شکست بریتانیای کبیر توسط ایالات متحده آمریکا در پایان نیمه شب نهایی دیویس کاپ قاطعانه | دیویس کاپ

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

با وجود یک مبارزه طولانی و سخت در ساعات اولیه صبح پنجشنبه در مرحله گروهی فینال دیویس کاپ، بریتانیای کبیر در نهایت با نتیجه 2-1 در گلاسکو به ایالات متحده تسلیم شد زیرا اندی موری و جو سالزبری در یک مسابقه دونفره تعیین کننده شکست خوردند. 0:58 صبح

تساوی ماراتن سه مسابقه سه ست در ساعت 4 بعد از ظهر آغاز شد زیرا تامی پل در نبرد بازیکنان رتبه دوم 6-4، 4-6، 6-4 از دن ایوانز پیشی گرفت. کامرون نوری چهارشنبه شب با شکست دادن تیلور فریتز با نتایج 2-6، 7-6 (2)، 7-5، تیلور فریتز را شکست داد و زمینه را برای یک بازی دوبل تعیین کننده فراهم کرد. پس از دو ساعت و 49 دقیقه درام، تیم دونفره ستاره ایالات متحده متشکل از راجیو رام و جک سوک با نتایج 5-7، 6-4، 7-5 از جو سالزبری و اندی موری پیشی گرفت تا مساوی شود.

همیشه احتمالاً سخت ترین بازی برای بریتانیا و ایالات متحده، دو تیم مساوی بود. در اولین بازی، طرز فکر تهاجمی پل بسیار بهبود یافته او را در یک رویارویی شدید و با کیفیت در زمین های آهسته گلاسکو به پیروزی مقابل ایوانز سوق داد.

“این سخته. این یکی سخت است. اما یک تلاش خوب دیگر.» «این جام دیویس است، اینطور نیست؟ همه آنها مسابقات سختی هستند. می دانستیم که این یکی سخت خواهد بود. مطمئناً برای من ثابت شد. تنیس خوبی بازی کردم. فقط نتوانستم از خط عبور کنم.»

چالش سخت تری در انتظار نوری بود که این هفته به رتبه هشتم شغلی جدید رسید، زیرا با فریتز بسیار بهبود یافته روبرو شد، برنده اوایل سال جاری در ایندیان ولز که خود را در خط مقدم تنیس مردان ایالات متحده تثبیت کرده است. در حال حاضر در رتبه 12 قرار دارد.

در بیشتر زمان مسابقه، فریتز نوری را با سرویس های بزرگ و پرخاشگری کنترل شده خفه می کرد. او از طریق ست ابتدایی عبور کرد، سپس در هر یک از چهار گیم آخر نوری در ست دوم، یک امتیاز شکست ایجاد کرد. نوری خود را به تای بریک کشاند و در نهایت، او شروع به عقب راندن فریتز و حذف خطاهای آمریکایی کرد. او تای بریک را گرفت و سپس در ست پایانی دست برتر را داشت.

“من فکر می کنم برای من، من دقیقا می دانم آنچه در خط است. می دانم که برای ما یک مسابقه ضروری است. فکر می‌کنم هر چه فشار بیشتر باشد، بیشتر به گوشه‌ای باز می‌گردم، امروز بهتر بازی کردم.»

با پایین آمدن مسابقه تا دوبل، کاپیتان لئون اسمیت تجربه مسابقه بزرگ موری را در مقابل نیل اسکوپسکی، بازیکن شماره 3 دونفره جهان انتخاب کرد. در ابتدا به نظر می رسید که این یک تصمیم برنده بود، زیرا موری در ابتدا در کنار سالزبری بسیار خوب بازی کرد و در بازی های دوگانه بی شماری پیش رفت تا با نتیجه 7-5 و 3-1 پیش بیفتد. آنها سپس پنج بازی از شش بازی بعدی را واگذار کردند، فورهند Sock در حالی که آنها به سمت ست نهایی می رفتند زنده می شد. دو تیم در طول ست سوم به ضرب و شتم می رفتند و تیم آمریکایی تنها شکست قاطع خود را در 5-5 به پایان رساند و بعد از ساعت 1 بامداد روز را به پایان رساند.

ایوانز فضا را در طول بازی فینال دیویس کاپ خود در گلاسکو توصیف کرد که در مواقعی با توجه به مرگ اخیر ملکه الیزابت دوم، “ممکن” بود. ایوانز در اولین بازی هفته این تیم با نتایج 6-4، 4-6، 6-4 مغلوب پل از آمریکا شد.

با توجه به مرگ ملکه الیزابت، هر بازی مرحله گروهی با یک دقیقه سکوت آغاز شد و هر تیم کامل قبل از بازی در روز سه شنبه، اولین روز بازی، در زمین حاضر شد. در طول این رویداد، هیچ موسیقی در طول رویداد پخش نشد. علیرغم آن تغییرات، صداهای معمولی طبل ها و سرودها در امارات آرنا وجود داشت.

“این غم انگیز بود [during the] ایوانز گفت. “چیزی گم شده بود. این همان چیزی است که در لحظه وجود دارد. ما خیلی خوش شانسیم که بازی می کنیم. خوشبختانه این رویداد اجازه داده شد تا ادامه یابد. ما فقط از آنچه می توانیم بهترین کار را انجام می دهیم. بله، هنوز فضای خوبی بود، هنوز از آن لذت بردم.»

فینال دیویس کاپ امسال با فرمت جدیدی برگزار می شود، سومین فرمت متفاوت در سه رقابت از زمانی که Kosmos، شرکت سرمایه گذاری ورزشی که توسط فوتبالیست جرارد پیکه تأسیس شده است، کنترل این رویداد را در سال 2019 به دست گرفت.

اکنون به دو مرحله مجزا تقسیم شده است، در طول مرحله گروهی، هر یک از چهار گروه در شهرهای مختلف اروپایی برگزار می شود و گلاسکو میزبان گروه D: بریتانیا، ایالات متحده، هلند و قزاقستان است. دو تیم برتر هر گروه در ماه نوامبر به مرحله حذفی در مالاگا راه خواهند یافت.

علیرغم صحنه های دراماتیک، چنین پایان دیرهنگامی نیز بازتابی از برنامه ریزی مشکوک برگزارکنندگان است که تصمیم گرفتند مسابقه را از ساعت 4 بعدازظهر شروع کنند. در حالی که بریتانیا روز جمعه به مصاف هلند می رود، تیم ایالات متحده باید بعداً روز سه شنبه برای دومین بازی خود مقابل قزاقستان بازگردد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ارتش کره جنوبی می گوید کره شمالی موشک بالستیک شلیک کرده است | کره شمالی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، ارتش سئول گفت، کره شمالی …