میامی هیت اولین بار مقابل سلتیکس در فینال شرق پس از مسترکلاس باتلر | NBA

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جیمی باتلر 35 امتیاز از جمله 20 امتیاز پس از نیمه به دست آورد، و میامی هیت در نیمه دوم با یک جمع‌آوری از بوستون سلتیکس با نتیجه 123 بر 116 در بازی 1 فینال کنفرانس شرق چهارشنبه شب را شکست داد.

میامی در نیمه دوم با 9 امتیاز عقب بود و سپس با 46 امتیاز در مرحله سوم، رکورد حذفی را به دست آورد و در دو کوارتر پایانی با نتیجه 66-50 از بوستون پیشی گرفت. این پنجمین بازی باتلر با 30 امتیاز یا بیشتر در این فصل بود و او 7 پاس گل، 6 توپ ربایی و 5 ریباند اضافه کرد.

یکی از برترین بازیکنان بسکتبال دو طرفه این انجمن. … این چیزی است که ما نیاز داشتیم.» اریک اسپولسترا، مربی هیت گفت. جیمی توانست هر کاری را که ما نیاز داشتیم انجام دهد – به عنوان گلزن و به عنوان یک تسهیل کننده.

بام آدبایو 20 امتیاز و 8 ریباند به دست آورد. کایل لوری، کالب مارتین و گیب وینسنت و مکس استروس هر کدام 15 امتیاز به دست آوردند. هیت از خط سه امتیازی 16 بر 31 پیش رفت.

هیت شماره 8 هر سه سری پلی آف را با پیروزی های جاده ای آغاز کرده است. بازی 2 جمعه در بوستون است.

جیسون تیتوم با 30 امتیاز پیشتاز سلتیکس بود، اما در کوارتر چهارم شوتی نداشت. جیلن براون با 22 امتیاز و 9 ریباند به پایان رسید. مالکوم بروگدون 19 امتیاز به دست آورد.

سلتیکس که در بهترین حالت خود در هنگام دفاع هستند و بیشتر از حریف خود شوت می زنند، 10 از 29 از آن سوی قوس بودند.

جو مازولا، مربی سلتیکس گفت: “ما هدف تهاجمی خود را از دست دادیم.”

خبر سریال چهارشنبه سومین بار در چهار فصل بود که هیت و سلتیکس در فینال کنفرانس با هم روبرو شدند. بوستون مسابقه سال گذشته را در هفت بازی برد.

افتتاحیه چهارشنبه هر ذره شبیه به ادامه آن جلسه اخیر بود. بوستون در همان ابتدا در داخل تیم برتری داشت و در نیمه اول با 9 برتری پیش افتاد.

اسپولسترا گفت که تیمش در 24 دقیقه پایانی “عمدتر” عمل کرده است.

میامی یک صفحه از کتاب سلتیکس را برداشت و از یک بازی 13-1 استفاده کرد تا به سرعت این شکاف را از بین ببرد و سپس در کوارتر سوم به عقب برگشت، زیرا باتلر برای ایجاد موقعیت برای هم تیمی هایش نفوذ کرد.

هیت در این دوره با نتیجه 46-25 از سلتیکس پیش افتاد و با نتیجه 103-91 پیش افتاد و به چهارمین مسابقه رسید، که باعث تشویق تماشاگران تی دی گاردن شد.

بوستون پاسخ داد و هفت امتیاز اول دوره پایانی را به دست آورد تا اینکه با یک پرتاب 3 امتیازی وینسنت به دور پایانی پایان داد.

میامی با نتیجه 114-109 پیش افتاد که کمی بیش از سه دقیقه به بازی باقی مانده بود که براگدون توسط باتلر خطا شد. اما او فقط در 1 از 2 پرتاب آزاد وصل شد. باتلر قبل از پیدا کردن مارتین برای کرنر سه، در مالکیت بعدی میامی به دام افتاد.

تاتوم سفر کرد و توپ را به هیت پس داد. اشتباه میامی توپ را به بوستون بازگرداند، اما تیتوم دوباره برای سفر فراخوانده شد.

میامی قبل از گرفتن یک پرتاب سه امتیازی توسط باتلر در حالی که 1:03 باقی مانده بود، ساعت ضربه را پایین آورد.

سلتیکس اجازه داد تا باتلر زودتر رها شود و او آنها را وادار کرد تا با 12 امتیاز سه ماهه اول پرداخت کنند.

دفاع بوستون در دوم سفت شد و باتلر تا دقیقه 5:45 ضربه دیگری نگرفت، توپ هوایی که منجر به نقض ساعت ضربه شد. تلاش دوم او در کوارتر چند دقیقه بعد همین نتیجه را داشت. او با 15 امتیاز به اینترمیس رفت.

در همین حال، سلتیکس به رینگ حمله کرد و در 24 دقیقه ابتدایی با نتیجه 40-16 از هیت پیشی گرفت – بیشترین مجاز توسط میامی در نیم فصل این فصل. بوستون نیز در امتیازات شانس دوم 11-2 برتری داشت.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …