رئیس باربری می‌گوید تغییرات مالیات بر ارزش افزوده برگزیت، بریتانیا را در “مضرات رقابتی” قرار می‌دهد | برگزیت

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

رئیس باربری شکایت کرده است که بریتانیا در “مضای رقابتی برای خریداران جهانی” است که پس از لغو معافیت مالیات بر ارزش افزوده توسط دولت، فروش خود را در بازار داخلی خود متوقف کرده است.

جاناتان آکروئید، مدیر اجرایی این برند لوکس بریتانیایی که بیشتر به خاطر چک امضا و کت های بارانی اش شهرت دارد، گفت که فروش به گردشگران در بریتانیا در سه ماه منتهی به آوریل 19 درصد افزایش یافته است، اما در پاریس بیش از دو برابر شده و افزایش یافته است. 43 درصد در میلان.

او گفت که کل فروش در بریتانیا در سال 28 درصد افزایش یافته است، زیرا مردم محلی و بازدیدکنندگان از اروپا از ایالات متحده، آسیا و خاورمیانه بیشتر هزینه کردند، اما او اشاره کرد که افزایش زیادی در هزینه گردشگران بریتانیا در اروپا وجود داشته است. کاملا گویا».

او گفت: «ما از تصمیم دولت برای لغو طرح صادرات خرده فروشی مالیات بر ارزش افزوده ناامید هستیم. این امر انگلستان را در یک نقطه ضعف رقابتی برای خریداران جهانی قرار می دهد. ما این واقعیت را جشن می گیریم که ما یک برند لوکس بریتانیایی هستیم و بسیار امیدواریم که وقتی گردشگران به بریتانیا می آیند به باربری بیایند. ما واقعا به این امیدواریم [tax change] قابل بازبینی است.»

اظهارات آکروئید پس از آن مطرح می شود که گری مورفی، رئیس باربری، برگزیت را «تحرکی در رشد» توصیف کرد و گفت که بریتانیا را تحت مراقبت «ضعیف ترین» بهبود کووید در میان بازارهای بزرگ خود قرار داده است.

مورفی به ریشی سوناک، نخست وزیر، گفت که تصمیم برای حذف بازپرداخت مالیات بر ارزش افزوده در سال 2020 به اقتصاد آسیب رسانده و یک “گل به خودی تماشایی” است.

مجموعه‌ای از شرکت‌های دیگر، از جمله بریتیش ایرویز، مولبری و فورتنوم اند میسون، از این تصمیم ابراز تاسف کرده و از جرمی هانت، صدراعظم، خواسته اند تا تصمیم خود را لغو کند.

آخرین انتقاد از سیاست های دولت در حالی مطرح می شود که باربری گزارش داده است که فروش 10 درصدی را در سال منتهی به اول آوریل به 3.1 میلیارد پوند افزایش داده است و رشد زیربنای فروش از 7 درصد در کل سال به 16 درصد در سه ماهه پایانی سال رسیده است. به لطف تجدید حیات چین پس از کاهش محدودیت های همه گیر در ژانویه. سود سالانه قبل از مالیات 24 درصد افزایش یافت و به 634 میلیون پوند رسید.

فروش پایه در چین در سه ماهه چهارم 13 درصد افزایش یافت. آکروئید گفت که تجارت اتباع چینی – در داخل چین و خارج از کشور – به 30 درصد از کل فروش باربری بهبود یافته است، اگرچه هنوز از 40 درصد ثبت شده قبل از همه گیری کمتر است.

آکروئید گفت که چین “بخشی کلیدی از جاه طلبی رشد ما” است زیرا او امیدوار است که گردشگران این کشور به اروپا بازگردند و همچنین در سرزمین مادری خود هزینه کنند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

باربری همچنین گزارش داد که در اروپا، خاورمیانه و سایر نقاط آسیا جهش شدیدی داشته است، اما فروش در ایالات متحده 7 درصد کاهش یافت، زیرا مشکلات اقتصادی فروش اقلام ارزان‌تر مانند مربی، کمربند و کلاه مورد علاقه خریداران جوان را متوقف کرد.

Akeroyd گفت که تغییر موقعیت برند Burberry به یک زیبایی شناسی بیشتر متمرکز بر بریتانیا تحت مدیریت خلاق جدید دانیل لی به خوبی پیش می رود و به این شرکت کمک می کند تا محصولات اصلی خود را – با دو برابر شدن فروش بارانی های سنتی – قبل از رسیدن محصولات جدید این طراح به فروشگاه ها در پاییز امسال، به فروش برساند.

وی گفت: ما تغییرات قابل توجهی در رهبری خلاق و اجرایی داشته‌ایم و من واقعاً مفتخرم که با توجه به تمام اتفاقات بیرونی و داخلی توانسته‌ایم به این نتایج برسیم.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …