خشم در مورد “ضایعات” در اتریش به عنوان حتی مرده ارسال Є 500 آب و هوا پرداخت

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ،

هزاران نفر از افراد مرده در اتریش با هدف تشویق مردم به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای، مبلغی را به دولت ارسال کردند.

این پرداخت ها از درآمدهای مالیات کربن جدید تأمین می شود که حمل و نقل و گرمایش را در صورت غیر دوستانه با محیط زیست گران تر می کند.

این مالیات – که بر اساس آن اتریش ها 30 Є به ازای هر تن CO2 ایجاد شده دریافت می کنند – با هدف تشویق مردم به تصمیم گیری های سبزتر است.

اما دولت اذعان کرد که کمک های مالی — 500 Є برای هر بزرگسال و 250 Є برای یک کودک — به همه افرادی که هنوز در ثبت مالیات هستند پرداخت می شود، حتی اگر متوفی باشند.

این پاداش توسط وارثان متوفی به ارث رسیده است، که برخی از آنها با تعجب از اینکه وین این خلأ ظاهری را کاهش نداده به مطبوعات اتریش رفته اند.

این عجیب و غریب به بحث داغی در اتریش دامن می زند، کشوری مرفه در اروپای مرکزی که در حال حاضر اصلاحات مالیاتی بلندپروازانه ای را برای مبارزه با گرمایش زمین اجرا می کند.

یک حزب اپوزیسیون به نام نیو اتریش و انجمن لیبرال، آن را “هدر دادن پول مالیات دهندگان که نه تنها در جیب مردم با درآمد بالا بلکه در جیب مردگان نیز فرو می رود” خواند.

سخنگوی وزیر محیط زیست اتریش به یورونیوز گفت: «هر فردی که در سال جاری به مدت 183 روز در اتریش زندگی کرده است، از پاداش آب و هوا برخوردار است. «اگر شخص مربوطه در فاصله زمانی بین تاریخ قطع و پرداخت فوت کند، این حق منقضی نمی‌شود.

“در این مورد، پاداش اقلیم – مانند سایر درآمدهای این شخص – مستقیماً به ارث منتقل می شود. این توسط یک دفتر اسناد رسمی تا زمانی که ارث به ارث برسد اداره می شود.”

در اتریش، ائتلاف بی‌سابقه بین طرفداران محیط‌زیست و محافظه‌کاران، که از ژانویه 2020 برقرار است، به‌طور مرتب با تمایل سبزها به ماندن در مسیر انتقال انرژی، علی‌رغم شرایط اقتصادی پرتنش، آزمایش می‌شود.

به تحریک آنها، اتریش از گسترش شبکه بزرگراه های خود در پایان دسامبر منصرف شد. این کشور سرمایه گذاری زیادی در راه آهن انجام می دهد و می خواهد تا سال 2040 به “بی طرفی کربن” دست یابد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ناسا پرتاب موشک ماه آرتمیس 1 را دوباره با طوفان استوایی ایان به تاخیر انداخت | ناسا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، ناسا به دلیل نگرانی در …