الزامات کاری جدید برای کمک فدرال؟ GOP پیشنهادهایی را در مذاکرات بدهی ارائه می کند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

واشنگتن — الزامات کاری برای برنامه های کمک های فدرال به عنوان یک نقطه بن بست در مذاکرات جاری بر سر افزایش سقف بدهی کشور ظاهر شده است، و جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا، حتی در حالی که بسیاری از اعضای حزب او از این امر خودداری کرده اند، نشان داده است که آماده است برای یک سازش احتمالی.

قانون تصویب شده توسط مجلس در ماه آوریل، الزامات کاری جدید یا توسعه یافته را برای سه برنامه فدرال تحمیل می کند – برنامه کمک تغذیه تکمیلی، کمک غذایی که قبلاً به عنوان کوپن غذا شناخته می شد. کمک های موقت برای خانواده های نیازمند که به خانواده های کم درآمد دارای فرزند کمک می کند. و کمک Medicaid برای بزرگسالان بدون افراد وابسته.

کوین مک کارتی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا اصرار دارد که الزامات کاری پیشنهادی بخشی از مذاکرات با بایدن بر سر افزایش سقف بدهی و جلوگیری از نکول ملی باشد. در حالی که بایدن نشان داده است که ایجاد هرگونه تغییر در مزایا برای Medicaid شروع کننده نیست، زمانی که از او در مورد پیشنهادات مجلس نمایندگان برای تقویت الزامات کاری برای SNAP و TANF سؤال شد، کمتر واضح بود.

بایدن در روز چهارشنبه در پاسخ به سوالی درباره صراحتش در مورد الزامات کاری، به خبرنگاران گفت: «ممکن است چند مورد دیگر هم وجود داشته باشند» اما «هیچ پیامدی ندارد».

نگاهی به الزامات کاری، چه کسانی می توانند تأثیر بگذارند و سیاست پشت آنها:

قبض خانه

جمهوری‌خواهان سال‌ها تلاش کرده‌اند تا نیازمندی‌های کاری برای کمک‌های فدرال را افزایش دهند و دموکرات‌ها عمدتاً در متوقف کردن آن‌ها موفق بوده‌اند. مک کارتی گفته است که اگر دموکرات ها با تغییرات موافقت نکنند، این بار توافقی حاصل نخواهد شد.

بر اساس گزارش دفتر بودجه غیرحزبی کنگره، ایجاد الزامات کاری جدید برای Medicaid بیشترین صرفه جویی را از پیشنهادهای کاری GOP ایجاد می کند – 109 میلیارد دلار در دهه آینده. پیشنهاد جمهوری خواهان برای اولین بار مستلزم آن است که برخی از دریافت کنندگان Medicaid توانمند بدون وابستگی حداقل 80 ساعت در ماه در فعالیت های مرتبط با کار شرکت کنند.

بایدن روز یکشنبه گفت که هیچ چیزی را که پوشش مراقبت های بهداشتی مردم را از بین ببرد نمی پذیرد.

او با اشاره به اصلاحات رفاهی در سال 1996 که در سنا تصویب شد، گفت: «من به برنامه های کمکی سخت تری رای دادم که اکنون در قانون آمده است، اما برای Medicaid داستان متفاوت است. “و بنابراین من منتظرم تا بشنوم پیشنهاد دقیق آنها چیست.”

در اسنپ، این لایحه با افزایش حداکثر سن برای استانداردهای موجود که بزرگسالان توانمندی را که با افراد تحت تکفل زندگی نمی‌کنند مجبور به کار یا شرکت در برنامه‌های آموزشی می‌شود، 11 میلیارد دلار در طی 10 سال صرفه‌جویی می‌کند. در حالی که قانون فعلی این استانداردها را برای دریافت کنندگان زیر 50 سال اعمال می کند، لایحه مجلس سن را برای افراد بزرگسال 55 سال و کمتر افزایش می دهد. این لایحه همچنین تعداد معافیت هایی را که ایالت ها می توانند به برخی از گیرندگان مشروط به آن الزامات اعطا کنند، کاهش می دهد.

در نهایت، قانون مجلس نمایندگان آمریکا با افزایش الزامات کاری برای برخی از بزرگسالان در برنامه کمک موقت برای خانواده‌های نیازمند، مقدار کمی – کمتر از 10 میلیون دلار – صرفه‌جویی می‌کند.

چه کسی تحت تأثیر قرار خواهد گرفت

دفتر بودجه کنگره تخمین زد که 600000 دریافت کننده Medicaid ممکن است بیمه نشوند، 275000 دریافت کننده SNAP ممکن است هر ماه از لیست خارج شوند و اگر پیشنهاد GOP به قانون تبدیل شود، تغییرات TANF می تواند “کمی کمک های مالی را کاهش دهد”.

دموکرات ها و گروه های ضد گرسنگی به شدت اعتراض کرده اند. آنها می گویند این تغییرات می تواند باعث شود که آمریکایی های نیازمند بدون پس انداز دولت یا بازگرداندن بسیاری از مردم به کار، مزایای خود را از دست بدهند.

دوتی روزنبام، کارشناس ارشد مرکز لیبرال اولویت‌های بودجه و سیاست، که اثرات برش ها

رهبر دموکرات مجلس نمایندگان، حکیم جفریس، در CNBC گفت که در نظر گرفتن الزامات کاری جدید در شرایط پیش‌فرض «کاملاً غیرمنطقی» است، به‌ویژه از آنجا که «شرایط کاری قابل توجهی وجود دارد که طبق قانون وجود دارد.»

سازش احتمالی؟

جمهوری‌خواهان که سال‌ها مخالفت می‌کردند – حتی زمانی که هر دو اتاق کنگره را تحت کنترل داشتند – بر این باورند که این لحظه‌ای است که می‌توانند به استانداردهای کاری جدید برای برنامه‌های کمک‌رسانی دست یابند.

مک کارتی روز چهارشنبه با خنده از اظهارات بایدن مبنی بر اینکه او از هیچ نتیجه ای حمایت نمی کند، گفت: «بیایید به مردم کمک کنیم تا از فقر بیرون بیایند و به شغل بپردازند.

مک کارتی بارها اشاره کرده است که بایدن به اصلاحیه رفاهی سال 1996 رای داد و بیل کلینتون، رئیس جمهور وقت، آن را امضا کرده بود. آن قانون برنامه TANF و قوانین کار برای کوپن های غذا را ایجاد کرد.

او درباره بایدن گفت: «این سناتوری است که به الزامات کاری رأی داده است.

موضع بایدن در مورد بسته کامل الزامات کاری – و اینکه آیا او هر یک از تغییرات را می‌پذیرد – تا کنون نامشخص است. پس از اینکه به نظر می‌رسید در آخر هفته خط قرمزی بر کاهش مدیکید کشید و سایر پیشنهادات کاری را به عنوان یک سوال باز گذاشت، او دوشنبه در توییتی نوشت که لایحه GOP «یک میلیون سالمند را در معرض خطر از دست دادن کمک غذایی و گرسنگی قرار می‌دهد. به جای اینکه آمریکایی‌ها را به سمت فقر سوق دهیم، باید کسری بودجه را با اطمینان از پرداخت سهم منصفانه مالیات‌ها توسط شرکت‌های ثروتمند و بزرگ کاهش دهیم.»

بایدن روز چهارشنبه گفت که هیچ الزام جدیدی را در این برنامه‌ها که بر «نیازهای سلامت پزشکی مردم» تأثیر می‌گذارد، نمی‌پذیرد.

بایدن گفت: «من سال‌ها پیش به شرایط کاری موجود رأی دادم. اما این امکان وجود دارد که چند مورد دیگر نیز وجود داشته باشد، اما هیچ پیامدی ندارد.

PARTY PUSHBACK

بایدن در حالی که تلاش می‌کند کشور را از یک پیش‌فرض ویرانگر حفظ کند، سیاست‌های حزبی خود را نیز دنبال می‌کند. دموکرات‌ها او را تحت فشار قرار می‌دهند تا با مک کارتی در مورد هر الزام جدیدی که می‌تواند مزایا را کاهش می‌دهد، موضع سخت بگیرد.

رافائل وارنوک، سناتور جورجیا، D-Ga، گفت: “من نمی توانم باور کنم که ما در مورد استفاده از افراد فقیر به عنوان گروگان صحبت می کنیم” بیش از حد بدهی. “من هیچ کدام از اینها را ندارم.”

پرامیلا جایپال، نماینده واشنگتن، رئیس گروه پیشرو کنگره، گفت که این کاهش به مردم، مردم مناطق روستایی، سیاه پوستان، قهوه ای ها و بومیان آسیب می رساند.

چاک شومر، رهبر اکثریت سنا، در این مورد ساکت‌تر بوده و بایدن را به تعویق انداخته است. اما دموکرات نیویورک روز سه‌شنبه به خبرنگاران گفت که «شما از احساسات گروه من در مورد نیازهای کاری مطلع هستید».

سناتور کریس مورفی، دموکرات، گفت که به بایدن ایمان دارد اما نمی بیند که چگونه به موقع حل می شود.

رئیس جمهور همیشه می خواهد برای یافتن زمینه های مشترک تلاش کند. مورفی گفت به همین دلیل او در انتخابات خود پیروز شد. من از این موضوع در مورد او قدردانی می کنم. من فکر می‌کنم حجم درخواست‌های روی میز از سوی جمهوری‌خواهان مجلس، دستیابی به توافق به موقع برای مهار بحران را بسیار دشوار می‌کند.»

___

لیزا ماسکارو و سئونگ مین کیم نویسندگان آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشتند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …