لوسی لتبی می گوید که مسمومیت دو نوزاد با انسولین توسط او انجام نشده است | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

لوسی لتبی، پرستاری که به دلیل قتل نوزادان تحت مراقبت خود محاکمه می شود، به هیئت منصفه گفته است که دو نوزاد عمداً با انسولین مسموم شده اند – اما نه توسط او.

نوزادان نارس با نام های Child F و L هر دو از حملات ادعایی در بیمارستان کنتس چستر جان سالم به در بردند.

لتبی روز پنجشنبه تحت بازجویی متقابل در دادگاه سلطنتی منچستر به هیئت منصفه گفت که مشاوران “باند چهار نفره” برای متهم کردن نادرست او، “برای پوشش ناکامی در بیمارستان” توطئه کردند.

لتبی، 33 ساله، قتل هفت نوزاد و تلاش برای قتل 10 نفر دیگر را در بخش نوزادان بین ژوئن 2015 تا ژوئن 2016 رد می کند. نام هیچ یک از نوزادان به دلایل قانونی قابل ذکر نیست.

گفته می شود که او عمداً انسولین را به کیسه غذای داخل وریدی Child F در یک شیفت شب در آگوست 2015 اضافه کرده است، کمتر از 24 ساعت پس از اینکه او برادر دوقلوی او، Child E را به قتل رساند.

او متهم به تلاش برای کشتن Child L در آوریل 2016 است، تقریباً در همان زمانی که گفته می‌شود با تزریق هوا به جریان خون برادر دوقلویش Child M را به قتل رساند.

نیک جانسون کی سی، در حال معاینه متقابل از لتبی برای روز دوم، از او پرسید که آیا موافق است که «کسی» به طور «غیرقانونی» به Child F و Child L انسولین داده است. او موافقت کرد و گفت که کیسه های غذا باید توسط شخصی در واحد یا قبل از رسیدن کیسه ها به بخش دستکاری شده باشد.

او گفت: “انسولین توسط کسی اضافه شده است – چگونه یا چه کسی نمی توانم در مورد آن نظر بدهم، فقط اینکه این من نبودم.” او افزود: “من باور نمی کنم که هیچ یک از کارکنان واحد اشتباه کند و انسولین بدهد.”

از لتبی همچنین پرسیده شد که چرا برخی از همکارانش در بخش نوزادان به او مشکوک به قتل هستند. “آیا پیشنهاد می کنید که نوعی توافق بین کادر پزشکی برای گرفتن شما وجود داشته باشد؟” جانسون پرسید.

لتبی پاسخ داد: “در گروه مشاوران، من معتقدم بله.”

لتبی در پاسخ به این سوال که چه کسی، دکتر استفن بریری، دکتر جان گیبز، دکتر راوی جایارام و یک پزشک دیگر را نام برد که به دلایل قانونی نمی توان نام آنها را ذکر کرد.

جانسون پاسخ داد: «چهار پزشک. یک باند چهار نفره بیایید به آنها زنگ بزنیم. توطئه چیست؟»

لِتبی پاسخ داد: «آنها تقصیر را به گردن من انداخته‌اند.»

لتبی در مورد انگیزه آنها پاسخ داد: “من معتقدم که نارسایی های بیمارستان را پوشش می دهم.”

او گفت که ناتوانی کارکنان در مرگ یک نوزاد (کودک A) نقش داشته است، زیرا او به مدت چهار ساعت بدون مایعات به دلیل مشکلات خطوط تغذیه خود باقی مانده است.

به هیئت منصفه گفته شده است که پس از دستگیری وی، در مجموع 257 برگه تحویل شیفت – برخی از آنها شامل اسامی نوزادانی که گفته می شود به او آسیب رسانده است – در خانه آن زمان او در چستر و آدرس والدینش در هرفورد پیدا شد. جانسون گفت تعداد زیادی از آنها وجود دارد که اگر روی هم جمع شوند “تقریباً به اندازه یک دفترچه تلفن هستند”.

او روز پنجشنبه به هیئت منصفه گفت که برگه‌ها «بی‌اهمیت» و «فقط تکه‌های کاغذ» بودند.

او گفت: این حقیقت است. اصلا برای من معنایی ندارند. من کاغذها و کارت های فراوانی دارم که تمام عمرم را دور نینداخته ام.»

لتبی اعتراف کرد که گاهی اوقات در شب در حالی که در یک شیفت کار نمی کرد از واحد بازدید می کرد.

او گفت که این برای پر کردن مدارک یا صحبت با همکاران بود و بازدیدهای شبانه به دلیل الگوهای شیفت او بود.

هیئت منصفه شنیدند که او در روز تعطیلی خود به واحد رفته بود که یک دختر بچه به نام Child G – که ظاهراً قصد قتل او را داشت – به شدت بیمار بود.

“تو به او نگاه می کردی، نه؟ چرا به این بچه نگاه می کنی؟» از دادستان پرسید.

لتبی گفت که “او را بررسی می کند”، که برای تکمیل مدارک مربوط به آن نوزاد به واحد آمده است.

او همچنین احساس “هیجان” را از عکس گرفتن از کارت همدردی که برای والدین کودک I، دختر بچه ای که گفته می شود در چهارمین تلاش به قتل رسانده بود، رد کرد.

محاکمه ادامه دارد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …