شرکت تدارکات حزب تاسیس شده توسط میدلتون ها پس از فروپاشی فروخته شد | صنعت خرده فروشی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

خرده‌فروشی آنلاین لوازم مهمانی که توسط والدین شاهزاده خانم ولز تأسیس شده بود، پس از سقوط به مدیریت فروخته شد.

Party Pieces، که در سال 1987 توسط والدین کاترین، کارول و مایکل میدلتون تأسیس شد، روز پنجشنبه توسط کارآفرین جیمز سینکلر، که صاحب کسب و کارهایی از جمله شرکت Teddy Tastic Bear Co Ltd است، از مدیریت خارج شد.

فاش نشده است که سینکلر چقدر برای خرید کسب و کار و دارایی های آن در یک مدیریت پیش بسته پرداخت کرده است، اولین بار توسط اسکای نیوز گزارش شد.

ویل رایت و کریس پول از شرکت تجدید ساختار مالی Interpath Advisory روز پنجشنبه به عنوان مدیران مشترک Party Pieces منصوب شدند و بلافاصله کسب و کار را به شرکت Teddy Tastic Bear فروختند.

جیمز سینکلر در وب‌سایت شخصی‌اش به‌عنوان «بنیان‌گذار و مدیرعامل گروه شرکت‌های پارتیمن»، از جمله کسب‌وکارهای اوقات فراغت و مراقبت از کودکان و همچنین جاذبه‌های بیرونی توصیف شده است. دارایی های او همچنین شامل شرکت بستنی Rossi است که از سال 1932 در اسکس بستنی تولید می کند.

سینکلر، که وب سایتش بیان می کند که او کار خود را به عنوان یک سرگرم کننده کودکان نوجوان شروع کرده است، همچنین کلاس های مسترکلاس تجاری دو روزه را ارائه می دهد که برنامه بعدی در سپتامبر برگزار می شود.

فروش Party Pieces پایان مالکیت میدلتون ها بر تجارتی است که در سال 1987 تأسیس کردند، که در سال های اخیر با مشکل مواجه شده بود.

کارول میدلتون قبلاً توضیح داده بود که چگونه پس از ناکامی در یافتن لوازم مناسب برای مهمانی در مغازه ها برای جشن تولد پنجمین کیت، برای راه اندازی شرکت الهام گرفت. او متعاقباً این تجارت را از میز آشپزخانه در خانه خانواده برکشایر شروع کرد.

Party Pieces در طول همه‌گیری کووید، ضربه قابل توجهی را در تجارت متحمل شد، که ماه‌ها به طور متوالی مهمانی‌ها و جشن‌ها را متوقف کرد.

رایت، رئیس بازسازی در Interpath و مدیر مشترک، گفت: «Party Pieces یک برند معتبر با میراث بریتانیایی افتخارآمیز است، اما مانند بسیاری از شرکت‌های دیگر در سراسر فضای خرده‌فروشی، به شدت تحت تأثیر تأثیرات همه‌گیری و محدودیت‌های متعاقب تجمعات اجتماعی.»

طبق آخرین حساب‌های شرکت Party Pieces در سال 2021 تقریباً 286000 پوند پس از کسر مالیات ضرر کرده است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

طبق حساب‌های ثبت شده در شرکت Companies House، این زیان ناشی از ادامه سرمایه‌گذاری در برنامه‌های رشد شرکت، از جمله طراحی طیف محصولات با نام تجاری خود و فشار به بازارهای خارج از کشور در ایالات متحده، اتحادیه اروپا و خاورمیانه است.

معاملات Party Pieces در طول همه گیری کووید با شکست مواجه شد، که باعث توقف رویدادهای اجتماعی و گردهمایی ها در طول چندین ماه شد.

در نتیجه، میدلتون‌ها و مدیر دیگر کسب‌وکار در ماه مارس با Interpath تماس گرفتند تا از آن‌ها برای کمک به آنها برای تامین مالی مجدد یا یافتن منابع جدید سرمایه‌گذاری یا بررسی فروش کسب‌وکار کمک کنند.

طی سال‌ها، Party Pieces از ایجاد مهمانی‌های تخیلی برای کودکان تا فروش محصولاتی از تزئینات مهمانی و ظروف غذاخوری گرفته تا هدایای شخصی‌سازی شده رشد کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …