روسای پلیس بریتانیا ارزیابی خشونت علیه زنان و دختران را صادر کردند | خشونت علیه زنان و دختران

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

روسای پلیس اولین ارزیابی رسمی از خشونت علیه زنان و دختران در بریتانیا را صادر کرده اند و این گونه جرائم را با تروریسم و ​​جرایم سازمان یافته جدی برابری می کنند.

این سند 230 صفحه ای اطلاعاتی که به تشریح جنایاتی که بزرگترین تهدید برای زنان و دختران هستند، توسط شورای روسای پلیس ملی (NPCC) با تمام نیروها به اشتراک گذاشته شده است.

NPCC گفت امیدوار است این ارزیابی به نیروها کمک کند تا «تأثیرات و اهرم‌هایی» را که به جنایات کمک می‌کنند، بهتر درک کنند.

کمپین‌های انتخاباتی روز پنجشنبه از این اقدام استقبال کردند، اما گفتند که قبل از اینکه بسیاری از زنان احساس کنند می‌توانند به مقامات اعتماد کنند، باید در کنار اصلاحات گسترده در خود پلیس انجام شود.

لوسی هدلی، رئیس سیاست کمک زنان گفت: «خشونت علیه زنان و دختران شایع است و بسیاری از زنانی که ما از آنها حمایت می کنیم به ما می گویند که به پلیس اعتماد ندارند.

این مهم است که خشونت علیه زنان و دختران به عنوان یک تهدید استراتژیک پلیسی شناخته شده است، با این حال، زنان کمک خواهد کرد که نیروها را در قبال این وعده ها پاسخگو خواهد کرد: ما به اقدام ملموس نیاز داریم، نه فقط لفاظی.

NPCC گفت که تهدید استراتژیک جدید و ارزیابی خطر خشونت علیه زنان و دختران (VAWG) مشابه اسناد مورد استفاده پلیس برای مقابله با تهدیدات ملی مانند تروریسم و ​​جرایم سازمان یافته جدی است.

جرائمی که آن را به عنوان بزرگترین تهدید برای زنان شناسایی می کند عبارتند از:

  • آزار خانگی

  • تجاوز جنسی و جرایم جدی جنسی.

  • سوء استفاده و استثمار جنسی از کودکان.

  • VAWG با فناوری فعال مانند تعقیب و آزار آنلاین.

NPCC گفت این سند، که سالانه مورد ارزیابی مجدد قرار خواهد گرفت، حاوی “تحلیلی در مورد خشونت انجام شده توسط پلیس علیه زنان و دختران نیست، زیرا به طور جداگانه به عنوان بخشی از گزارش عملکرد منتشر شده در ماه مارس مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است”. این سازمان گفت برخی از کارها بر اساس آن گزارش قبلاً در حال انجام است و در ارزیابی بعدی خود بینش بیشتری در مورد “تهدید خودی” درج خواهد شد.

هدلی گفت: تهدید استراتژیک و ارزیابی خطر که امروز منتشر شد، مقیاس تغییر مورد نیاز را نشان می‌دهد – از آموزش و مهارت‌های مورد نیاز افسران، تا تحقیقات و حمایت از زنان، و البته مسائل آشکار جنسیت‌گرایی، نژادپرستی و سایر اشکال تبعیض در داخل. پلیس

«مسئله مبرم برخورد با عاملان خشونت پلیس علیه زنان و دختران، و مشکلات شدید افسران بازرسی و نظارت، یک اولویت فوری برای بهبود اعتماد و اطمینان است. ما همچنان از زنانی می شنویم که آنقدر ترسیده یا بی اعتماد هستند که نمی توانند گزارش دهند زیرا عامل آنها یک افسر پلیس است. ضروری است که چنین مواردی توسط یک نیروی مستقل یا اداره مستقل شکایات پلیس بررسی شود تا اطمینان حاصل شود که زنان می توانند به این روند اعتماد کنند.”

آندریا سیمون، مدیر ائتلاف پایان خشونت علیه زنان، گفت که از اینکه می بیند این تهدید جدی گرفته می شود خوشحال است. با توجه به اینکه می دانیم اکثر قربانیان VAWG به دلیل برخورد ضعیف و تبعیض آمیز با زنان و جوامع به حاشیه رانده شده اصلاً به پلیس گزارش نمی دهند، می دانیم که مقیاس واقعی VAWG بسیار بالاتر از آن چیزی است که امروز گزارش شده است.

وی افزود: “اگر قرار است هر یک از این موارد بهبود یابد، ابتدا به داده های بهتری در مورد تجربیات و نتایج عدالت زنان اقلیت شده نیاز داریم تا پلیس در قبال کسانی که بیشترین آسیب را از ناکامی های خود می بینند، پاسخگو باشد.”

NPCC گفت که انتظار دارد گزارش VAWG در سال آینده به افزایش خود ادامه دهد.

معاون پلیس، مگی بلیت، هماهنگ کننده پلیس ملی برای خشونت علیه زنان و دختران، گفت: “اپیدمی VAWG که ما با آن روبرو هستیم به این معنی است که ما برای تجزیه و تحلیل بزرگترین تهدیدات علیه زنان و دختران وقت صرف کنیم.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …