رویال میل از ضرر یک میلیارد پوندی پس از اعتصابات کارکنان پست گزارش داد | نامه ی سلطنتی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

رویال میل ضرر یک میلیارد پوندی را گزارش کرده است و روسای اعتصاب کارگران و عدم موفقیت در افزایش بهره وری را به دلیل عملکرد ضعیف خود در سالی که 10000 شغل را کاهش داده است، مقصر می دانند.

عملکرد ضعیف باعث شد که خدمات توزیع بین المللی (IDS) که مالک رویال میل است، در سال منتهی به 26 مارس زیان کلی 748 میلیون پوندی را گزارش کند. این در مقایسه با سود 577 میلیون پوندی سال قبل است.

IDS گفت رویال میل “به دلیل اقدامات صنعتی” توسط کارکنان اتحادیه در مورد حقوق و شرایط کاری که در نهایت منجر به استعفای مدیر اجرایی آن، سیمون تامپسون، در هفته گذشته شد و همچنین “ناتوانی در تحویل داخلی” متحمل ضرر شد. مزایای سال بهبود بهره وری برنامه ریزی شده».

در حالی که این شرکت سرانجام به توافقی دست یافت که اتحادیه با عضویت در ماه گذشته موافقت کرد، خدمات پستی همچنین با کاهش تقاضا برای تحویل کیت تست کووید و همچنین کاهش خرید آنلاین مواجه شد که منجر به رونق بسته‌ها شد. تحویل در طول همه گیری

این مشکلات روی هم بر آنچه IDS می‌گوید تلاش‌های موفقیت‌آمیز برای کاهش هزینه‌ها و «حق‌سازی» کسب‌وکار در نیمه دوم سال مالی بود، سایه انداخت.

این تلاش‌ها شامل کاهش 10000 شغل در رویال میل بود، هدفی که ماه‌ها قبل از برنامه به آن رسید و باعث صرفه‌جویی در حدود 150 میلیون پوند در سال مالی آینده خواهد شد. IDS گفت: «در طول سال جاری اصلاحات بیشتری وجود دارد.

این شرکت گفت که قراردادش با اتحادیه کارگران ارتباطات، که در پایان ماه به رای اعضا خواهد رسید، راه را برای “بازده عملیاتی بیشتر” که رویال میل را رقابتی تر می کند، باز کرد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

رویال میل که در سال 2013 خصوصی شد، نزدیک به یک دهه تلاش کرده است تا کسب و کار خود را در بحبوحه کاهش نامه ها و افزایش خرید آنلاین که منجر به افزایش رقابت برای تحویل بسته شده است، بازسازی کند.

در حالی که قرارداد دستمزد – که پس از اعتصاب 18 روزه کارگران به دست آمد – حدود 600 میلیون پوند هزینه خواهد داشت، IDS گفت که تا حد زیادی با کاهش هزینه ها طی دو سال آینده پوشش داده می شود.

رئیس IDS، کیت ویلیامز، گفت: اکنون “مسیری روشن به سمت پست سلطنتی رقابتی تر و سودآورتر وجود دارد که خدمات بهبود یافته ای را برای مشتریان ارائه می دهد و در عین حال اثرات زیست محیطی ما را کاهش می دهد.”

اما ویلیامز اذعان کرد که کیفیت خدماتش کاهش یافته است، تنها چند روز پس از آن که تنظیم کننده ارتباطات تحقیقاتی را آغاز کرد زیرا مشخص شد که بیش از یک چهارم نامه های درجه یک رویال میل به موقع تحویل داده نشده است.

“کیفیت خدمات به طور قابل توجهی تحت تاثیر اقدامات صنعتی و سطوح بالای غیبت قرار گرفته است. متاسفم که استانداردهای بالایی از خدمات مورد انتظار مشتریانمان را ارائه نکرده ایم. وی افزود: ارتقای کیفیت خدمات اولویت اصلی ماست.

ویلیامز گفت: “برنامه ما بازگشت به سودآوری گروه در سال جاری است، اما همچنین از فرصت برای هر دو کسب و کار برای ارائه سودهای مداوم پس از آن، به نفع کارکنان، مشتریان و سهامدارانمان استفاده کنیم.”

تامپسون، که در اوایل سال 2021 این سمت را بر عهده گرفت، پس از یک دوره کبودی که شامل متهم شدن به “بی کفایتی یا بی اطلاعی از سوی نمایندگان مجلس” بود، در اکتبر این سمت را ترک خواهد کرد.

سهام IDS با افت 3.2 درصدی، بزرگترین افت قیمت FTSE 250 در معاملات اولیه بود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …