قانونگذار تگزاس ممنوعیت مراقبت جنسیتی برای افراد زیر سن قانونی را تایید کرد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تگزاس به زودی تبدیل به بزرگ‌ترین ایالتی خواهد شد که بر اساس لایحه‌ای که اکنون به فرماندار جمهوری‌خواه، گرگ ابوت ارائه شده، مراقبت‌های جنسیتی را از خردسالان ممنوع می‌کند.

توسطPAUL J. WEBER Associated Press

آستین، تگزاس — تگزاس به بزرگترین ایالتی تبدیل خواهد شد که مراقبت های جنسیتی را برای افراد زیر سن قانونی ممنوع می کند، طبق لایحه ای که چهارشنبه شب برای فرماندار جمهوری خواه گرگ ابوت فرستاده شد.

این لایحه پس از رای گیری نهایی در سنا بر سر مخالفت های دموکرات ها که از مانورهای پارلمانی در هفته های اخیر برای به تاخیر انداختن تصویب استفاده کردند، اما نتوانستند آن را به طور کامل از مسیر خارج کنند، مجلس قانونگذاری تحت کنترل جمهوری خواه را پاک کرد.

تگزاس اکنون آماده پیوستن به حداقل 17 ایالت دیگر است که ممنوعیت های مشابهی را وضع کرده اند.

دفتر ابوت چهارشنبه شب ایمیلی مبنی بر درخواست نظر ارسال نکرد. سال گذشته، ابوت اولین فرمانداری بود که دستور داد تا خانواده هایی که تحت مراقبت بودند، تحقیق شوند. تحقیقات بعداً توسط یک قاضی تگزاس متوقف شد.

هر سازمان پزشکی بزرگ، از جمله انجمن پزشکی آمریکا، با این ممنوعیت ها مخالفت کرده و از مراقبت های پزشکی برای کودکان زیر سن قانونی در صورت اجرای مناسب حمایت کرده است.

تگزاس در میان تعدادی از ایالت‌هایی است که قانون‌گذاران جمهوری‌خواه در آن امسال به اقداماتی برای محدود کردن حقوق تراجنسیتی‌ها اولویت داده‌اند. اوایل چهارشنبه، مجلس تگزاس همچنین لایحه‌ای را تصویب کرد که محدودیت‌هایی را برای ورزشکاران کالج تراجنسیتی ایجاد می‌کند.

فعالان حقوق تراجنسیتی ها خانه تگزاس را با اعتراضات گالری اتاق که منجر به مجبور کردن پلیس ایالتی تظاهرکنندگان به خارج از ساختمان شده است، برهم زدند.

اوایل این ماه، مراقبت از کودکان تراجنسیتی در بیمارستانی در تگزاس توسط دادستان کل ایالت کن پکستون مورد بررسی قرار گرفت و گفت که او بدون ذکر جزئیات به دنبال شواهدی مبنی بر ادعای “فعالیت بالقوه غیرقانونی” است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …