جینا راینهارت به اجلاس می گوید هر روز 15 دقیقه را به انتشار پیام معدن اختصاص دهید | جینا راینهارت

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ثروتمندترین زن استرالیا راه حل دو کلمه ای برای فشارهای اقتصادی استرالیا دارد: معادن بیشتر.

جینا راینهارت، که به لطف منافع معدنی‌اش حدود 38 میلیارد دلار ارزش دارد، اوایل این هفته از سخنرانی در شورای منابع کوئینزلند برای پایان دادن به مقررات و نوار سبز که به گفته او بخش معدن را خفه می‌کند، استفاده کرد.

راینهارت گفت که این صنعت باید به مردم یادآوری کند که “بدون صنایع منابع حیاتی ما، استانداردهای زندگی ما در واقع قابل حفظ نیست، و همچنین دفاع ما نیز نمی تواند”.

او گفت که افزایش پرداخت‌های تامین اجتماعی و طرح‌های آب‌وهوایی مقصر این است که استرالیا قادر به پرداخت هزینه‌های دفاعی خود نیست.

با وجود تمام اطلاعات دفاعی معتبر که به ما می‌گویند که کشور ما باید فوراً دفاع خود را در این مواقع افزایش دهد. [there are] راینهارت گفت: پس از افزایش پرداخت‌های رفاهی و طرح‌های صفر خالص، بودجه مالیات‌دهندگان به شدت ناکافی است تا دولت ما به مسئولیت اصلی خود یعنی دفاع از کشورمان عمل کند.

دولت آلبانی هزینه‌های دفاعی را در دهه آینده افزایش داده و 360 میلیارد دلار را به قرارداد Aukus اختصاص داده است، در حالی که پیش‌بینی می‌شود تغییرات در نرخ‌های جویای کار و مربوط به آن در بودجه، 4.9 میلیارد دلار طی چهار سال هزینه داشته باشد.

این میلیاردر استرالیایی غربی همچنین ناراحت بود که برنامه درسی دبیرستان استرالیا به سنگ آهن ادای احترام نمی کرد، اما چندین اشاره به تغییرات آب و هوا داشت.

او به اتاقی از نخبگان معدنی بریزبن گفت: «در برنامه درسی ملی فعلی دبیرستان، که به هر دانش‌آموز در استرالیا آموزش داده می‌شود، سنگ آهن تنها دو بار مورد اشاره قرار می‌گیرد.

با این حال تغییرات آب و هوایی و انرژی های تجدیدپذیر 48 بار ذکر شده است. معدن، زغال سنگ و سنگ آهن در کل برنامه درسی اقتصاد و بازرگانی دبیرستان حتی یک بار ذکر نشده است.

معدن‌کاری «کثیف» یا «شیطانی»، بارهای دولتی بیشتر و برنامه‌های درسی مدارس نمونه‌هایی هستند که ما با آن‌ها مقابله می‌کنیم و چرا باید به دفاع از صنعت خود سرعت دهیم.»

راینهارت – که زمانی مجوز استخدام 1700 کارگر مهاجر موقت را با 457 ویزا بدون تبلیغات محلی دریافت کرد – آهنگ خود را در مورد مهاجرت نیز تغییر داده است.

«چرا مهاجران بیشتری بیاوریم در حالی که همه ما می دانیم که در حال حاضر کمبود مسکن برای استرالیایی ها وجود دارد، اجاره بها در حال افزایش است، بیمارستان های ما بدون افزودن بیشتر ناکافی هستند، پلیس در حال حاضر نمی تواند جرایم پلیس را انجام دهد و جرم و جنایت در حال افزایش است، نیاز به برق افزایش خواهد یافت. عدم اطمینان و افزایش هزینه ها و غیره.»

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

در عوض، او از دولت خواست تا به کهنه‌سربازان، مستمری بگیران و دانشجویان رفاهی اجازه دهد تا هر چند ساعت که می‌خواهند کار کنند و «به سادگی مالیات بر درآمد را مانند بقیه ما بر درآمد کار خود بپردازند».

«چرا اجازه ندهیم بازنشستگان، دامپزشکان، دانشجویان و معلولان ما در صورت تمایل بدون عواقب سنگین دولت کار کنند تا بحران کمبود کارگر را کاهش دهند. استرالیایی‌هایی که قبلاً در استرالیا هستند به کمبود مسکن، نیازهای برق و فشار بیش از حد زیرساخت‌های ما اضافه نمی‌کنند.»

اما راینهارت بر این باور است که برای رفع واقعی مشکلات استرالیا، دولت‌ها فقط باید گشایش معادن بیشتر را آسان‌تر کنند. او گفت که “کوئینزلند و هر یک از ایالت های ما و قلمرو شمالی” باید در “10 کشور برتر برای سرمایه گذاری و شرایط معدنی مطلوب در جهان” باشند.

او افزود: «بنابراین می‌توان درآمد بیشتری از معدن به دست آورد و در دسترس قرار داد تا برای بیمارستان‌های ناکافی ما، پلیس برای محافظت از ما در برابر جرم، بازپرداخت بدهی‌هایمان و کاهش این اتلاف وحشتناک بهره‌ای که ما فراتر از توان خود زندگی می‌کنیم، فراهم شود.»

«لطفاً از هر فرصتی که می توانید استفاده کنید، خواه صحبت با خانواده، دوستان، رانندگان اوبر، پزشکان، شیمیدانان یا نماینده محلی خود در پارلمان و دیگران باشد، یا به صورت آنلاین یا نامه ای به سردبیر، تا به همه کمک های اساسی را یادآوری کنید. معدن.

“لطفاً اجازه ندهید روزی بدون اختصاص حداقل 15 دقیقه در روز برای انتشار پیام استخراج بگذرد.”

بیش از 100 معدن در خط لوله تایید وجود دارد و در حالی که همه آنها پیشرفت نخواهند کرد، تانیا پلیبرسک هفته گذشته یک معدن زغال سنگ جدید در مرکز کوئینزلند را تصویب کرد، در حالی که سه پروژه دیگر در روند تصویب پیشرفت کرده اند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …