هیترو ورود و خروج را در جریان تشییع جنازه ملکه الیزابت دوم متوقف می کند | فرودگاه هیترو

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پروازها از هیترو و از آن روز دوشنبه به مدت نیم ساعت متوقف می شود تا اطمینان حاصل شود که دو دقیقه سکوت در پایان مراسم خاکسپاری ملکه الیزابت به دلیل سر و صدای هواپیماها بر فراز لندن مختل نشود.

فرودگاه اصلی بریتانیا همچنین ورود هواپیماها را در اوایل بعدازظهر متوقف می‌کند تا از ورود هواپیماها به غرب پایتخت در طول مراسم نعش‌کشی ملکه جلوگیری شود، و بعداً پروازها را متوقف خواهد کرد تا مزاحمتی برای مراسم تشریفاتی به ویندزور ایجاد نکند.

این تغییرات حدود 15 درصد از برنامه هیترو را تحت تاثیر قرار خواهد داد، که فرودگاه گفته است “معادل یک رویداد آب و هوایی متوسط ​​است”. بریتیش ایرویز انتظار دارد حدود 50 پرواز را به عنوان بخشی از تغییرات لغو کند.

برنامه‌های حرکت نیز در طول بعد از ظهر کاهش می‌یابد تا سر و صدا در طول خدمات تعهدی در ویندزور به حداقل برسد. پروازها همچنین در حین سرویس خانوادگی و دفن خصوصی، در اطراف قلعه ویندزور تغییر مسیر می دهند.

برخی از جاده های اطراف فرودگاه نیز بسته خواهند شد و هیترو از مردم خواست از خطوط ریلی موجود مانند خط یا لوله الیزابت استفاده کنند.

هیترو گفت که این تغییرات با خطوط هوایی و سرویس کنترل ترافیک هوایی Nats توافق شده است و بر برخی از پروازهای برنامه ریزی شده، به ویژه در اواخر بعد از ظهر و اوایل شب تاثیر می گذارد. طبق این بیانیه، مسافرانی که برنامه سفرشان باید تغییر کند، توسط خطوط هوایی آنها مطلع خواهند شد.

یکی از سخنگویان هیترو گفت: «به‌عنوان نشانه احترام، عملیات به فرودگاه و از فرودگاه تحت تغییرات مناسبی قرار می‌گیرد تا از ایجاد اختلالات صوتی در مکان‌های خاص در زمان‌های خاص روز دوشنبه جلوگیری شود. هیترو و خطوط هوایی از نزدیک با Nats همکاری می کنند تا تأثیر این محدودیت ها را بر مسافران به حداقل برسانند.

«مسافرانی که تحت تأثیر این تغییرات قرار گرفته‌اند، مستقیماً از طریق خطوط هوایی آنها در مورد برنامه‌های سفر و گزینه‌های موجود برای آنها تماس خواهند گرفت. مسافرانی که به آنها اطلاع داده شده است که پروازشان لغو شده است و/یا صندلی تایید شده در پرواز ندارند، نباید به فرودگاه مراجعه کنند.

کسانی که منتظر پرواز هستند می توانند مراسم تشییع جنازه را روی صفحه نمایش های فرودگاه تماشا کنند. فروشگاه‌های غیرضروری در پایانه‌ها روز دوشنبه بسته خواهند شد، اگرچه رستوران‌ها، کافه‌ها و میخانه‌ها باز خواهند بود. هیترو گفت که کارکنان بیشتری را برای حمایت از مسافران در فرودگاه مستقر خواهد کرد.

فرودگاه پیشاپیش از ناراحتی هایی که برای برخی مسافران ایجاد می شود عذرخواهی کرد، اما گفت که معتقد است “این کار درستی است که در زمان عزای ملی انجام شود”.

سخنگوی BA گفت: «به نشانه احترام به اعلیحضرت ملکه الیزابت دوم در روز تشییع جنازه ایالتی وی، ما برنامه خود را کاهش داده و برخی از پروازها را در هیترو به تعویق انداختیم تا اطمینان حاصل کنیم که آسمان در لحظات خاصی در روز دوشنبه 19 سپتامبر آرام است. افکار ما با خانواده سلطنتی و ملت باقی می ماند.»

انتظار می‌رود برنامه‌های فرودگاه گتویک و لندن سیتی طبق برنامه‌ریزی انجام شود.

پروازهای هیترو نیز برای اطمینان از سکوت در روز چهارشنبه به مدت کوتاهی به حالت تعلیق در آمد زیرا تابوت ملکه از کاخ باکینگهام به تالار وست مینستر قبل از ایالت دراز کشیده بود.

تغییرات کامل دوشنبه

  • ۱۱:۴۰ صبح تا ۱۲:۱۰ بعد از ظهر: بدون برخاستن یا فرود از هیترو، حول و حوش دو دقیقه سکوت در پایان مراسم خاکسپاری ملکه الیزابت دوم.

  • 1.45 تا 2.20 بعدازظهر: هیچ ورودی برای حمایت از صفوف نعش کش ملکه.

  • 3.05 تا 4.45 بعد از ظهر: بدون حرکت.

  • 4.45 تا 9 بعد از ظهر: کاهش نرخ خروج در طول سرویس.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

خبر خوب: تا سال 2040 ممکن است 90 درصد پلاستیک در اقیانوس ها از بین برود و پیشرفتی برای آلزایمر باشد.

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، این خبر خوب برای امروز است: …