کافی از کارکنان می خواهد که مثبت باشند، دقیق باشند و از کاماهای آکسفورد استفاده نکنند ترز کافی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ترز کافی، وزیر جدید بهداشت، پس از اینکه به کارمندان بخش دولتی توصیه شد در هنگام برقراری ارتباط با او از اصطلاحات خاص خودداری کنند و از کاما آکسفورد استفاده نکنند، با انتقاد مواجه شده است.

این توصیه در یادداشتی به کارکنان وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی (DHSC) و آژانس امنیت بهداشتی بریتانیا (UKHSA)، از مقامات خواست که در ارسال نامه های خود به Coffey، که معاون نخست وزیر لیز تراس نیز هست، “مثبت” باشند. .

مقامات بهداشتی به فایننشال تایمز، که برای اولین بار این یادداشت را گزارش کرد، گفتند که آن را “بسیار حامی” می‌دانند، هم از نظر قاب‌بندی ارتباطات به روش‌های مثبت و هم از کاما آکسفورد اجتناب می‌کنند.

منابع وزارتخانه وجود این سند را که در اینترانت DHSC منتشر شده است تأیید کردند و گفتند که این امر در زمان ورود وزرای جدید غیرعادی نبود. با این حال، آنها ادعا کردند که بدون اطلاع کافی تهیه شده است، و یکی می گوید احتمالاً در محتوا “کمی اشتیاق بیش از حد” وجود داشته است.

کافی قبلا به رسانه های اجتماعی منتقل شده است برای تمسخر کاما آکسفورد، روشی از نظر دستوری بحث برانگیز که در آن گاهی از کاما برای جدا کردن کلمات ماقبل آخر و آخر در لیستی از اصطلاحات استفاده می‌شود و در سال 2015 آن را «یکی از حیوانات خانگی من نفرت دارد» نامیدند.

به گزارش FT، این سند با عنوان: وزیر امور خارجه جدید در اولویت‌های کاری از کارکنان خواسته است که «دقیق باشند» و همچنین «مثبت باشند – اگر کار خوبی انجام داده‌ایم، اجازه دهید آن را بگوییم و از منفی‌های مضاعف پرهیز کنیم».

فردی که توصیف می‌شود «از حال و هوای UKHSA آگاهی دارد» به روزنامه گفت که این ایمیل به‌عنوان «حامی فوق‌العاده» تلقی می‌شود و افزود: «این باعث می‌شود وقتی وزیر جدید وارد می‌شود فکر کنید که آیا در جای درستی هستید یا خیر. با این.”

یکی از مقامات ارشد بهداشت عمومی گفت که کارکنان توصیه های مربوط به ویرگول آکسفورد را “بسیار حمایت کننده” می دانند.

یک سخنگوی UKHSA گفت: «UKHSA در مورد ایمیل‌های فاش شده یا جلسات توجیهی اظهار نظر نمی‌کند. ما برای همه همکاران سخت کوش خود که به طور خستگی ناپذیر برای ایمن کردن سلامت کشورمان تلاش می کنند ارزش زیادی قائل هستیم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“کمک به ثروتمندان”: مینی بودجه ترس و خشم را به خانه نخست وزیر می آورد | مینی بودجه 2022

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، Oدر خیابان بزرگ در حومه سرسبز …