با ضربات پشت سر، برای نبردهای بعدی رویال میل آماده شوید | نیلز پراتلی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

«دبلیوکیت ویلیامز، رئیس شرکت مادر رویال میل، با لحنی که مدتی است از اتاق هیئت مدیره شنیده نمی شد، گفت: دلایلی برای خوش بینی وجود دارد. علاوه بر این، می توانید منظور او را ببینید. در حالی که ضرر عملیاتی «تعدیل‌شده» تمام سال به مبلغ 419 میلیون پوند در رویال میل، ایده هیچ‌کسی از یک نتیجه راحت نیست، این رقم بدتر از آن چیزی نبود که در ژانویه تبلیغ شد، که چیزی است.

این در حالی است که پس از یک سال کشمکش و اعتصابات، با رهبری اتحادیه کارگران ارتباطات بر سر پرداخت دستمزد و شیوه های کاری توافق شده است. اعضای اتحادیه هنوز به این پیشنهاد رای نداده اند – و برخی در رسانه های اجتماعی چندان مشتاق به نظر می رسند – اما تصور می شود که این پیشنهاد از بین خواهد رفت. خروج قریب الوقوع رئیس پست سلطنتی نامحبوب، سیمون تامپسون، حتی ممکن است برای چند رای خوب باشد.

دریانوردی ساده از اینجا، پس؟ نه کاملا. رویال میل هنوز باید دستاوردهای عملیاتی حاصل از معامله با CWU را تضمین کند، و پس‌اندازهای هدفمند عادت داشته است که به طور کامل محقق نشود. بازگشت برنامه ریزی شده به سود عملیاتی، با نادیده گرفتن هزینه های اخراج داوطلبانه، در سال مالی 2024-25 هنوز مطمئن نیست. اما، بله، این موقعیت قطعا بهتر از دو ماه پیش به نظر می رسد.

با این حال، دو عامل دیگر را نادیده نگیرید که زیرمجموعه های مناقشه صنعتی بودند و پتانسیل انفجاری شدن را در زمان دارند. هیچ کدام ناپدید نشده است.

ابتدا، ویلیامز روز پنجشنبه به صراحت اعلام کرد که ایده تجزیه خدمات توزیع بین المللی (IDS) که اکنون شرکت مادر شناخته می شود، هنوز روی میز است. به عبارت دیگر، GLS، اپراتور موفق بسته‌های بین‌المللی مستقر در آمستردام، هنوز هم می‌تواند جدا شود تا رویال میل را به عنوان یک شرکت مستقل ترک کند.

IDS می تواند انشعاب را به عنوان یک پیشنهاد ساده مطرح کند، زیرا شرکت ها همیشه از هم جدا می شوند و GLS هلندی است، اما، در عمل، زندگی احتمالاً چندان ساده نخواهد بود. تهاجم سیاسی در بریتانیا راهی برای شرط بندی خواهد بود. دارن جونز، رئیس کارگری کمیته منتخب کسب و کار، تنها این هفته در رادیو پخش شد و از میزان جدایی داخلی و محدودیت های یارانه متقابل از GLS (سود 348 میلیون پوندی در سال گذشته) به رویال ناراضی بود. نامه ای که قبلاً انجام شده است. توجه داشته باشید که پس از انشعاب، GLS برای رقابت در بریتانیا با رویال میل و واحد Parcelforce آن آزاد خواهد بود.

مشخص نیست IDS چه چیزی را به عنوان محرکی برای اسپین آف (تداوم قیمت سهام متوسط؟) در نظر می گیرد، اما تا زمانی که اهداف خود را روشن نکند، این موضوعی است که در پس زمینه حباب خواهد شد.

نبرد بالقوه دیگر، جنگی است که گروه قطعاً می‌داند چه می‌خواهد: فکر می‌کند الزام خدمات جهانی (USO)، الزامی که در پست سلطنتی برای ارسال نامه‌های شش روز در هفته به هر آدرسی در سرزمین در صورت لزوم وجود دارد، نیاز به اصلاح دارد.

و مطمئناً نکته ای دارد. USO، به شکل کنونی خود، در دورانی طراحی شده بود که حجم حروف کاهش یافته بود و بسیاری از کشورهای اروپایی دیگر رژیم‌های مشابه خود را کاهش داده‌اند. حدود 97 درصد از کاربران در آخرین نظرسنجی آفکام گفتند که نیازهای پستی آنها با یک سرویس نامه نامه پنج روزه در هفته برآورده می شود (شنبه روزی است که حذف می شود). و پس انداز، که آخرین بار توسط تنظیم کننده 125 تا 225 میلیون پوند تخمین زده شد، ممکن است به طور مفیدی در تقویت مقررات مربوط به بسته ها از USO بازیافت شود.

با این حال، مشکل این شرکت این است که تنها پارلمان می تواند USO را تغییر دهد، و دولت گفته است که هیچ برنامه فعلی ندارد، در حالی که حزب کارگر تقریباً چیزی نگفته است. رویال میل نیز در موقعیت ضعیفی برای درخواست کمک قرار دارد، در حالی که استانداردهای تحویل گزارش شده آن، که اکنون توسط آفکام در حال بررسی است، بسیار کمتر از حد مجاز است. با این حال، دیر یا زود، موضوع USO در کانون توجه قرار خواهد گرفت. زندگی شرکتی رویال میل قرار نیست کسل کننده شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …