امنیت هری و مگان “باید به درستی در صحنه مدیریت می شد” | شاهزاده هری

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یکی از محافظان سابق شاهزاده هری گفته است که امنیت ساسکس باید «به‌درستی در صحنه مدیریت می‌شد» زیرا گزارش‌های مربوط به تعقیب و گریز خودروی «تقریباً فاجعه‌بار» در نیویورک عصر سه‌شنبه بیانیه عمومی این زوج را مورد تردید قرار داد.

کن ورف روز پنجشنبه به صبح بخیر بریتانیا در ITV گفت: «تیم حفاظتی که او در حال حاضر دارد هرگز با افراد مشهوری مانند هری و مگان برخورد نکرده است.

او گفت: «تمام موضوع این است که شما باید در این مورد مشاوره داشته باشید، و من نمی‌دانم که اداره پلیس نیویورک تا چه اندازه درگیر آن بوده است، اما اساساً این چیزی است که باید به درستی در صحنه مدیریت شود.

اظهارات Wharfe پس از آن بیان شد که گزارش های یک راننده پاپاراتزی، یک راننده تاکسی و پلیس نیویورک در مورد جزئیات این حادثه که در ابتدا توسط سخنگوی دوک به عنوان “تعقیب بی امان، بیش از دو ساعت به طول انجامید” مورد تردید قرار گرفت.

Wharfe عکاسان پاپاراتزی را در بهترین حالت و در بدترین حالت آزاردهنده توصیف کرد. اما آنها قصد مرگ یک نفر را ندارند. بنابراین، من فکر می کنم ما باید کمی مراقب باشیم.»

این حادثه که پس از شرکت این زوج در مراسم اهدای جوایز در روز سه‌شنبه رخ داد، مبارزات بسیاری را که این زوج مشهور با آن روبرو هستند برجسته کرد: علاقه شدید روزنامه‌های بریتانیا، نبرد حقوقی بر سر امنیت شخصی، و مسئله نفوذ رسانه‌ای که زوج مورد توجه تلویزیون قرار می‌گیرد. مصاحبه ها و حضور در جوایز در حالی که خواستار حفظ حریم خصوصی هستند.

به گفته سخنگوی هری، دوشس ساسکس و مادرش تحت “تعقیب بی امان” شامل 22 خودروی خاموش شده قرار گرفته اند که تعقیب و گریز با ماشین را “به دست یک حلقه” تقریباً فاجعه بار توصیف کرد. از پاپاراتزی های بسیار تهاجمی».

به گفته پلیس هیچ برخورد، زخمی یا دستگیری گزارش نشده است.

این قسمت که مرگ مادر هری، دایانا، پرنسس ولز را به یاد می‌آورد، که بر اثر تصادف ماشینش کشته شد و پاپاراتزی‌ها آن را در پاریس در سال 1997 دنبال کردند، از آن زمان سوژه گزارش‌های متناقض پلیس نیویورک، یک تاکسی بوده است. راننده، یکی از اعضای تیم امنیتی زوج و یک راننده پاپاراتزی.

یکی از اعضای تیم امنیتی، کریس سانچز، گفت که تعقیب و گریز “آشوب” بود و ممکن بود منجر به مرگ شود. یک راننده تاکسی که برای مدت کوتاهی این زوج را رانندگی کرد، گفت اگرچه آنها تمام رانندگی را دنبال می کردند، اما او آن را تعقیب و گریز نمی خواند. و شهردار نیویورک، اریک آدامز، تعقیب و گریز “بی پروا” را محکوم کرد اما در مورد “تعقیب و گریز دو ساعته با سرعت بالا” تردید کرد.

یک راننده پاپاراتزی که به طور ناشناس با صبح بخیر بریتانیا در ITV در روز پنجشنبه صحبت می کرد، آن را “بسیار پرتنش” توصیف کرد که تلاش می کند با وسیله نقلیه این زوج همگام شود و ادعا کرد که راننده آنها آن را “تجربه ای فاجعه بار” ساخته است.

«بیشتر من در حال رانندگی بودم و تلاش برای همگام شدن با وسایل نقلیه بسیار پرتنش بود. آنها مسدود کردن زیادی انجام دادند و انواع مختلفی از مانورها برای متوقف کردن آنچه اتفاق می افتاد وجود داشت.

“راننده آنها داشت آن را به یک تجربه فاجعه بار تبدیل می کرد … اگر آنها 80 مایل در ساعت می رفتند، احتمالاً 20 مایل در ساعت پشت سر آنها می رفتم و امیدوار بودم که آنها را ببینم.

“اگر خطرناک و فاجعه آمیز بود، به احتمال زیاد بر اساس شخصی بود که رانندگی می کرد.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …