پیتر داتون ادعا می کند که حزب کارگر می خواهد “گاز تمام شود” و از بخش می خواهد که با مداخله مبارزه کند | پیتر داتون

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پیتر داتون مدعی شده است که حزب کارگر «می‌خواهد گاز تمام شود» در یک سخنرانی که نشان می‌دهد ائتلاف با تغییرات در قوانین مالیات بر منابع و قوانین زیست‌محیطی مخالفت می‌کند و به دنبال پیوند آنها با تورم قیمت انرژی است.

علیرغم حمایت انجمن تولید و اکتشاف نفت استرالیا از تغییرات پیشنهادی دولت آلبانی در مالیات بر اجاره منابع نفتی، رهبر اپوزیسیون از کنفرانس خود برای ترغیب صنعت گاز به “جنگ برای بخش شما” در کنار ائتلاف استفاده خواهد کرد.

داتون که از راه دور در کنفرانس آدلاید صحبت می کرد، از سیاست های رونالد ریگان در پاسخ به بحران نفت در سال 1981 با اجازه دادن به “آزادی حل مشکل از طریق جادوی بازار” استفاده کرد.

داتون علیه یک سری از سیاست‌های کارگری انتقاد کرد: کاهش بودجه برای اکتشاف گاز و زیرساخت‌ها، از جمله حذف از صندوق بازسازی ملی. یک آیین نامه رفتاری اجباری که عرضه گاز را با قیمت مناسب تضمین می کند. مکانیسم حفاظتی، که به پروژه‌های گاز جدید برای صادرات نیاز دارد که انتشار خالص صفر داشته باشند. و سقف موقت قیمت زغال سنگ و گاز.

سقف قیمت توسط کاربران صنعتی گاز و تنظیم کننده رقابت مورد ستایش قرار گرفته است و توسط خزانه داری تخمین زده شد که در مقایسه با افزایش پیش بینی شده بیشتر، 230 دلار در قبوض برق خانوارها صرفه جویی کند.

داتون استدلال کرد که اگرچه این سقف «به منظور محافظت از خانواده‌های استرالیایی، کسب‌وکارها و تولیدکنندگان در برابر افزایش قیمت‌ها بوده است… قیمت برق همچنان در حال افزایش است».

کارگر در ماه مه 2022 به قدرت رسید، زیرا استرالیایی‌ها با افزایش قیمت‌ها که تا حدی ناشی از تهاجم روسیه به اوکراین بود، تحت فشار قرار گرفتند. اعلام افزایش قیمت تا 20 درصد توسط ائتلاف در آخرین ماه حضور آنها به تعویق افتاد.

داتون ادعا کرد که مکانیسم حفاظتی معادل “قانون مالیات کربن جدید” است که برای صنعت “فلج کننده مالی” خواهد بود.

چاره‌ای جز انتقال این هزینه به مصرف‌کنندگان وجود نخواهد داشت، که این امر به نحوی منفی بر تورم تأثیر می‌گذارد.»

در مقابل، او گفت: “ائتلاف به طور غریزی به صنایع اعتماد دارد تا مسیر خود را برای صفر کردن انتشار خالص تا سال 2050 تعیین کنند.”

“بازارها این را ایجاب می کنند. رسانه ها به آن نیاز دارند. سرمایه گذاران شما به آن نیاز دارند.»

داتون گفت که این بخش موظف به پرداخت 40 درصد نرخ مالیات بر پروژه‌های نفت و گاز فراساحلی است، اما «از آنجایی که دولت کارگر نمی‌تواند پول را مدیریت کند، می‌خواهد با چکش مالیات بر شما ضربه بزند».

در روز چهارشنبه، پس از حمله مشابه توسط آنگوس تیلور، خزانه دار سایه به تغییرات PRRT که برای خالص کردن تنها 2.4 میلیارد دلار در طول چهار سال طراحی شده است، مدیر اجرایی Appea، سامانتا مک کالوچ، گفت که این تغییرات “اطمینان بیشتری” به صنعت در مورد “سرمایه گذاری آینده ارائه می دهد”. برای حفظ امنیت عرضه گاز داخلی و منطقه ای برای مشتریان خود لازم است.

او به آبان نیوز استرالیا گفت: «استرالیا به آینده ای قوی و پایدار برای صنعت گاز نیاز دارد و این به تنظیمات سیاستی پایدار و پایدار نیاز دارد، و برای این منظور ما حمایت دو حزبی را مهم می دانیم».

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

داتون با استناد به تغییرات پیشنهادی در قانون حفاظت از محیط‌زیست و حفاظت از تنوع زیستی و آژانس برنامه‌ریزی‌شده حفاظت از محیط‌زیست، ادعا کرد که «بدترین‌ها هنوز در راه است».

“بله، البته، همه ما می خواهیم از محیط زیست خود محافظت و بهبود دهیم. اما ما همچنین موظف هستیم که طول عمر صنایع و مشاغل استرالیا را که زیربنای شکوفایی اقتصادی ما هستند، ارتقا دهیم.

داتون مدعی شد که حزب کارگر توسط “غیرت تجدیدپذیر” هدایت می شود و علیرغم حمایت مکرر آنتونی آلبانیز و وزیر انرژی، کریس بوون، از صنعت گاز “اقدامات آنها به گفته های آنها خیانت می کند”.

می‌خواهم امروز به شما بگویم که یک دولت ائتلافی بازگشته بار دیگر با بخش شما کار خواهد کرد تا عرضه بیشتری را به سیستم داخلی وارد کند.

برای اطمینان از اینکه گاز بیشتری برای صادرات داریم تا بتوانیم به رشد بخش ادامه دهیم. درست مانند ریگان، ما از مداخله دولت جلوگیری خواهیم کرد.»

داتون از بخش گاز خواست “برای خودت بجنگند” و “صادقانه و مشتاقانه تر صحبت کنند”. ما به شما نیاز داریم که با ما برای عقب نشینی از سیاست های زیانبار این دولت همکاری کنید.

روز شنبه، بوون به خبرنگاران گفت که اگرچه بودجه پیش‌بینی می‌کند که قیمت برق تا قبل از مداخلات بازار کار 10 درصد افزایش یابد، افزایش قیمت‌ها تا 40 یا 50 درصد پیش‌بینی می‌شود.

بوون گفت که تخفیفات تا سقف 500 دلار برای خانوارها و سقف قیمت موقتی است “برای مقابله با شرایط خاصی ناشی از افزایش قیمت انرژی در سراسر جهان، ناشی از تهاجم غیرقانونی و غیراخلاقی به اوکراین”.

البته، در نهایت، ما به تغییر شبکه انرژی خود ادامه می دهیم، زیرا ارزان ترین و ارزان ترین نوع انرژی، انرژی های تجدیدپذیر است و در این دولت این انرژی است که از آن حمایت می شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …