BT تا سال 2030 تا 55000 شغل را از بین می برد زیرا به هوش مصنوعی فشار می آورد | BT

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

BT اعلام کرده است که به یک “کسب و کار لاغرتر” تبدیل خواهد شد زیرا اعلام کرده است که قصد دارد تا سال 2030 نیروی کار خود را تا 55000 نفر کاهش دهد، یعنی بیش از 40 درصد از پایگاه جهانی کارمندان خود، با کاهش هزینه ها.

شرکت مخابراتی حدود 130000 کارمند در سراسر جهان دارد که تقریباً 30000 نفر از این پیمانکاران از طریق اشخاص ثالث هستند و حدود 80000 کارمند در بریتانیا دارد.

روز پنجشنبه، BT اعلام کرد که قصد دارد کل نیروی کار خود را بین سال‌های 2028 تا 2030 به 75000 تا 90000 نفر کاهش دهد.

گروه مخابراتی راه اندازی زیرساخت های پهن باند و 5G را آغاز کرده و از روندهای دیجیتالی مانند هوش مصنوعی بهره برده است.

این شرکت گفت که در طول دهه باقیمانده، انتظار دارد بیشترین کار را از راه اندازی نسل بعدی شبکه های فیبر کامل و 5G در سراسر بریتانیا تکمیل کند، به این معنی که مهندسان کمتری مورد نیاز خواهند بود.

این شرکت همچنین قصد دارد از یک حرکت گسترده‌تر برای دیجیتالی کردن کسب‌وکار خود و بهره‌گیری از فناوری‌های جدید، مانند هوش مصنوعی، بهره‌مند شود، که می‌تواند در زمینه‌هایی مانند رسیدگی به تماس و تشخیص شبکه‌ها کمتر کار کند.

BT که کاهش 12 درصدی سود قبل از مالیات را به 1.7 میلیارد پوند برای سال منتهی به پایان مارس گزارش کرده است، قصد دارد تا سال 2025 به میزان 3 میلیارد پوند پس انداز کند.

مدیر اجرایی BT، فیلیپ یانسن، گفت: “با ادامه ساخت و اتصال مانند خشم، دیجیتالی کردن روش کار و ساده سازی ساختار خود، تا پایان دهه 2020 گروه BT به نیروی کار بسیار کمتر و هزینه کاهش قابل توجهی متکی خواهد شد. پایه. گروه جدید BT یک کسب و کار لاغرتر با آینده روشن تر خواهد بود.”

این شرکت همچنین گزارش داد که سرمایه‌گذاری مشترک ورزشی تلویزیون پولی آن با برادران وارنر دیسکاوری ۱۲۳ میلیون پوند ضرر کرده است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

BT گفت که سرمایه گذاری مشترک “در مقابل طرح تجاری” به دلیل طیفی از عوامل از جمله “فشار هزینه زندگی که بر بازار اشتراک ورزشی ممتاز تاثیر می گذارد” عملکرد ضعیفی داشته است.

روز سه‌شنبه، Vodafone اعلام کرد که در طول سه سال آینده 11000 شغل کاهش می‌دهد که بزرگترین در تاریخ این شرکت مخابراتی است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …