“نیازی به نفرت نیست” – لیا ولتی از اگنس بیور جونز از اورتون به دلیل خطا دفاع کرد | سوپرلیگ بانوان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

لیا ولتی، هافبک آرسنال، پس از یک چالش سنگین توسط اگنس بیور-جونز از اورتون که منجر به این شد که این ملی پوش سوئیسی در جریان بازی چهارشنبه WSL روی برانکارد برده شود، گفت: “فوتبال یک ورزش تماسی است”.

آرسنال 4-1 پیروز شد تا سه امتیاز از منچسترسیتی در رقابت برای کسب مقام نهایی لیگ قهرمانان اروپا جلوتر باشد، اما پس از آن بیشتر صحبت ها در مورد تکلی بود که منجر به مصدومیت والتی و کارت قرمز برای Beever-Jones شد.

مهاجم 19 ساله اورتون که این فصل به صورت قرضی از چلسی بازی می کند، با انتشار پستی احساسی در شبکه های اجتماعی از هافبک آرسنال عذرخواهی کرد. من در 19 سالگی به سختی می‌توانم بگویم که چقدر از مصدومیت بازیکن دیگری ناراحتم. منظورم هیچ ضرری برای لیا ولتی نبود. من از آن دسته بازیکنانی نیستم که عمداً به بازیکن دیگری صدمه بزنم. کنترل توپ را از دست دادم و بیش از حد مشتاق بودم که آن را پس بگیرم.

من هنوز در هر دقیقه که بازی می کنم چیزهای زیادی در مورد بازی و خودم یاد می گیرم. من خودم و هم تیمی هایم را ناامید کرده ام. این یک یادگیری بزرگ برای من امشب بود، زیرا آنچه را که برای یک بازیکن حرفه ای دیگر WSL اتفاق افتاده است، بررسی می کنم. خیلی متاسفم لیا امیدوارم مصدومیت خیلی جدی نباشد و شما برای آرسنال و جام جهانی بهبودی سریع و کامل داشته باشید.

بازیکنان آرسنال از لیا ولتی در زمین بازی دلجویی می کنند.
بازیکنان آرسنال از لیا ولتی در زمین بازی دلجویی می کنند. عکس: اندرو کولدریج/ تصاویر اکشن/ رویترز

میزان مصدومیت والتی هنوز مشخص نیست، اما این بازیکن 30 ساله چهارشنبه شب با انتشار پیامی در توییتر از مردم خواست در شبکه های اجتماعی به Beever-Jones حمله نکنند. Wälti نوشت: «برنده خوب بابت همه پیام‌ها متشکرم. فوتبال یک ورزش تماسی است، این آسیب ها متاسفانه بخشی از بازی ماست. لطفاً نیازی به اظهار نظر بد یا نفرت نسبت به اگنس بیور جونز نیست. متشکرم!”

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

دو دور از WSL باقی مانده است. جام جهانی در استرالیا و نیوزلند از 20 جولای آغاز می شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …