کریستال پالاس احتمالاً از روی هاجسون می خواهد که بماند و پدی مک کارتی را آموزش دهد | کریستال پالاس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

انتظار می رود از روی هاجسون خواسته شود تا مدت حضورش در کریستال پالاس را برای یک فصل دیگر تمدید کند و دستیارش پدی مک کارتی به عنوان جایگزین طولانی مدت این بازیکن 75 ساله در نظر گرفته شود.

هاجسون از زمان جانشینی پاتریک ویرا، پالاس را به پنج پیروزی از هشت بازی هدایت کرده است و این باشگاه در صورت پیروزی در دو بازی آخر خود مقابل فولام و ناتینگهام فارست، بهترین امتیاز خود را در لیگ برتر 49 خواهد داشت. هاجسون هنوز تایید نکرده است که می‌خواهد ادامه دهد، اما مشخص است که استیو پریش، رئیس کاخ، به‌طور جدی در حال بررسی قراردادی یک ساله است که رکورد سرمربی سابق انگلیس را به‌عنوان مسن‌ترین مربی تاریخ لیگ افزایش دهد.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

این شامل حفظ هاجسون دستیار بلندمدت خود ری لوینگتون در کنار مک کارتی، کاپیتان سابق کاخ می شود که مسئولیت شکست 4-1 مقابل آرسنال در ماه مارس را پس از اخراج ویرا در نتیجه شروع بدون برد در سال 2023 بر عهده گرفت. مک کارتی می گوید: نزدیک بود که این نقش تا پایان فصل به او واگذار شود، قبل از اینکه پریش تصمیم گرفت هاجسون را بازگرداند. مک کارتی، مربی بسیار محبوب و محبوب بازیکنان، پس از بازنشستگی از بازی در سال 2016، کار مربیگری خود را با تیم زیر 18 سال باشگاه آغاز کرد.

گفته می‌شود که مدافع سابق دوبلین در گذشته پیشنهادات بیشتر در باشگاه‌های دیگر را رد کرده است و گفته می‌شود که در دو ماه گذشته از نزدیک با هاجسون و لوینگتون – مربی تیم اصلی – کار کرده است. با وجود چندین باشگاه دیگر لیگ برتری که در بازار برای مدیران هستند، در پالاس تشخیص داده می شود که یافتن جانشین دشوار خواهد بود و این امید وجود دارد که مک کارتی بتواند زیر نظر مربی ای که در سال 1976 شروع کرد به پیشرفت خود ادامه دهد.

انتظار می رود کاخ سایر کاندیداها را ارزیابی کند که می تواند شامل پائولو فونسکا از لیل باشد. اما تیم جوان پالاس از زمان بازگشت هاجسون با وجود دو مصدومیت ویلفرد زاها، 15 گل به ثمر رسانده است که نشان از پیشرفت در پارک سلهرست دارد. ابرچی ازه هافبک از زمان بازگشت به تیم در فرم الهام‌بخشی قرار داشته است و برای دعوت به تیم انگلیس مورد توجه قرار گرفته است و مارک گوهی مدافع و مایکل اولیس مهاجم به ترتیب به آرسنال و پاری سن ژرمن منتقل می‌شوند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

آینده زاها که پس از مصدومیت همسترینگ در پیروزی روز شنبه برابر بورنموث، بقیه فصل را از دست خواهد داد، نیز نامشخص است. قرارداد این بازیکن 30 ساله در پایان ژوئن به پایان می رسد و گفته می شود که مارسی قراردادی دو ساله به او پیشنهاد داده است که ارزش آن به میزان قابل توجهی کمتر از قرارداد چهار ساله 200 هزار پوندی در هفته روی میز از پالاس است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …