چلسی با خرید سهام استراسبورگ به شروع پروژه چند باشگاهی نزدیک است | چلسی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

چلسی به آغاز پروژه چند باشگاهی خود با خرید سهام استراسبورگ نزدیک است. این معامله برای مالکان تیم لیگ برتری، تاد بوهلی و کلیرلیک کپیتال، که از تابستان گذشته به دنبال باشگاه های مناسب برای خرید بودند، تقویت بزرگی خواهد بود.

بوهلی در مورد مدل چند باشگاهی صحبت کرده است که «ما می‌توانیم راه‌هایی را برای سوپراستارهای جوان خود نشان دهیم تا به زمین چلسی بروند و در عین حال زمان واقعی بازی را به آنها برسانیم».

چلسی چند باشگاه در فرانسه، بلژیک، پرتغال و آمریکای جنوبی را بررسی کرده است. مذاکراتی با بوردو انجام شده است اما منابع نشان دادند که معامله با استراسبورگ منطقی‌تر از نظر مالی است. اندازه سهام پیشنهادی ناشناخته است، اما مذاکرات به آرامی در حال پیشرفت است و مشخص است که قیمت به این بستگی دارد که استراسبورگ از سقوط از لیگ 1 اجتناب کند یا خیر.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

چلسی که گمان می‌رود به دنبال خرید سهام باشگاه پورتیموننسه پرتغال است، پس از اینکه بوهلی نتوانست با جرارد لوپز، رئیس بوردو به توافق برسد، علاقه خود را به استراسبورگ افزایش داد. بوهلی در ماه‌های اخیر مذاکرات سازنده‌ای با مارک کلر، رئیس‌جمهور استراسبورگ داشته است. چلسی که به لیون و سوشو نیز نگاه می کرد، ابتدا خواهان خرید کامل بود اما به آنها گفته شد که باید به مالکیت جزئی رضایت دهند.

11 سهامدار در استراسبورگ وجود دارد و کلر، که 27 درصد سهام آنها بزرگترین است، به نگرانی های خود ادامه داده است. کلر، بازیکن سابق استراسبورگ و پیشرو برای ریاست بعدی فدراسیون فوتبال فرانسه، ارتباط عاطفی با باشگاه دارد. او از زمانی که در سال 2012 رئیس جمهور شد، تیم لیگ 1 را بازسازی کرده است و مشتاق است که باشگاه هویت خود را حفظ کند.

به دست آوردن نفوذ در استراسبورگ به چلسی در کشوری که تعدادی از بهترین بازیکنان جهان را تولید می کند، جایگاهی می بخشد. آنها همچنین راهی برای دادن تجربه به بازیکنان جوانی خواهند داشت که می توانند بعداً به استمفوردبریج بیاورند. برای اظهار نظر از چلسی تماس گرفته شد.

این تمرین توسط شرکت مادر منچسترسیتی، سیتی فوتبال گروپ، که تعدادی باشگاه اقماری در سراسر جهان دارد، دنبال شده است. مالک برایتون، تونی بلوم، مالک باشگاه بلژیکی یونیون سن ژیلویز است. کائورو میتوما که در این فصل برایتون فوق العاده بوده است، فصل گذشته به صورت قرضی در یونیون اس جی پیشرفت کرد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

الکساندر چفرین، رئیس یوفا، اخیراً به کاهش محدودیت‌ها برای باشگاه‌هایی که مالک آن در همان رقابت‌های اروپایی بازی می‌کند، اشاره کرد. تغییر در قوانین می تواند برای مالکان چلسی تقویت شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …