امیدهای بن کوری در جام جهانی با انگلیس با مصدومیت همسترینگ به پایان رسید | اتحادیه راگبی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

به نظر می رسد که امیدهای بن کوری برای کمک به رقابت های جام جهانی راگبی انگلیس پس از مصدومیت همسترینگ دست کم برای چهار ماه از کنار تیم سیل به پایان رسیده است. کری این هفته با یک متخصص ملاقات خواهد کرد و کوسه ها تایید کردند که او به جراحی آسیب تاندون ناشی از پیروزی یکشنبه مقابل لستر در نیمه نهایی لیگ برتر نیاز دارد.

این یک پایان مهیب برای فصل موفقیت آمیز او برای انگلیس است که در آن او چهار بازی از پنج بازی ملی خود را به دست آورد تا چشم انداز حضور در برنامه های استیو بورثویک برای فرانسه در پاییز امسال را افزایش دهد. سیل برای توانبخشی او 4 تا 6 ماه پیش بینی کرده است، اما همه او را از مسابقات محروم کردند.

کری در اینستاگرام خود نوشت: “خوشحالم که فصل من به این شکل تمام شده است، اما مشتاقانه منتظر حمایت از بچه ها در دو هفته آینده هستم.”

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

برادر دوقلوی تام، 24 ساله، فینال لیگ برتر مقابل ساراسنز در هفته شنبه را از دست خواهد داد، در حالی که دن دو پریز نیز به دلیل دررفتگی شانه از مسابقه توئیکنهام خارج است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …