شیف در مواجهه با تلاش جمهوری خواهان برای اخراج او از کنگره، از موضع خود عقب نشینی نمی کند | کالیفرنیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پس از اینکه یک جمهوریخواه از فلوریدا درخواست اخراج نماینده کالیفرنیا از کنگره را ارائه کرد، آدام شیف گفت که “از موضع خود عقب نشینی نمی کند”.

شیف با اشاره به شکست در همان روز درخواست اخراج جورج سانتوس، داستان‌نویس نیویورکی که به اتهامات متعدد جنایی متهم شد، گفت: «وقتی دموکرات‌ها کاری را به دلیل درست انجام می‌دهند، [Republicans] از سابقه برای انجام کاری به دلیل اشتباه استفاده کنید.»

آنا پائولینا لونا پس از انتشار گزارش دورهام علیه شیف حرکت کرد، گزارشی که جمهوری‌خواهان ادعا می‌کنند تحقیقات در مورد دخالت روسیه در انتخابات و ارتباط بین دونالد ترامپ و مسکو توطئه‌ای بین دموکرات‌ها و FBI بوده است.

شیف رئیس اطلاعات مجلس نمایندگان بود و اولین استیضاح ترامپ را به دلیل جستجوی کثیفی سیاسی در اوکراین رهبری کرد. او کتابی درباره تحقیقات روسیه منتشر کرد و اکنون نامزد مجلس سنا است.

لونا گفت شیف «به مردم آمریکا دروغ گفته است. او از موقعیت خود در اطلاعات مجلس نمایندگان استفاده کرد تا دروغی را مطرح کند که میلیون‌ها دلار برای مالیات دهندگان آمریکایی هزینه داشت و از اعتمادی که به او به عنوان رئیس شده بود سوء استفاده کرد. او مایه شرمساری مجلس نمایندگان است.

گزارش دورهام روشن می کند که تبانی روسیه از همان روز اول دروغ بوده و شیف آگاهانه از موقعیت خود در تلاش برای تجزیه کشورمان استفاده کرده است.

جان دورهام برای تحقیق در مورد تحقیقات FBI منصوب شد که منجر به انتصاب بازرس ویژه رابرت مولر شد. مولر تبانی بین ترامپ و مسکو را ایجاد نکرد، اما محکومیت های جنایی را تضمین کرد و شواهدی مبنی بر مانع تراشی احتمالی در اجرای عدالت ارائه کرد.

شیف گفتزمانی که جمهوری‌خواهان شجاعت ایستادگی در برابر غیراخلاقی‌ترین رئیس‌جمهور تاریخ را نداشتند، با حمله به کسانی که این کار را کردند، خود را دلداری دادند. من عقب نشینی نمی کنم.»

او در گفتگو با ام اس ان بی سی اضافه“تحقیقات دورهمی تحقیقاتی بود که دونالد ترامپ خواستار تحقیق از بازرسان بود.”

او گفت دورهام «چهار سال تلاش کرد تا این تئوری توطئه دولت عمیق را که ترامپ مدام می‌گفت که پایگاهش ثابت می‌شود، ثابت کند… البته، همه چیز یک شکست بزرگ بود.

“… و بنابراین پاسخ آنها … این است، “بیا دنبال آدام شیف برویم.” بیایید به شخصی برگردیم که آنها بیشتر به عنوان مدافع حاکمیت قانون، ایستادگی در برابر ترامپ، رهبری اولین استیضاح، شرکت در کمیته 6 ژانویه نگاه می کنند. این چیزی است که در مورد آن است.

جمهوری خواهان شیف و دیگر دموکرات کالیفرنیا، اریک سوالول، را از کمیته اطلاعات حذف کردند.

تنها پنج نفر از اعضای مجلس تا کنون اخراج شده اند، سه نفر به دلیل جنگیدن برای کنفدراسیون در جنگ داخلی ایالات متحده. دو نفر دیگر مجرمان مجرم شناخته شده بودند. اخراج ها نیاز به دو سوم اکثریت دارند. رزولوشن لونا به احتمال زیاد شکست خواهد خورد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

شیف گفت: «وقتی دموکرات‌ها کاری را به دلیل درست انجام می‌دهند، [Republicans] از سابقه برای انجام کاری به دلیل اشتباه استفاده کنید.»

جورج سانتوس، سازنده سریال، این شخصی که به تازگی متهم شده است، که به جرمی خارجی اعتراف کرده است، برای منحرف کردن توجه از آن در پی ناامیدی مضاعف گزارش دورهام، بیایید دنبال آدام شیف برویم، بیایید جمعیت ماگا را راضی کنیم. و به هر کس دیگری که در مقابل دونالد ترامپ می ایستد پیامی بفرستید.»

لونا خودش مجادله ای را تجربه کرده است. در ماه فوریه، واشنگتن پست گزارش داد که او مواضع لیبرال و ادعای “خاورمیانه، یهودی یا اروپای شرقی” را با هویت اسپانیایی و عقاید ترامپیستی عوض کرده است.

روزنامه می‌گوید: «چرخش تند لونا به سمت راست، روایت او از دوران کودکی منزوی و فقیرانه‌اش، و پذیرش میراث اسپانیایی‌اش برای برخی از دوستان و خانواده‌هایش که او را قبل از صعود به کاخ ایالات متحده می‌شناختند، شگفت‌آور بود. “

لونا این گزارش را “نژادپرستانه” خواند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …