PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

افسر سابق پلیس مت که متهم به خراب کردن پرونده چشمک زن وین کوزنز بود، اعتراف کرد که اشتباهاتی انجام داده است، اما گفت که هیچ کاری نمی توانست انجام دهد، ربوده شدن، تجاوز جنسی و قتل سارا اورارد را تغییر نمی داد.

در جلسه انضباطی پلیس گفته شد که سامانتا لی پس از اینکه کوزن 50 ساله خود را در معرض دید کارکنان زن در مک دونالد در کنت در 14 و 27 فوریه 2021 قرار داد، به انجام تحقیقات “بسیار ضعیف” متهم شده است.

گفته می‌شود که لی، 29 ساله، هنگام بازدید از رستوران در 3 مارس، ساعاتی قبل از ربودن اورارد، 33 ساله، در کلافام، جنوب غربی لندن، نتوانست فیلم‌های دوربین مداربسته را ایمن کند.

لی همچنین به دروغ گفتن متهم شد که بعداً در مورد اقدامات او مورد سؤال قرار گرفت و ادعا کرد که معتقد است دوربین مدار بسته در رستوران به طور خودکار حذف شده است. لی رفتار نادرست فاحش، دروغ گفتن و زیر پا گذاشتن استانداردهای نیرو در مورد وظایف و مسئولیت ها و همچنین صداقت و درستکاری را انکار کرد.

در حالی که تحت تحقیقات برای شکست های ادعایی بود، او از این نیرو کناره گیری کرد و طبق گزارش ها یک حساب کاربری OnlyFans به نام افسر شیطان راه اندازی کرد.

روز پنجشنبه، لی در جلسه گفت که باید سؤالات بیشتری در مورد دوربین مداربسته و شواهد ثبت شده به درستی می پرسید، از جمله رسیدهای مک دونالد که چهار رقم آخر مسترکارت کوزنز و تاریخ و زمانی را که او آلت تناسلی خود را در معرض کارکنان زن قرار داده بود نشان می داد.

در پایان شواهد از او پرسیده شد که آیا می‌خواهد چیزی در مورد پرونده اضافه کند. او در جلسه گفت: «من می‌گویم قبول می‌کنم که می‌توانستم درباره تحقیقات دوربین‌های مداربسته و جمع‌آوری شواهد کارهای بیشتری انجام دهم، این اشتباهات از جانب من بود و من کاملاً آن را می‌پذیرم.

همان‌قدر که بارها و بارها به کارهایی که می‌توانم متفاوت انجام دهم فکر می‌کردم، فکر نمی‌کنم چیزی نتیجه غم‌انگیز اتفاقی که بعداً آن روز رخ داد را تغییر دهد.»

وقتی از لی در مورد اشتباهاتی که او اعتراف کرده بود پرسیدند، افزود: “من فقط مطمئن نیستم که چه چیزی باعث این اشتباهات شده است، من دستانم را روی همه آنها می گیرم.”

لی متهم شد که نتوانسته پرونده را تشدید کند، بنابراین افسران پلیس کنت می توانستند به خانه کوزنز در دیل فرستاده شوند. با این حال، افسر فرمانده لی، Insp Rita Jones، در جلسه گفت که حتی اگر لی، دستگیری در بهترین حالت تا روز بعد اتفاق نمی افتاد.

در سخنرانی پایانی خود، پل اوزین کی سی، برای پلیس مت، توجه را به شواهد Insp Jones جلب کرد و گفت که اشتباهات ادعایی لی “احتمالاً نمی توانست از جنایات وحشتناکی که وین کوزنز در 3 مارس 2021 مرتکب شده بود جلوگیری کند”.

نیل ساندرز، نماینده لی، گفت: “هیچ راهی وجود ندارد که ظرف چند ساعت کاری توسط پلیس کنت انجام شود.”

او افزود که طرح این سوال در مورد اینکه آیا کوزنز می‌توانست زودتر متوقف شود یا نه، “بی انصافی” است و به هیئت دادگاه گفت: “بی انصافی است که این سوال و انگشت به سمت یک رایانه شخصی جوان نشانه می رفت، در حالی که ما می دانیم که یک رایانه شخصی جوان نیست. موضوعی که شما باید تصمیم بگیرید.»

لی در جلسه دادرسی گفت که از اینکه در ۱۲ مارس ۲۰۲۱، پس از دستگیری کوزنز سه روز قبل، به جلسه ای در مورد دخالتش در این پرونده فراخوانده شد، شوکه شد. “[I was] مضطرب و ناراحت از اینکه معلوم است که پرونده به نام من بود و من آن را پیش نبرده بودم و این اتفاق وحشتناک رخ داد.

او گفت که در آوریل 2016 به Met پیوست زیرا “می خواست تغییری ایجاد کند”. افسر فرمانده سابق او گروهبان کلی کوپر در جلسه گفت که لی یک افسر “خوب” است و او را دلسوز، فهمیده و همدل توصیف کرد.

مادر لی، لیولا، در بیانیه‌ای که ساندرز خوانده بود، دخترش را «برج قدرت» و «یکی از شجاع‌ترین افرادی» که می‌شناخت توصیف کرد.

او افزود: «متاسفانه این تحقیقات بیش از حد بوده است. او گفت که لی در نوامبر 2022 پس از قرار گرفتن در وظایف محدود احساس می کرد مجبور به استعفا می شود و او را به عنوان “اجبار به گوشه ای و در معرض دوره های طولانی انزوا در محل کار” توصیف کرد.

او گفت: «کار از این جهت دشوار بود که وجود نداشت.

او با بیان اینکه دخترش نشانه هایی از افسردگی و اضطراب را نشان می دهد، افزود: “او سرانجام شکست و دیگر نتوانست تحمل کند.” «تحقیق تأثیر بسیار بدی بر او داشته است. Met افسر خوبی را از دست داده است که توانسته با مردم صادقانه و صادقانه برخورد کند.»

اگر مشخص شود که لی مرتکب سوء رفتار فاحش شده است، ممکن است او دوباره از خدمت در این نیرو منع شود.

هیئت در جلسه رسیدگی به تخلفات در Palestra House در Southwark در جنوب لندن تصمیم خود را روز دوشنبه باز خواهد گرفت.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …