گراهام پاتر شروعی آرام دارد اما نمادی از فرهنگ جدید چلسی است | لیگ قهرمانان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دبلیوخوش آمدید، پس، آقای آسمان آبی. همانطور که ورودی‌های بزرگ پیش می‌روند، در تاریخ طولانی تصرف صحنه… خوب، این واقعاً هیچکدام از اینها نبود. در عوض اولین حضور گراهام پاتر به عنوان سرمربی چلسی بازتابی از شخصیت گراهام پاتر، انرژی گراهام پاتر، فرآیند گراهام پاتر بود.

چلسی در خانه به RB سالزبورگ یک امتیاز گرفت و در دمای اتاق جامد بود و از نظر سطح انرژی کمی دلگرم کننده بود. اما در واقع، این در مورد یک ورودی بود. یکی گرفتیم؟ نوع.

استمفورد بریج در شروع بازی مکانی آرام بود، که با یک لیست پخش با تصنیف قدرتمند که حد وسطی بین «استادیوم» و محترمانه ایجاد می کرد، آرام می شد.

پرچم های اتحادیه و گروه کر خدا نجات ملکه (خوب: مدرسه قدیمی) از دو طرف وجود داشت. و بالاخره پاتر بیرون آمد، دست داد، خوب بود، کمی خم شد. بدون امواج، هیچ چیز اجرایی، چیزی که واقعاً بگوید: “من واقعاً اینجا تازه کار هستم.” همانطور که ورودی های بزرگ می روند، این معادل مدیریتی این بود که سینی ناهار خود را بردارید و روی صندلی خالی از معلمان بنشینید.

درعوض پاتر همانجا ایستاده بود، راحت، در مستطیلش، کت و شلوار مشکی و کراوات مشکی نازک پوشیده بود و کمی به نظر می رسید مهمان عروسی-صبح-بعد. کمی اشاره کرد. کف زد. او بر سر متئو کواچیچ فریاد زد. اما اساساً به نظر می رسید که گراهام پاتر به طور غیرمنتظره ای یک مسابقه فوتبال را تماشا می کند. اگر هیچ کس واقعاً نام او را تشویق نکرده یا نخوانده است، پس هواداران چلسی به مدیران خود وفادار هستند، اما در نحوه اعطای لطف خود نیز انتخاب می‌کنند. آنها از گراهام چه خواهند ساخت؟ این چیز چگونه بازی خواهد کرد؟

حداقل به این دلیل که پاتر به وضوح به عنوان بیانی از فرهنگ باشگاهی جدید، هر چه که باشد، در نظر گرفته شده است. تماشای فیلم برادر میلیاردی تاد بوهلی جذاب خواهد بود و قضاوت زودهنگام همیشه اشتباه است. اگرچه، گاهی اوقات تعجب می کنید.

به نظر می‌رسید که نام بوهلی در جلسه صحبت کردن با مغز خود در نیویورک این هفته سندیکا ردبول را بررسی کرد. به نظر می رسد او می خواهد چیزی شبیه به مدل چند باشگاهی برای چلسی ایجاد کند. یا این یا او فقط به این نگاه کرده که بعداً چه کسی بازی می کنند، کمی گوگل کرده و ایده ای داشته است. چه کسی می‌داند، شاید هفته آینده او مشتاقانه در مورد مدل کریستال پالاس باشد.

چند روز عجیبی برای سحر آبی جدید گذشته است. قبل از آن نظرات عمومی این هفته، وسوسه انگیز بود که بدانیم چه کسی به بوهلی توصیه می کند، چه کسی در واقع فوتبال را برای او توضیح می دهد. اکنون حداقل پاسخ روشن است. هیچکس. هیچ کس این کار را نمی کند.

هواداران پس از 21 دقیقه نام مدیر سابق توماس توخل را خواندند
هواداران پس از 21 دقیقه نام مدیر سابق توماس توخل را خواندند عکس: دیوید کلاین/رویترز

بهترین نوع چرخشی که می‌توانید بر روی ایده‌های مختلف او انجام دهید، بازی آل استار، مینی لیگ جدید در پایین، چیزی در امتداد خط‌های، هی، این مرد یک اخلالگر است. به جانور بزرگ، باران ساز اعتماد کنید.

اما در واقع این چیزهای بی معنی بود. حتی اگر اینها واقعاً ایده‌های او باشد، و حتی اگر معلوم شود که نبوغ خارجی است، صحبت کردن در مورد آنها در ملاء عام به طرز خنده‌داری ساده‌لوحانه است.

آیا واقعاً می‌خواهید در یک ژاکت کش باف پشمی به صفحه زوم نگاه کنید و یک عذرخواهی غمگین و رنگ پریده بخواهید؟ شما می توانید برای فوتبال انگلیس کارهایی انجام دهید. اما شما باید با لبخند بیایید و در حالی که تیغه را در دست می گیرید خوب صحبت کنید.

یک چیز خوب در مورد پاتر: او بدون شک یک گسست پاک با گذشته است، با این احساس که او چیزی را نشان می دهد. این که پول خود را به گراهام گرو بگذارید، قراردادی پنج یا حتی هفت ساله به او بدهید (چرا یک قرارداد 20 ساله نه؟) نشان دادن جدیت و فیبر اخلاقی است. این اپتیک خوب، مارک خوب است.

و باید امیدوار بود که همه اطرافیان به او زمان بدهند. شما می توانید ببینید که چه اعتراضاتی ممکن است باشد. اگر نتایج برای مدت طولانی اشتباه پیش برود، مردم خواهند گفت که او بیش از حد ارتقا یافته است، که او یک نایجل ادکینز است که از کنترل خارج شده است، یک ساوت گیت در ساحل جنوبی. آیا او می تواند قدم به قدم را بالا ببرد؟ آیا افرادی که به شما وقت نمی دهند در واقع به او زمان می دهند؟

او تیم معقولی را در اینجا انتخاب کرد. و چلسی در بیشتر این بازی تیم بهتری بود. آنها به اندازه کافی مشتاق به نظر می رسیدند، هیچ دوره ای نداشتند که در آن سطوح پایین بیاید یا گذرها ناهموار شوند. سه دقیقه بعد از نیمه دوم آنها توسط رحیم استرلینگ پیش افتادند. این از یک جابجایی و یک استراحت سریع به دست آمد، هدفی که باید در مجموعه ویدیویی به پایان رسید.

پس از آن: نه زیاد. یک ضربه مشتاقانه به سمت راست برای سالزبورگ کافی بود تا بازی را به تساوی بکشاند. تیاگو سیلوا از وسط به بیرون کشیده شد و یک ضربه نادرست وحشتناک انجام داد. سزار آزپیلیکوئتا به نوآ اوکافور نزدیک نشد که توپ را به خانه برد. پاتر غمگین به نظر رسید و سرش را تکان داد. یک نوع تجمع وجود داشت، اگر واقعاً هیچ حس شور و هیجانی وجود نداشت.

این تیم بدتر از این بوده است. این تیم اخیراً قهرمان جهان نیز شده است. بدون شک ما در سفری به اینجا هستیم و روندی را دنبال می کنیم. فقط احتمالاً بهتر است در مورد آن زیاد طول نکشید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مت پس از امتناع از پلیس “مارش مومیایی ها” با پیگرد قانونی روبرو می شود | پلیس کلانشهر

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پلیس متروپولیتن پس از خودداری …