نیک کیرگیوس به دلیل آسیب دیدگی در جریان سرقت مسلحانه، اوپن فرانسه را از دست داد | نیک کیرگیوس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ایجنت نیک کیرگیوس اعلام کرد که به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه پا که در جریان سرقت ماشینش و نه به دلیل مشکل زانو، مسابقات اوپن فرانسه را از دست خواهد داد.

به گفته پلیس، اوایل این ماه مادر فینالیست ویمبلدون توسط مردی نقابدار در خانه خانواده کانبرا با اسلحه بازداشت شد و تسلای کیرگیوس به سرقت رفت.

دنیل هورسفال، نماینده کیرگیوس، گفت که این بازیکن در جریان “هیجان شدید آدرنالین همه چیز” که در جریان سرقت اتفاق افتاده بود، خود را مجروح کرده است.

وی گفت: «در جریان حادثه اول اردیبهشت ماه، سرقت مسلحانه از منزل را انجام دادند. نیک با همه چیزهایی که در جریان بود، پهلوی پای چپش را زخمی کرد. ما نمی دانیم چگونه. .

اساساً، فقط دو هفته و نیم او را از نظر برنامه بارگیری به عقب انداخته تا برای چیزی که فکر می‌کردیم گرند اسلم باشد، به زمین بازگردد.»

مردی بلافاصله پس از سرقت در کانبرا دستگیر شد و کیرگیوس با استفاده از یک اپلیکیشن روی گوشی خود به پلیس کمک کرد تا ماشین را پیدا کند.

هورسفال گفت که کیرگیوس نمی‌تواند به یاد بیاورد که چگونه جراحت رخ داده است، اما اظهار داشت که ممکن است هنگام عبور از خانه‌اش پس از شنیدن صدای ناراحتی مادرش در جریان حادثه، به خود آسیب رسانده باشد.

پارگی زیر سمت چپ پای او نزدیک انگشت کوچکش بود که تمرین در زمین را با مشکل مواجه کرده بود.

هورسفال گفت: “او نمی توانست سر بخورد، نمی توانست به دادگاه برود زیرا هر بار که کفشی را روی آن می گذاشت حرکت می کرد و دوباره باز می شد.”

زانوی او، تا آنجا که به ما مربوط می شود، در واقع در فرم فوق العاده ای است، عمل جراحی به خوبی انجام شد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

آمادگی جسمانی او در سطح فوق العاده ای است. درست زمانی که به آخرین نقطه آن بازپروری یعنی بارگیری در زمین رسیدیم، این تصادف عجیب اتفاق افتاد.»

هورسفال گفت که پا تقریباً بهبود یافته است و کیرگیوس می‌تواند ساعات حضور خود در زمین را افزایش دهد تا دوباره به تور برای فصل چمن، از جمله مسابقات اشتوتگارت، ملحق شود.

کیرگیوس به طور علنی در مورد این حادثه صحبت نکرده است اما در پستی در شبکه های اجتماعی گفت که زیاد نخوابیده و “کمی در حال مبارزه است”.

مسابقات آزاد فرانسه، دومین گرند اسلم فصل، از 28 می تا 11 ژوئن برگزار می شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …