مردی به جرم قتل همسر و دختر 12 ساله در سافولک | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مردی که همسر و دختر 12 ساله‌شان را به قتل رساند، به حبس ابد محکوم شد و به او گفتند که احتمالاً در زندان خواهد مرد.

پیتر نش، 47 ساله، به دلیل قتل مضاعف در سپتامبر گذشته در خانه خانواده در گریت والدینگفیلد در نزدیکی سادبری، سافولک، حداقل به 40 سال زندان محکوم شد.

آقای ادوارد موری، قاضی دادگاه عالی ایپسویچ، خطاب به نش گفت: «حتی اگر عمر طولانی داشته باشید، با توجه به سن فعلی‌تان، احتمال زیادی وجود دارد که در زندان بمیرید».

پلیس نش را غرق در خون و چاقویی در خانه پیدا کرد که در آن جسد همسرش، جیلو نش، 43 ساله، و فرزندشان لوئیز نیز کشف شد.

به گفته دادگاه، او همسرش را پس از شروع رابطه با همکار خود خفه کرده بود. نش سپس سعی کرد به خود و دختر اوتیسمی اش گاز بدهد. هیئت منصفه شنیدند، وقتی این کار ناموفق بود، او به شکم او چاقو زد و چندین ضربه به سینه خود زد.

پیتر نش به 40 سال زندان محکوم شد.
پیتر نش به 40 سال زندان محکوم شد. عکس: PA

قاضی گفت نش “تلاش کرد تا این قتل ها را در رابطه با مجموعه ای از باورهای عمیقاً ناقص درباره قانون که از جستجوهای اینترنتی به دست آورده اید، توجیه کند”. او گفت که متهم از این قتل ابراز ندامت نکرده است.

دادستان دیوید خوسه کی سی گفت نش همسر و دخترش را در اواخر 7 سپتامبر یا اوایل 8 سپتامبر سال گذشته به قتل رساند.

دروتی شاه، مادر و مادربزرگ قربانیان، در دادگاه اظهارات تاثیرگذاری اشکباری را ارائه کرد. او دخترش را یک “مادر باهوش” با “لبخندی زیبا” و “نگرش مثبت نسبت به زندگی” توصیف کرد. او گفت که “از دست دادن دخترانم مانند از دست دادن نفس بود”.

شاه نش را یک «هیولا انسانی زنده» توصیف کرد و افزود: «او طوری زندگی را گرفت که انگار اسباب بازی در دستانش بود».

نش که وکالت خود را در دادگاه بر عهده داشت، اظهارات مربوط به ضربه قربانی را رد کرد و از اسکله امن گفت: “این BS است و من آنها را بهتر می شناختم.” وی افزود: از قبل برنامه ریزی نشده بود.

قاضی گفت که جیلو برای لوئیز یک “مادر دوست داشتنی و فداکار” بود. او گفت لوئیز “دختری شاد و بشاش بود که محبت زیادی را در کسانی که او را می شناختند برانگیخت”.

نش در هنگام خواندن جمله‌اش هیچ واکنش قابل مشاهده‌ای نشان نداد و با استفاده از چارچوب راه رفتن خود به سمت سلول‌ها رفت، در حالی که اعضای خانواده قربانیان در گالری عمومی گریه می‌کردند.

PA Media به این گزارش کمک کرده است

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …