Lunit استقرار هوش مصنوعی را در تاسیسات نظامی خارج از کشور گسترش می دهد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

Lunit در حال گسترش استقرار راه حل تصویربرداری هوش مصنوعی به تأسیسات نظامی و نیروهای کره جنوبی در خارج از کشور است.

این امر پس از استقرار موفقیت آمیز آزمایشی Lunit INSIGHT CXR، نرم افزار تجزیه و تحلیل اشعه ایکس قفسه سینه با هوش مصنوعی، در سال گذشته در موسسات پزشکی ارتش، نیروی دریایی و نیروی هوایی، از جمله فرماندهی پزشکی نیروهای مسلح و بیمارستان پایتخت نیروهای مسلح صورت گرفت.

این شرکت به عنوان بخشی از پروژه همگرایی هوش مصنوعی وزارت علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات کره جنوبی و آژانس ملی ارتقای صنعت فناوری اطلاعات، محلول تجزیه و تحلیل اشعه ایکس قفسه سینه خود را برای تجهیزات پزشکی نظامی که در اختیار آنها قرار دارد، ارائه کرده است.

چرا مهم است

لونیت در چهارمین سال مشارکت خود در این پروژه به بهبود بیشتر دسترسی به خدمات تشخیصی و درمانی در مناطق دورافتاده ای که نیروهای نظامی در آن مستقر هستند، مانند کشتی های نیروی دریایی کمک می کند. به ویژه، این شرکت قصد دارد یک راه حل AI سفارشی ایجاد کند که با تجهیزات تصویربرداری اشعه ایکس قابل حمل مرتبط می شود تا دسترسی مراقبت ها را به میزان زیادی افزایش دهد.

روند بزرگتر

Lunit از سال 2020 از طریق کنسرسیوم خود با شرکت بیوتکنولوژی Basgen Bio در پروژه همگرایی هوش مصنوعی دولت کره جنوبی شرکت کرده است.

جدا از امکانات نظامی، Lunit INSIGHT CXR نیز در چند ماه گذشته در سطح جهانی مستقر شده است. Lunit اخیراً با این شرکت همکاری کرده است بیمارستان آلبرت انیشتین اسرائیلیتا در برزیل و با رادلینک در سنگاپور برای افزایش قابلیت های آنالیز اشعه ایکس قفسه سینه با استفاده از هوش مصنوعی.

در اوایل سال جاری، Lunit برنامه خود را برای افتتاح یک یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به اروپا برای کمک به فروش و گسترش شبکه خود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …