Ovo و Good Energy به پرداخت غرامت 4 میلیون پوندی پس از شارژ بیش از حد | قبوض انرژی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

Ovo Energy و Good Energy پس از پرداخت بیش از حد قبوض گاز و برق از هزاران خانوار با نقض سقف قیمت انرژی دولت، به پرداخت 4 میلیون پوند محکوم شدند.

خانواده های آسیب دیده در مجموع 2.7 میلیون پوند از دو شرکت دریافت خواهند کرد در حالی که 1.25 میلیون پوند اضافی به مشتریان آسیب پذیر در بریتانیا تحت صندوق جبران خسارت داوطلبانه Ofgem تعلق خواهد گرفت.

تنظیم کننده انرژی برای بریتانیای کبیر، Ofgem، دریافت که Ovo با عدم اعمال ضمانت قیمت انرژی دولت که حداکثر نرخ را برای هر واحد تعیین می کند، تقریباً 1.5 میلیون پوند یا به طور متوسط ​​181 پوند برای هر خانوار اضافه شارژ کرده است. انرژی مصرف شده بین اکتبر و مارس گذشته

Good Energy به کمتر از 7000 خانوار در مجموع 391650 پوند یا حدود 109 پوند از قبض انرژی آنها اضافه شارژ کرد.

تامین کنندگان مبالغ را به مشتریان خود بازپرداخت خواهند کرد و به آنها دستور داده شده است که برای نقض “کاملا غیرقابل قبول” به صندوق Ofgem غرامت اضافی بپردازند.

رگولاتور گفت که گود انرژی 1.25 میلیون پوند به صندوق جبران خسارت «برای سیستم‌ها، فرآیندها و گزارش‌های نادرست مکرر اطلاعات» در یک دوره طولانی پرداخت خواهد کرد.

رگولاتور گفت که اگر تامین‌کننده به سرعت مشکل را به Ofgem گزارش نمی‌کرد و آن را حل نمی‌کرد، سهم Ovo به صندوق – فقط 10000 پوند – بسیار بیشتر می‌شد.

تضمین قیمت انرژی، که بر اساس آن دولت به قبوض انرژی یارانه پرداخت می کند، در اکتبر گذشته برای محافظت از خانوارها در برابر افزایش قیمت گاز عمده فروشی، مرتبط با جنگ در اوکراین، معرفی شد. هدف این سیاست محدود کردن صورت‌حساب‌های معمول سالانه برای یک خانوار متوسط ​​به 2500 پوند است و پس از چرخش صدراعظم، جرمی هانت، در ماه مارس، با این نرخ تمدید شد.

دان نورتون، معاون مدیر خرده‌فروشی Ofgem، گفت که «کاملاً غیرقابل قبول» است که مشتریان Good Energy و Ovo بیش از حد شارژ شوند، «به‌ویژه در زمانی که برای مصرف‌کنندگان در سراسر بریتانیا بسیار چالش‌برانگیز و استرس‌زا است».

«تامین کنندگان انرژی باید این را با صدای بلند و واضح بشنوند: ما از تامین کنندگان انتظار داریم که با نهایت دقت و صداقت عمل کنند. اگر آنها به تعهدات خود در زمینه حفاظت از مشتری یا گزارش‌دهی عمل نکنند، ما همچنان آنها را مورد بازخواست قرار خواهیم داد.»

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

نایجل پوکلینگتون، مدیر اجرایی Good Energy، گفت که این شرکت در حال تماس با خانوارهای آسیب دیده برای عذرخواهی و بازپرداخت و پرداخت سرقفلی است.

پوکلینگتون گفت: «ما بسیار متاسفیم که برخی از مشتریان خود را ناامید کردیم و قول دادیم که اوضاع را درست کنیم. هر تغییر روش پرداخت مشتری اکنون در حال بررسی است و طرح بهبود رسمی که به Ofgem ارائه کرده‌ایم شامل فرآیندها، استانداردها و حاکمیت خودکار جدید برای جلوگیری از هرگونه اشتباه مشابه در آینده است.

سخنگوی Ovo گفت که تامین کننده بلافاصله متوجه این خطا شد و آن را به Ofgem گزارش داد. سخنگوی گفت که از آن زمان مشکل سیستم خود را حل کرده و به مشتریان آسیب دیده غرامت پرداخت کرده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …