آیا ناتینگهام فارست باید بعد از ارتقاء به بازیکنان وفادارتر می بود؟ | ناتینگهام فارست

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مندر تابستان قبل از آغاز فصل لیگ برتر، در سال 1992، برایان کلاف، سرمربی ناتینگهام فارست، فقط برای دو بازیکن جدید پول خرج کرد. آنها 800000 پوند برای بازگرداندن نیل وب از منچستریونایتد پرداخت کردند و نیمی از آن را به کاونتری سیتی برای رابرت روزاریو دادند و مجموع هزینه آنها را به 1.2 میلیون پوند رساند. 30 سال بعد و فارست رکورد لیگ برتر را از نظر تعداد خرید در یک پنجره شکسته است و 22 بازیکن را با 146 میلیون پوند در تابستان امسال به خدمت گرفته است.

هواداران فارست 23 سال منتظر بودند تا به لیگ برتر بازگردند و خوشحالی آنها زمانی که با شکست دادن هادرزفیلد تاون در فینال پلی آف چمپیونشیپ، صعودشان را قطعی کردند، محدود نشد. رژه پیروزی در میدان بازار اولد شهر هزاران طرفدار را به خود جلب کرد زیرا بازیکنان به مدیر استیو کوپر و مالک اوانجلوس ماریناکیس در بالکن دفاتر شورا روز پس از پیروزی در ومبلی پیوستند. برای مجری آن جشن، کمدین مت فورد، از نظر مثبت کاسته نشده است.

فورد می‌گوید: «هنوز حتی پس از چند شکست اخیر، احساس سرخوشی شدیدی وجود دارد. صعود به لیگ برتر مانند گلوله ای از آدرنالین خالص بود. با توجه به اینکه در چند فصل اخیر در چمپیونشیپ شروع بسیار ضعیفی داشتیم، سطح استرس در مقایسه با آن حداقل است. در واقع، فارست در این فصل در لیگ برتر شروع بهتری نسبت به دو فصل اخیر خود در چمپیونشیپ داشته است، زمانی که آنها با چهار شکست متوالی شروع کردند.

به ناچار بسیاری از بازیکنانی که در آن جشن ها در ماه مه به فورد پیوستند، باشگاه را ترک کردند. 23 بازیکن تابستان امسال فارست را ترک کردند، یا به طور دائم به باشگاه‌های جدید پیوستند یا به صورت قرضی. همیشه قرار بود گردش بازیکنان زیاد باشد، اما هواداران چه احساسی نسبت به تغییر شدید تیم دارند؟

برخی از تغییرات از دست باشگاه خارج شد. کوپر مجبور شد بازیکنانی مانند دیجد اسپنس، فیلیپ زینکرناگل و جیمز گارنر را که فصل گذشته به صورت قرضی به فارست پیوسته بودند، جایگزین کند. فورد می‌گوید: «ما همچنین پذیرفتیم که باید در تیم موجود ارتقاء داده شود. به عنوان مثال، بریس سامبا، که شخصیت بزرگی بود و در ضربات نیمه نهایی پلی آف قهرمانی انجام داد، با یک دروازه بان بهتر در دین هندرسون جایگزین شده است. او مطمئناً ارتباط قوی با هواداران برقرار کرده است.” هندرسون قبلاً شایستگی خود را ثابت کرده است و پنالتی های دکلن رایس و هری کین را نجات داده است.

ریچ فرارو، مجری برنامه، می‌گوید: «تقریباً به تعداد ورودی‌ها تعداد خروجی‌ها وجود داشته است پادکست 1865. از جمله چندین بازیکن، مانند برایان اوجدا و جاناتان پانزو که با این انتظار به میدان رفتند که ما همچنان در این فصل در چمپیونشیپ حضور داشته باشیم، بنابراین آنها به صورت قرضی به میدان رفتند. ما دو ماه فرصت داریم تا برای لیگ برتر آماده شویم، چیزی که کاملا غیرمنتظره بود.

فرارو خاطرنشان می کند که ماریناکیس هرگز از چالش تازه کردن تیم دوری نکرده است. فارست در پنج سالی که مالک باشگاه است، نزدیک به 80 بازیکن جذب کرده است. مالک زمانی که در رژه پیروزی به هواداران خطاب کرد بسیار خوش‌بین بود، اما برخی از هواداران با شنیدن بلندپروازی‌های غول رسانه‌ای یونانی، به عنوان خبرنگار فوتبال، کمی محتاط بودند. دانیل استوری توضیح می دهد. او روی پله‌های دفاتر شورا ایستاد و به جای زنده ماندن، از شکوفایی در لیگ برتر صحبت کرد که شاید کمی بالاتر از انتظارات ما بود. احتمال اینکه در نبرد سقوط قرار بگیریم بسیار بیشتر است. در حال حاضر اگر به من مقام هفدهم را پیشنهاد می کردی و تفاضل گل را حفظ می کردم، دستت را می گیرم.”

دین هندرسون، خرید جدید، طرفداران فارست را با عملکرد خود تحت تأثیر قرار داده است.
دین هندرسون، خرید جدید، طرفداران فارست را با عملکرد خود تحت تأثیر قرار داده است. عکس: مایک اگرتون / پی

هواداران به دنبال موفقیت هستند، اما استوری احساس می کند که باید وفاداری بیشتری به بازیکنانی که به باشگاه کمک کردند تا ارتقا پیدا کند، نشان دهند. زمانی که فارست در بازی خانگی خود مقابل بورنموث در ماه گذشته با دو گل برتری داشت، صدای نارضایتی هایی به گوش می رسید که برخی از بازیکنانی که فصل گذشته عملکرد فوق العاده ای برای فارست داشتند، به گوش می رسید. استیو کوک، اسکات مک‌کنا و جو وورال سریع‌ترین بک لاین نیستند، اما استوری فکر می‌کند که طرفداران باید کمی آنها را شل کنند. فورد موافق است و می گوید: «چت منفی آنلاین مفید نیست. رایان یتس به‌اندازه کافی خوب نیست، اما در موفقیت فصل گذشته نقش بسزایی داشت.»

فرارو می گوید: «بازیکنانی مانند یتس و ورال سزاوار رفتار بهتری هستند. آنها باید به خاطر تمام تلاش‌هایشان در چند فصل گذشته با شانس بازی در لیگ برتر پاداش بگیرند.» در مورد تازه واردها هم می گوید که آنها فقط باید سخت کار کنند تا با هواداران ارتباط برقرار کنند. تا زمانی که آن بازیکنان تمام تلاش خود را می کنند، ما آنها را نسبتاً سریع می پذیریم. نکو ویلیامز با به کارگیری تمام توان خود در هر مسابقه، نمونه درخشانی در مسابقات افتتاحیه بوده است.

تغییر شدید تیم یک حرکت جسورانه است، با پسر ماریناکیس، میلتیادیس، نقش مهمی در هجوم خون جدید دارد. ممکن است در مورد بازیکنان خروجی خشن به نظر برسد، اما نظرسنجی از طرفداران ناتینگهام پست در اوایل آگوست نشان داد که 86٪ از نقل و انتقالات راضی بودند و 88٪ “همراه با مالکان” بودند. چالش ممکن است زمانی پیش بیاید که نتایج مطابق با آنها نباشد.

زمانی که کوپر یک سال پیش هدایت آن را برعهده گرفت، فارست در انتهای چمپیونشیپ قرار داشت و از آن زمان تاکنون در مسیری صعودی قرار گرفته‌اند، اما همانطور که فرارو اشاره می‌کند، آزمون زمانی فرا می‌رسد که تیم در وضعیت بدی قرار بگیرد و او باید اعتماد به نفس و روحیه خود را حفظ کند. . او چنین ذهنیت خوبی را در آن بازیکنان القا کرد، اما سوال بزرگ اکنون این است که او چگونه با شکست‌های پیاپی و کاهش اعتماد به نفس کنار می‌آید؟

فورد مطمئن است که بازیکنان روندی را که در فصل گذشته ایجاد کردند دنبال خواهند کرد و از جدول صعود خواهند کرد. او می‌گوید: «به‌عنوان هوادار باید بدانیم که برای بازیکنان جدید خوابیدن زمان می‌برد. “ما در مسیر درستی پیش می رویم. تا پایان فصل، ما یک باشگاه لیگ برتری خواهیم بود.

با این حال، استوری نگران است که مالکان ممکن است وحشت کنند و کوپر را اخراج کنند، اگر فارست همچنان در انتهای جدول باشد، زمانی که لیگ برتر برای جام جهانی در نوامبر استراحت کند. بورنموث که در کنار فارست ارتقاء یافته بود، قبلاً مربی ای را که آنها را بر عهده گرفته بود برکنار کرده است. ترس این است که یک سال پس از ورود کوپر و ایجاد رستاخیز قابل توجه در باشگاه، او بتواند بسیاری از بازیکنانی را که به ارتقای باشگاه کمک کردند از درب خروج تعقیب کند. در هر صورت، هواداران فارست امیدوارند این فصل مانند فصل 93-1992 به پایان نرسد.

این مقاله برای اولین بار در معدن فوتبال ظاهر شد
دنبال کردن ریچارد فاستر در توییتر
کتاب ریچارد لیگ برتر ناگتس اکنون منتشر شده است

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بعدی برای لیز تراس چیست؟ سه سناریوی احتمالی برای نخست وزیری او | لیز تراس

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، نخست‌وزیری لیز تراس در موقعیتی …