سیتی سه گانه می کند و بعد مادرید چیست؟ – اضافه هفته نامه فوتبال | فوتبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

رتبه بندی، بررسی، اشتراک گذاری در Apple Podcasts، Soundcloud، Audioboom، Mixcloud، Acast و Stitcher، و پیوستن به مکالمه در فیس بوک، توییتر و ایمیل

امروز: برای منچسترسیتی خیلی آسان بود زیرا آنها در بازی برگشت 4-0 رئال مادرید را شکست دادند و به دومین فینال لیگ قهرمانان اروپا رسیدند. ما بحث می کنیم که آیا کسی می تواند سیتی را از کسب سه گانه در این فصل باز دارد و اینکه آیا این تیم پپ گواردیولا بهترین تیم او است.

پانل همچنین می پرسد که چه معنایی برای رئال مادرید دارد. آیا کارلو آنچلوتی تصمیم خواهد گرفت که زمان سفر به برزیل است؟ برای بازیکنانی چون لوکا مودریچ و کریم بنزما چه اتفاقی می افتد؟

در جاهای دیگر، کاونتری با پیروزی 1-0 در میدلزبورو، یک بازی دوبل آبی آسمانی را تکمیل کرد تا یک فینال غیرمنتظره و خنثی را در پلی آف مقابل لوتون تاون رقم بزند.

به علاوه: محرومیت ایوان تونی، پیش نمایش لیگ برتر و به روز رسانی هالی و فیل.

مقاله مارینا هاید در مورد رسوایی هالی و فیل که هفته نامه فوتبال را تکان می دهد، همانطور که باری توصیه می کند، می توانید اینجا پیدا کنید.مانوئل آکانجی، رودریگز و ارلینگ هالند گل سوم سیتی را جشن می گیرند.

عکس: تام جنکینز/ آبان نیوز

از آبان نیوز حمایت کنید

آبان نیوز از نظر سرمقاله مستقل است. و ما می خواهیم روزنامه نگاری خود را باز و در دسترس همه نگه داریم. اما ما به طور فزاینده‌ای به خوانندگان خود نیاز داریم تا بودجه کار ما را تأمین کنند.

از آبان نیوز حمایت کنید

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …