گفتن با صدای بلند دشوار است: ماگدا اریکسون جدایی از چلسی را تایید کرد | زنان چلسی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مگدا اریکسون گریان اعلام کرد که با پایان قراردادش در تابستان امسال، چلسی را ترک خواهد کرد. کاپیتان 6 سال است که در این باشگاه بوده و اگر چلسی چهارمین عنوان قهرمانی متوالی سوپرلیگ زنان را به دست آورد، با کسب یازدهمین جام مهم به دوره خود پایان خواهد داد.

اریکسون که در ماه سپتامبر 30 ساله خواهد شد، از باشگاه سوئدی لینکوپینگ به این تیم پیوست و احساسات او در ویدئویی که چلسی منتشر کرد و در آن جدایی خود را تایید کرد، آشکار شد. حتی صحبت کردن یا گفتن با صدای بلند واقعاً دشوار است. اریکسون که یکشنبه گذشته جام حذفی را بالای سر برد، گفت. چلسی با دو بازی باقی مانده در صدر جدول WSL دو امتیاز اختلاف دارد و اریکسون را برای سومین سال متوالی در مسیر کسب دبل قرار می دهد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

مدافع گفت: «این دوران باورنکردنی بود – بهترین دوران زندگی من. شش سال باورنکردنی با هم تیمی هایم، همراه با هواداران و به طور کلی باشگاه بوده است. من احساس افتخار می کنم که در این سفر با باشگاه بودم و ما واقعاً خود را به عنوان یکی از بهترین باشگاه های جهان تثبیت کرده ایم.

این سفر بسیار شگفت انگیزی بود، بنابراین من نه تنها غمگین هستم، اگرچه ممکن است شبیه آن به نظر برسد. من همچنین واقعاً خوشحالم و به کل سفر و همه چیزهایی که با هم گذرانده ایم افتخار می کنم. مطمئناً این احساسات مختلط است.»

اریکسون هر کدام چهار بار قهرمان WSL و FA Cup و دو بار قهرمان لیگ کاپ شده است. او بخشی از تیم چلسی بود که در سال 2021 به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …