رافائل نادال پس از ناکامی در بهبود مصدومیت لگن از مسابقات آزاد فرانسه کنار رفت | رافائل نادال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

رافائل نادال پس از شکست در نبرد تناسب اندام خود به دلیل آسیب دیدگی لگن که در ژانویه متحمل شد، از مسابقات آزاد فرانسه 2023 کنار رفت.

برنده 14 بار رولان گاروس تصمیم خود را در کنفرانس مطبوعاتی روز پنجشنبه قبل از شروع مسابقات در 28 می اعلام کرد. او در آکادمی تنیس خود در مایورکا به خبرنگاران گفت: “این تصمیمی نیست که من گرفتم، تصمیمی است که بدن من گرفته است.”

نادال افزود: “من باید برای مدتی توقف کنم.” “شاید دو ماه، شاید سه یا چهار ماه.” قهرمان 22 گرند اسلم اضافه کرد که امیدوار است سال آینده در پاریس بازی کند، اما انتظار داشت فصل 2024 آخرین دوره او در تور ATP باشد.

نادال امیدوار بود که این آسیب دیدگی که در دور دوم شکست او از مکنزی مک‌دونالد در اوپن استرالیا رخ داد، تنها 6 تا 8 هفته طول بکشد تا بهبود یابد، اما ویدیوی کوتاهی در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌دهد نادال در هفته گذشته با ناراحتی دو برابر شده است.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

نادال در این ماه 37 ساله می‌شود و اکنون در ویمبلدون که سه هفته پس از پایان مسابقات در پاریس آغاز می‌شود، یک تردید بزرگ است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …