اجاره‌کنندگان در انگلستان: پیشنهادهای حیوانات خانگی در لایحه اصلاحات اجاره‌کنندگان چگونه بر شما تأثیر می‌گذارد؟ | اجاره ملک

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بر اساس قوانین پیشنهادی در لایحه اصلاحات اجاره‌کنندگان، اجاره‌کنندگان در انگلیس به زودی از حق قانونی برخوردار خواهند شد تا زندگی حیوان خانگی خود را با آنها درخواست کنند.

این پیشنهادها منجر به پایان دادن به “ممنوعیت های عمومی” خواهد شد زیرا مالکان اکنون باید در نظر بگیرند و نمی توانند درخواست مستاجران برای نگهداری حیوان خانگی در خانه خود را به طور غیرمنطقی رد کنند.

تجربه خود را به اشتراک بگذارید

ما می خواهیم از اجاره نشینان در انگلیس بشنویم که اکنون می توانند حیوانات خانگی داشته باشند یا قصد دارند حیوانات خانگی را به سرپرستی بگیرند. آیا مجبور شده اید حیوان خانگی را برای فرزندخواندگی رها کنید زیرا نمی توانید آن را در ملک اجاره ای نگهداری کنید؟ آیا این تغییری در برنامه های شما برای تغییر خانه ایجاد کرده است؟

پاسخ‌های شما، که می‌توانند ناشناس باشند، ایمن هستند زیرا فرم رمزگذاری شده است و تنها نگهبان به مشارکت‌های شما دسترسی دارد. ما فقط از داده‌هایی که شما در اختیار ما قرار می‌دهید برای اهداف این ویژگی استفاده می‌کنیم و زمانی که دیگر به آن‌ها برای این منظور نیازی نداشته باشیم، داده‌های شخصی را حذف خواهیم کرد. برای ناشناس ماندن واقعی لطفاً به جای آن از سرویس SecureDrop ما استفاده کنید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …