شامل Health، DispatchHealth شریک برای ارائه مراقبت مجازی به خانه

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

شرکت مراقبت مجازی مستقر در کالیفرنیا Included Health با ارائه‌دهنده مراقبت‌های خانگی مستقر در دنور DispatchHealth همکاری می‌کند تا یک مدل مراقبت مجازی به خانه را به پیشنهادات خود اضافه کند.

Included Health مزایای مراقبت های بهداشتی و خدمات ناوبری بیمه و همچنین مراقبت های اولیه مجازی، سلامت رفتاری، مراقبت های تخصصی و قرار ملاقات های مراقبت فوری 24/7 را ارائه می دهد.

DispatchHealth به بیماران این امکان را می دهد که از طریق تلفن یا از طریق برنامه یا وب سایت شرکت درخواست ویزیت پزشکی فوری در منزل را داشته باشند. سپس قرار است پزشک ظرف دو ساعت به خانه بیمار برسد. این شرکت در هر ویزیت دو متخصص پزشکی، معمولاً یک دستیار پزشک یا پزشک پرستار و یک تکنسین پزشکی DispatchHealth را می فرستد.

از طریق این مشارکت، شرکت‌ها مراقبت آنلاین را با پشتیبانی بالینی درخواستی، در خانه، درمان آسیب‌های پیچیده، بیماری‌ها و بیماری‌ها تکمیل خواهند کرد.

پزشکان مراقبت های اولیه شرکت Included Health می توانند با پزشکان پرستار، تکنسین های فوریت های پزشکی و دستیاران پزشک DispatchHealth کار کنند. خدمات در منزل نیز شامل خدمات تشخیصی، دارویی و آزمایشگاهی خواهد بود. این شرکت ها می گویند که این پیشنهاد بازدیدهای غیر ضروری بخش اورژانس را کاهش می دهد.

دکتر امی پرخ، مدیر ارشد سلامت بخش بهداشت، گفت: “اتصال مراقبت های اولیه مجازی به شبکه ای از متخصصان که می توانند خدمات فوری پزشکی را وارد خانه کنند، ابتدا به اولویت ها و نیازهای مردم خدمت می کند و در عین حال مدیریت بهتر سفر و هزینه مراقبت های بهداشتی را به طور کلی انجام می دهد.” شامل بهداشت، در بیانیه ای گفت. “کار با DispatchHealth یک توسعه باورنکردنی برای خدمات ما است، برنامه‌ای که اصطکاک، مسافرت و استرس مربوط به بازدید از اورژانس یا مرکز مراقبت فوری را از بین می‌برد و به اعضای ما اجازه می‌دهد در یک محیط ترجیحی تحت درمان و بهبودی قرار گیرند. خانه.”

روند بزرگتر

در سال 2021، Included Health توسط Grand Rounds Health و Doctor On Demand خریداری شد که به خدمات ناوبری مراقبت LGBTQ+ Included Health به پلتفرم مراقبت مجازی Grand Rounds اضافه شد.

سال گذشته، این شرکت مستقر در کالیفرنیا یکی از چندین شرکتی بود که اعلام کرد اخراج ارائه دهنده مراقبت مجازی کمتر از 6 درصد از نیروی کار خود را به عنوان بخشی از بازسازی شرکت رها کرد.

DispatchHealth مطرح شد 330 میلیون دلار بودجه در ماه نوامبر، افزایش کل آن را به بیش از 700 میلیون دلار رساند. این دور تنها یک سال پس از کسب درآمد 200 میلیون دلاری در سری D انجام شد.

این شرکت همچنین در سال گذشته چندین شراکت ایجاد کرد. در ماه دسامبر، Blue Shield کالیفرنیا اعلام کرد که اعضایش که در جنوب کالیفرنیا زندگی می کنند از طریق همکاری با DispatchHealth به مراقبت در منزل دسترسی خواهند داشت و سیستم بهداشت سنت فرانسیس اوکلاهما اعلام کرد که با DispatchHealth برای ارائه خدمات مراقبت در منزل در منطقه تولسا همکاری خواهد کرد.

سیستم سلامت کلینیک مارشفیلد، یک سیستم مراقبت بهداشتی بزرگ روستایی، همچنین اعلام کرد که با DispatchHealth برای ارائه مراقبت های حاد در خانه در ویسکانسین همکاری می کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …