هری و مگان با تصورات عمومی متفاوتی در بریتانیا و ایالات متحده روبرو هستند | شاهزاده هری

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جدیدترین درگیری بین دوک و دوشس ساسکس و جمعی از عکاسان پاپاراتزی در خیابان های نیویورک، مبارزات آنها با افراد مشهور در ایالات متحده را برجسته کرده است.

سفر آنها به سوی یک زندگی جدید – و بالقوه پرسود – در آمریکا با استقبال متفاوتی در رسانه‌های این کشور مواجه شده است، جایی که آنها فقط به عنوان یک زوج مشهور در کشوری دیده می‌شوند که از قبل تعداد افراد مشهور زیادی دارد.

اما در بریتانیا، علاقه شدید روزنامه‌ها به بازاری برای تصاویر اختصاصی این زوج دامن زده است – چه در ایالت جدیدشان در کالیفرنیا و چه در نوع رویداد برجسته‌ای که در منهتن حضور داشتند.

یعنی جایی که شاهزاده هری و مگان می روند، پاپاراتزی ها هم دنبال می کنند. یک منبع در صنعت عکاسی می‌گوید: «اگر یک لحظه انحصاری را دریافت کنید، می‌توانید ده‌ها هزار دلار دریافت کنید.

وجود برداشت‌های عمومی بسیار متفاوت از هری و مگان در هر طرف اقیانوس اطلس، برخی از دشواری‌های تاکتیک‌هایی را که آنها برای جلب توجه با مصاحبه‌های تلویزیونی و حضور در جوایز انجام داده‌اند، نشان می‌دهد، در حالی که خواستار حفظ حریم خصوصی هستند.

در اوایل سال جاری، این زوج در قسمتی از پارک جنوبی به سیخ کشیده شدند که آنها را هم به‌عنوان افراد تبلیغاتی و هم از تبلیغات اجتناب‌کننده به تصویر می‌کشید. اپیزود جهانی حریم خصوصی حتی گزارش هایی را ارائه داد که هری و مگان ممکن است از سازندگان سریال شکایت کنند.

سخنگوی دوک و دوشس ساسکس بعداً گفت که شایعات مربوط به اقدام بالقوه «همه صراحتاً مزخرف بودند. گزارش‌های کاملاً بی‌اساس و کسل‌کننده.»

با این حال، مسئله نفوذ رسانه ها به زندگی این زوج در ایالات متحده قبلا مطرح شده بود. در ژوئیه 2020، آنها به دلیل تجاوز به حریم خصوصی به دلیل تصاویر غیرقانونی شکایت کردند که می گویند از پسرشان آرچی در حیاط خلوتشان در مونته سیتو، کالیفرنیا، گرفته شده است.

بر اساس این کت و شلوار، دیلی میل آدرس خانه آنها را منتشر کرد و پاپاراتزی ها با پهپادها و هلیکوپترها بر فراز خانه آنها به امید گرفتن عکس پرواز کردند.

در این شکایت آمده است: «برخی پاپاراتزی‌ها و رسانه‌ها هواپیماهای بدون سرنشین را در ارتفاع 20 فوتی از خانه، اغلب سه بار در روز به پرواز درآورده‌اند تا عکس‌هایی از این زوج و پسر خردسالشان در محل اقامت شخصی‌شان به دست آورند.»

برخی دیگر از ساعت 5:30 صبح و تا 7 بعد از ظهر هلیکوپترها را بالای حیاط خلوت خانه پرواز کرده اند و همسایه ها و پسرشان روز به روز بیدار شده اند. و برخی دیگر حتی حفره هایی را در خود حصار امنیتی بریده اند تا از آن عبور کنند.

روز چهارشنبه، پلیس نیویورک ادعاهایی مبنی بر اینکه این زوج در تعقیب و گریز خودرویی “تقریباً فاجعه بار” با عکاسان بوده اند را رد کرد.

سخنگوی پلیس نیویورک گفت: «عکاسی‌های متعددی بودند که حمل‌ونقل آنها را به چالش می‌کشیدند». دوک و دوشس ساسکس به مقصد رسیدند و هیچ برخورد، احضار، جراحت یا دستگیری گزارش نشده است.

سخنگوی Getty Images گفت که هیچ عکاس وابسته به Getty در این حادثه نقش نداشته یا درگیر آن بوده است. آنها افزودند: “تمام تصاویر در وب سایت Getty Images در مراسم اهدای جوایز Women of Vision در سالن رقص Ziegfeld و قبل از وقوع تعقیب و گریز خودرویی گرفته شده است.”

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

عکاسی که با بازار عکس‌های سلبریتی‌ها در نیویورک آشنا بود، اما رویداد خانم بنیادی را که در آن شرکت می‌کردند پوشش نداده بود، پیشنهاد کرد که این ادعاها می‌تواند برای نقش‌آفرینی در روایت دایانا، شاهزاده خانم ولز طراحی شود، با توجه به محبوبیت او در ایالات متحده

آنها گفتند: «آمریکایی‌ها در حال حاضر نسبت به این زوج نسبت به بریتانیایی‌ها دلسوزتر هستند.

بازار عکس های هری و مگان به راحتی آشکار است. در ماه مارس، مگان هنگام خروج از یک رستوران مکزیکی در غرب هالیوود فیلمبرداری شد. این تصاویر به آژانس های پاپاراتزی Mega و Backgrid اعتبار داده شده و توسط Daily Mail و People منتشر شده است.

سخنگوی مگا از اظهار نظر در مورد حادثه روز سه شنبه خودداری کرد.

اما جوک هایی نیز وجود دارد که عکاسان توسط خود این زوج به آنها گوشزد می کنند. مگان در روز تاجگذاری پدرشوهرش با دوستانش در کالیفرنیا برای پیاده روی عکس گرفته شد که منجر به تک تیراندازی در رسانه های ایالات متحده شد.

اوه تو، اوه سلام… از کجا آمدی؟ مگین کلی، مجری سابق تلویزیون، منتقد این زوج، چگونه می دانستی که من اینجا خواهم بود؟ واضح بود، مثل همه چیز این زن.»

همچنین نشانه هایی وجود دارد که نشان می دهد چهره ستاره هری و مگان در ایالات متحده رو به زوال است. به طور واضح، این زوج که شهرت آمریکایی آنها در مارس 2021 توسط مصاحبه اپرا وینفری منجنیق شد، به طور قابل توجهی در جشن تولد ملکه مونتسیتو در ژانویه حضور نداشتند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …