دانوشکا گوناتیلاکا، بازیکن کریکت سریلانکایی، از هر چهار اتهام تجاوز جنسی، سه مورد از اتهاماتش حذف شده است | اخبار استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دانوشکا گوناتیلاکا، بازیکن کریکت سریلانکایی، سه مورد از چهار اتهام تجاوز جنسی خود را پس از تجاوز به یک زن سیدنی لغو کرد.

این مرد 32 ساله در حالی که در سیدنی برای جام جهانی T20 حضور داشت، با چهار مورد رابطه جنسی بدون رضایت روبرو بود، اما دادستان عمومی روز پنجشنبه سه مورد از اتهامات خود را در دادگاه سیدنی پس گرفت.

ظاهراً این زن 29 ساله در نوامبر 2022 برای قرار ملاقات با زن 29 ساله قبل از بازگشت به خانه او در حومه شرقی سیدنی به او تجاوز کرد.

برگه اطلاعات پلیسی که به دادگاه ارسال شد، می گوید که این زن در حادثه نوامبر 2022 “از جان خود می ترسید و نمی توانست از دست متهم فرار کند”.

دادستانی با موفقیت در ماه گذشته درخواست تعویق داد، که جلسه را فراتر از شرط شش ماهه برای صدور گواهی اتهام رساند.

وکیل گوناتیلاکا، آلن ساهینوویچ، با این تأخیر مخالفت کرد و استدلال کرد که موکلش به عنوان یک شهروند خارجی با شرایط سخت وثیقه و حمایت های خانوادگی و اجتماعی محدود در معرض سختی های بی موردی قرار گرفته است.

گوناتیلاکا سال گذشته همراه با تیم سریلانکا در جام جهانی T20 به استرالیا سفر کرد اما تنها در اولین بازی خود بازی کرد و سپس با پارگی همسترینگ از مسابقات کنار رفت.

او در ساعات اولیه 6 نوامبر در هتل Hyatt Regency سیدنی دستگیر شد، اندکی قبل از اینکه قرار بود با بقیه اعضای تیم پس از انصراف از مسابقات، سوار هواپیمای خانه شود.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

او قرار است در 13 ژوئیه برای اقامه دعوی مجدد در دادگاه حاضر شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …