حمله وحشیانه ای که در ویدیو ضبط شد، ایرلند “به طور فزاینده ناامن” را برای جوانان LGBTQ+ افشا کرد

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ،

پلیس می گوید یک دانش آموز مدرسه در حمله بعد از ظهر روز دوشنبه جراحات جدی صورت خود را دریافت کرد که در ویدئویی که در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد در فضای مجازی منتشر شد.

ویدئویی از حمله وحشیانه به یک دانش‌آموز در ایرلند که در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد، وضعیت “ناامن فزاینده” را برای جوانان LGBTQ+ در این کشور آشکار کرده است.

ویدئویی که پلیس از یورونیوز خواسته است آن را به اشتراک نگذارد، پسر نوجوانی را نشان می‌دهد که ظاهراً از محوطه مدرسه خارج می‌شود و گروهی از دانش‌آموزان دیگر با رنگ‌های قرمز و مشکی متمایز کالج بوفورت در ناوان، شهری در 60 کیلومتری پایتخت دوبلین، تحت تعقیب قرار می‌گیرند. .

ابتدا یکی از دانش‌آموزان با مشت به سر پسر بچه می‌زند که باعث می‌شود دیگران از پشت به او حمله کنند. پسر سعی می‌کند فرار کند اما روی زمین می‌افتد، جایی که پنج دانش‌آموز دیگر مکرراً به او لگد می‌زنند، مشت و کوبیده می‌شوند در حالی که سعی می‌کند به سمت امن بخزد.

گزارش شده است که این حمله به این دلیل رخ داده است که این دختر 14 ساله همجنسگرا است.

سرویس پلیس ایرلند می گوید که پسر به دلیل “جراحات جدی صورت” تحت درمان در بیمارستان قرار گرفت و آنها در حال انجام تحقیقات هستند. در حالی که هیئت مدیره مدرسه محلی به یورونیوز می گوید که “روش های انضباطی قابل توجهی در سطح مدرسه آغاز شده است.”

شهردار ناوان به رسانه های محلی گفت که این حمله باید یک “جنایت نفرت” تلقی شود. یورونیوز لیستی از سوالات مربوط به این حادثه و ایمنی و فراگیر بودن دانش آموزان دگرباشان جنسی را به مدرسه فرستاد، اما پاسخی دریافت نکرد.

Taoiseach ایرلند لئو ورادکارکه همجنسگرا است، این حمله را “وحشتناک” توصیف کرد.

من در دهه 1980 و 1990 ایرلند بزرگ شدم. کودکی بسیار خوبی داشتم اما در نهایت، من مرد قهوه‌ای رنگی بودم با نام بامزه‌ای که بسیاری از مردم مشکوک بودند که همجنس‌گرا است، بنابراین می‌توانستم بینشی داشته باشم که شاید این بچه محبوب نبودن چگونه است. ورادکار صبح پنجشنبه در یک مصاحبه رادیویی گفت.

“هر چیزی که من به مرد جوانی که در آن ویدئو حضور داشت می‌گویم، واقعاً برای او احساس می‌کنم، نباید مورد خشونت قرار می‌گرفت، نباید با انتشار آن ویدئو در فضای مجازی تحقیر می‌شد. این یک فرد بسیار بیمار است. که تصاویر و فیلم هایی را با هدف تحقیر دیگران منتشر می کند و همچنین می دانید که هیچ کس برای کمک به او وارد عمل نشده است.

ورادکار گفت که شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی با حذف سریع ویدیوهای خشونت‌آمیز و لغو حساب‌های افرادی که چنین محتوایی را پست می‌کنند و دوباره پست می‌کنند، “نقشی برای ایفای” دارند.

افزایش خشونت ایرلند علیه افراد LGBTQ+

حمله روز دوشنبه بعد از مدرسه به هیچ وجه یک حادثه منفرد نبود.

مطابق با متعلق به، یک سازمان ملی که از جوانان لزبین، همجنسگرا، دوجنسه، ترنسجندر و اینترجنسی در ایرلند حمایت می کند، در 18 ماه گذشته سطح فزاینده ای از خشونت علیه LGBTQ+ وجود داشته است که آنها آن را “عمیقاً ناراحت کننده” توصیف می کنند.

ما می دانیم که اعضای جامعه ما به طور فزاینده ای در فضاهای عمومی احساس ناامنی می کنند و Gardaí [police] Belong To در بیانیه ای گفت: گزارش های مربوط به جنایات ناشی از نفرت و حوادث مرتبط با نفرت در سال گذشته 29 درصد افزایش داشته است.

آنها افزودند: “این احساس ناامنی و عدم اطمینان در تضاد کامل با شادی سال 2015 است که ما از برابری ازدواج استقبال کردیم.”

Belong To روی الف کار کرده است برنامه جدید برای مدارس ایرلند که آنها را برای درک نیازهای دانش‌آموزان LGBTQ+ مجهزتر می‌کند و ابزارهایی را در اختیار آنها قرار می‌دهد تا از طریق کمپین‌های ضد قلدری و باشگاه‌هایی برای متحدان درون مدارس، در پیشگیری از حوادث خشونت‌آمیز در میان دانش‌آموزان فعال‌تر عمل کنند.

بن کاندون از دوبلین توضیح داد: «ما توانسته‌ایم برای ایجاد مدرسه‌ای کار کنیم که امن، حمایت‌کننده، فراگیر و نماینده همه دانش‌آموزان ما باشد. کالج دریایی، یکی از مدارسی که قبلاً برنامه آزمایشی را تکمیل کرده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …