DeSantis قرار است هفته آینده وارد رقابت های ریاست جمهوری 2024 شود

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

به گفته دو نفر از افرادی که با اهداف وی آشنا هستند، انتظار می رود ران دیسانتیس فرماندار فلوریدا هفته آینده رسما وارد رقابت های انتخاباتی ریاست جمهوری شود و به او این امکان را می دهد تا مبالغ هنگفتی را که برای به چالش کشیدن دونالد جی. ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا نیاز دارد، جمع آوری کند.

انتظار می‌رود آقای دیسانتیس پیش از برگزاری نشست بزرگ جمع‌آوری کمک‌های مالی با کمک‌کنندگان در میامی در ۲۵ مه که قرار است به عنوان نمایش قدرت مالی او عمل کند، اسنادی را برای اعلام نامزدی خود به کمیسیون انتخابات فدرال ارسال کند. او قبل از اینکه بتواند برای کمپین ریاست جمهوری خود درخواست کمک مالی کند، باید رسما وارد رقابت شود.

به گفته یکی از افراد، او همچنین احتمالا ویدیویی را همزمان با ورود رسمی خود به رقابت منتشر خواهد کرد، و به گفته یکی از افراد، رویدادهای ناگهانی در ایالت های اولیه در هفته های آینده به دنبال خواهد داشت. وال استریت ژورنال ابتدا گزارش داد که آقای دیسانتیس این اسناد را هفته آینده ارائه خواهد کرد.

آقای ترامپ در میانگین نظرسنجی‌های ملی تقریباً 30 درصد از آقای دیسانتیس جلوتر است، اما فرماندار فلوریدا معتبرترین رقیب جمهوری‌خواه برای پیوستن به میدان تا کنون خواهد بود.

او احتمالاً با پول بیشتری در یک گروه بیرونی از هر نامزد اولیه جمهوریخواه در تاریخ شروع خواهد کرد. به گفته افراد آشنا، او بیش از 80 میلیون دلار دارد که انتظار می‌رود از حساب ایالتی‌اش به فوق‌العاده PAC خود، Never Back Down، که بیش از 30 میلیون دلار نیز جمع‌آوری کرده است، علاوه بر داشتن ده‌ها میلیون تعهدات اهداکننده دیگر، منتقل شود. جذب سرمایه.

آقای دیسانتیس همچنین دارای یک سری دستاوردهای سیاسی محافظه کارانه است که از طریق مجلس قانونگذاری تحت سلطه جمهوری خواهان فلوریدا پس از انتخاب مجدد قاطعانه خود در سال گذشته انجام شد. و او تعداد زیادی تأییدیه از قانونگذاران ایالتی در آیووا و نیوهمپشایر، که می توانند در انتخابات مقدماتی تأثیرگذار باشند، و همچنین از سوی نمایندگان ایالت خود جمع آوری کرده است.

با این حال، مقابله با آقای ترامپ، که جمهوری خواهان پس از متهم شدن او در نیویورک، پشت سر او گرد هم آمدند، امری مهم است. در حالی که رئیس جمهور سابق او را هر روز وحشی می کند، آقای دیسانتیس باید در یک رقص ظریف شرکت کند.

برای پیروزی، او باید به تعداد زیادی از رای دهندگان مقدماتی جمهوری خواه که آقای ترامپ را دوست دارند، متوسل شود، اما ممکن است آماده حرکت از نامزدی باشد که در سال 2020 شکست خورد و همچنان ادعاهای نادرست درباره آن انتخابات را تکرار می کند. انجام این کار مستلزم آن است که آقای دیسانتیس خود را از آقای ترامپ متمایز کند بدون اینکه از او آنقدر تهاجمی انتقاد کند که خطر توهین به رای دهندگان دوست ترامپ را به همراه داشته باشد.

به نظر می‌رسد که آقای دیسانتیس در طول سفر آخر هفته به آیووا، بخشی از یک رشته رویدادهای سیاسی چند ماهه که در سراسر کشور در آستانه اعلام خود شرکت کرده، با موفقیت در این مسیر حرکت کرده است.

روز شنبه، آقای دیسانتیس با پوزخند با ظاهری غیرمنتظره در د موین، نه چندان دور از جایی که رئیس جمهور سابق به دلیل احتمال بد آب و هوا تجمعی را در آن شب لغو کرده بود، به آقای ترامپ آمد. فرماندار در غیاب طوفان گفت: “این شب زیبایی است.”

هنوز مشخص نیست که آقای دیسانتیس قصد دارد در کجا و چه زمانی یک تجمع رسمی برای اعلام نامزدی خود برگزار کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …