داده ها نشان می دهد که کودکان بریتانیا 11 درصد افزایش پول جیبی دریافت می کنند که از تورم پیشی می گیرد | امور مالی خانواده

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

در حالی که میلیون‌ها والدین برای افزایش دستمزدی که با هزینه‌های زندگی مطابقت دارد مبارزه می‌کنند، طبق داده‌های جدید، جوانان بریتانیایی ۱۱ درصد در میانگین سالانه «درآمد» خود افزایش یافته‌اند که از تورم پیشی گرفته است.

ارقام مربوط به پول جیبی و درآمد کودکان – بخشی از آنچه که ادعا می شود عمیق ترین مطالعه در مورد “اقتصاد جوانان” بریتانیا است – همچنین نشان داد که کودکان شش ساله از بزرگترین “افزایش حقوق” برخوردار بوده اند. 34 درصد افزایش سالانه.

در همین حال، متوسط ​​درآمد حاصل از نگهداری از کودکان در یک سال 24 درصد افزایش یافت و به 20 پوند رسید، در حالی که برخی از کودکان باهوش می‌توانستند برای «شغل‌هایی» مانند تهیه یک قهوه یا لبخند زدن برای عکس خانوادگی، از والدین خود جایزه دریافت کنند.

این داده ها بر اساس امور مالی بیش از 125000 کودک است و از فعالیت کاربران در برنامه پول جیبی NatWest Rooster Money و کارت نقدی پیش پرداخت جمع آوری شده است.

این مطالعه بر اساس داده‌های جمع‌آوری‌شده بین اول مارس، خواه به تصمیم والدینی که تصمیم می‌گیرند از مالی فرزندانشان در برابر بدترین بحران هزینه‌های زندگی محافظت کنند، یا بهبود توانایی نوجوانان برای مذاکره در مورد یک معامله مالی بهتر و کسب درآمد از وظایف کوچک است. 2022 و 28 فوریه امسال – نشان داد که بچه های بریتانیایی از نظر مالی بسیار بهتر از بسیاری از بزرگسالان بوده اند.

یافته اصلی این بود که میانگین درآمد 11 درصد افزایش یافته است 333.84 پوند در سال یا 6.42 پوند در هفته – از تورم CPI پیشی گرفت که برای مدت مشابه 10.4 درصد بود.

با این حال، این در حالی بود که روال‌های پول جیبی بسیار کمتر سازگار بود، به طوری که تنها 57 درصد از کودکان کمک هزینه منظم دریافت می‌کردند – از 65 درصد در سال‌های 2021-2022.

والدین به جای متعهد به واگذاری مبلغ ثابت ثابت، به سمت پرداخت های یکباره متمایل شده اند و از موقعیت های خاص و رفتار خوب به عنوان فرصت هایی برای سخاوت بیشتر استفاده می کنند.

در همان زمان، به گفته نویسندگان این مطالعه، جوانان کارآفرین به طور فزاینده‌ای به سمت شلوغی‌های جانبی روی می‌آورند تا از جریان ثابت درآمد اطمینان حاصل کنند. درآمد حاصل از فروش مجدد اموالی مانند لباس تا 6 درصد افزایش یافت و تدریس خصوصی از حق بیمه هنگفتی بهره مند شد و میانگین درآمد برای هر شغل 102 درصد به 16.95 پوند افزایش یافت.

در حالی که بسیاری انتظار دارند با افزایش سن پول جیبی افزایش یابد، این افراد 16 تا 17 ساله بودند که از بالاترین چک دستمزد هفتگی با 12.75 پوند برخوردار بودند. به طور متوسط، نوجوانان 17 ساله با 12.59 پوند به خانه می‌رسند که شاید نشان دهنده افزایش استقلال مالی باشد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

برنامه NatWest Rooster Money برای کودکان سه سال به بالا در نظر گرفته شده است، در حالی که کارت نقدی پیش پرداخت برای افراد شش تا 17 سال است.

ویل کارمایکل، مدیر اجرایی این برند، می‌گوید: «بچه‌ها در مواجهه با پول جیبی کمتر، امسال واقعاً کارآفرین و فعال بوده‌اند.

“این به معنای خالص آن با درآمدهای سرسام آور ناشی از شلوغی های جانبی صادق است، اما همچنین در رویکرد تجاری که آنها برای کسب درآمد در خانه در پیش می گیرند.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …