سود شبکه ملی در میان تاخیر انرژی سبز به 4.6 میلیارد پوند افزایش یافت | شبکه ملی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

شبکه نشنال گرید در بحبوحه نگرانی فزاینده مبنی بر اینکه پروژه های انرژی تجدیدپذیر را به اندازه کافی سریع برای رسیدن به اهداف آب و هوایی بریتانیا وصل نمی کند، جهش در سود سالانه خود را به تقریباً 4.6 میلیارد پوند گزارش کرده است.

انحصار FTSE 100 اعلام کرد که سود عملیاتی زیربنایی آن برای سال مالی منتهی به مارس در مقایسه با 12 ماه قبل، 15 درصد افزایش یافته و به 4.58 میلیارد پوند رسیده است.

این به دلیل افزایش سود حاصل از تجارت توزیع برق این شرکت بود که با 39 درصد افزایش نسبت به سال قبل به 1.2 میلیارد پوند برای سال منتهی به پایان مارس رسید.

شبکه ملی از سوی توسعه دهندگان تحت فشار است تا رویکرد خود را برای اتصال پروژه های انرژی تجدیدپذیر جدید به شبکه بازنگری کند زیرا مشخص شد که بسیاری مجبور خواهند شد بیش از یک دهه برای اتصال منتظر بمانند.

بریتانیا قصد دارد تا سال 2035 شبکه خود را به طور کامل با برق پاک اجرا کند، اما به بسیاری از پروژه‌های انرژی تجدیدپذیر گفته شده است که باید تا اواخر دهه 2030 منتظر بمانند تا برق پاک را به شبکه ارائه کنند.

جان پتیگرو، مدیر اجرایی شبکه ملی، گفت: «هیچ زمان هیجان انگیزتر از این نبوده است که در قلب صنعت انرژی قرار بگیرم».

پتیگرو گفت: «فرصت‌های رشد آینده قابل توجه است و ما به همکاری نزدیک با دولت‌ها و تنظیم‌کننده‌ها برای پیشبرد انتقال انرژی، دستیابی به تغییرات مثبت برای جوامع و مصرف‌کنندگان، و آینده انرژی پاک، منصفانه و مقرون‌به‌صرفه برای همه ادامه خواهیم داد». اضافه.

افزایش سود شبکه ملی به دنبال افزایش 11 درصدی سود عملیاتی به نزدیک به 4 میلیارد پوند در سال قبل است که تا حدی با جهش قیمت‌های برق در بازار کمک کرد که درآمد حاصل از کابل‌های زیردریایی متصل به اروپا را افزایش داد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

افزایش پیوسته سود شرکت به پتیگرو کمک کرد تا برای سال منتهی به مارس 2022، 6.5 میلیون پوند دستمزد دریافت کند. این بسته دستمزد مورد انتقاد گروه‌های کمپین قرار گرفت، که نشان می‌داد حقوق او بیش از یک میلیون پوند نسبت به سال قبل افزایش یافته است. خانوارهای بریتانیایی برای پرداخت قبوض خود با مشکل مواجه شدند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …