منچسترسیتی – رئال مادرید: نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، بازی برگشت – زنده | لیگ قهرمانان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

صحنه بیرون از ورزشگاه اتحاد قبل از شروع بازی.
صحنه بیرون از ورزشگاه اتحاد قبل از شروع بازی. عکس: ایزاک پارکین/MCFC/منچستر سیتی اف سی/گتی ایماژ

ترکیب منچسترسیتی و رئال مادرید

شهر منچستر: ادرسون، واکر، استونز، دیاس، آکانجی، رودریگو، گوندوگان، دی بروین، برناردو، گریلیش، هالند

زیرمجموعه ها: اورتگا مورنو، کارسون، فیلیپس، لاپورته، آلوارز، گومز، ماهرز، فودن، پالمر، لوئیس.

رئال مادرید: کورتوا، کارواخال، میلیتائو، آلابا، کاماویگا، والورده، کروس، مودریچ، رودریگو، بنزما، وینیسیوس.

زیرمجموعه ها: لونین، وایخو، ناچو، هازارد، آسنسیو، اودریوزولا، لوکاس، چوآمنی، سبایوس، رودیگر، مندی، ماریانو

اخبار تیم

پپ گواردیولا از تیمی که در مادرید شروع شده بود بدون تغییر ترکیب می‌کند، در حالی که آنتونیو رودیگر روی نیمکت رئال مادرید می‌افتد تا راه را برای ادر میلیتائو که از محرومیت برگشته باز کند.

این تنها تغییر در ترکیب رئال نسبت به بازی اول هفته گذشته است، اما با توجه به اینکه رودیگر در آن بازی چقدر خوب بازی کرد، این یک درخواست بزرگ از سوی کارلو آنچلوتی است.

شهر شما یازدهم 🙌

یازدهم | ادرسون، واکر، استونز، دیاس، آکانجی، رودریگو، گوندوگان (C)، دی بروین، برناردو، گریلیش، هالند

فرعی | اورتگا مورنو، کارسون، فیلیپس، لاپورته، آلوارز، گومز، محرز، فودن، پالمر، لوئیس#من سیتی | #UCL pic.twitter.com/V1GZQTL3vn

– منچستر سیتی (@ManCity) 17 مه 2023

شهر منچستر: پپ گواردیولا و کایل واکر در نشست پیش از بازی دیروز، علیرغم فشارهایی که بر اولی برای اهدای جام لیگ قهرمانان برای دستمزدهایش در ابوظبی وارد شد، ارقام آرامی نداشتند، بدون اینکه به رفتار نامناسب گواردیولا در اتاق بار و طلسم بعدی او در حاشیه‌ها اشاره کنیم. سرمربی – حداقل به طور علنی – عدم آگاهی تاکتیکی ظاهری بازیکن را رد کرد. نتیجه نبرد مداوم و تا حد زیادی موفقیت آمیز واکر برای مهار وینیسیوس جونیور روی دو پا می تواند نقش مهمی در تعیین نتیجه این تساوی داشته باشد، اما بازیکن ملی پوش انگلیسی احساس خوشی دارد. دیوید هایتنر گزارش می دهد…

کایل واکر علیرغم ایجاد تیترهای ناخوشایند با رفتار خارج از زمین و زیر سوال بردن زیرکی تاکتیکی او توسط سرمربی خود، راه خود را به کتاب های خوب پپ گواردیولا بازگردانده است.
کایل واکر (سمت چپ) علیرغم ایجاد تیترهای ناخوشایند با رفتارهای خارج از زمین و زیر سوال بردن زیرکی تاکتیکی او توسط سرمربی خود، راه خود را به کتاب های خوب پپ گواردیولا بازگردانده است. عکس: تام جنکینز/آبزرور

مسئولین بازی امشب

شیمون مارسینیاک، داور لهستانی تیم داوران مسابقه امشب را هدایت می کند. شما ممکن است این 42 سالگی را از نقش او به عنوان سوت زن در فینال جام جهانی بین آرژانتین و فرانسه بشناسید.

  • داور: سیمون مارسینیاک

  • کمک های داور: پاول سوکلنیکی و توماش لیستکیویچ

  • داور چهارم: ایستوان کواچ

  • بود: توماش کویاتکوفسکی

شیمون مارسینیاک تا کنون در این فصل 29 بازی را در داخل و خارج از کشور قضاوت کرده است که 134 کارت زرد و دو کارت قرمز در این روند از خود نشان داده است.
شیمون مارسینیاک تا کنون در این فصل 29 بازی را در داخل و خارج از کشور قضاوت کرده است که 134 کارت زرد و دو کارت قرمز در این روند از خود نشان داده است. عکس: فرانکو رومانو / شاتر استوک

اخبار اولیه تیم …

ناتان آکه که به دلیل مصدومیت همسترینگ که باعث دوری از میادین در دو بازی گذشته منچسترسیتی شده بود، تنها بازیکنی است که به دلیل مصدومیت یا محرومیت از ترکیب پپ گواردیولا خارج شد، اگرچه سرمربی قول داده بود که قصد دارد در این شب “کار متفاوتی” انجام دهد. پای دوم

با توجه به پیش بینی او برای تاکتیک های بیش از حد فکر کردن در رویارویی های بحرانی به گونه ای که همیشه برای شانس موفقیت تیمش سودمند نیست، همچنین باید اضافه کرد که پپ همچنین به سرعت ذهن هواداران را آرام کرد و بعید به نظر می رسد که ادرسون را بازی کند. در جلو به جای ارلینگ هالند و شروع فیل فودن در دروازه.

او به خبرنگاران گفت: “من فکر می کنم کاری متفاوت انجام دهم، فقط برای اینکه در حمله روان تر باشم.” “این چیز خاصی نیست. من به فردا زیاد فکر نمی کنم، نگران نباشید بچه ها. هیچ تفاوتی با آنچه در گذشته انجام داده ایم نیست.»

تنها نگرانی کارلو آنچلوتی مربوط به مصدومیت ادواردو کاماوینگا است که شنبه گذشته از پیروزی رئال مقابل ختافه در لالیگا خارج شد اما ممکن است از امروز عصر برای از سرگیری نقش خود در دفاع چپ مناسب باشد. داوید آلابا، رودریگو و کریم بنزما همگی برای بازی ختافه استراحت داشتند اما انتظار می‌رود امشب به این بازی بازگردند.

آنچلوتی همچنین باید تصمیم بگیرد که آیا آنتونیو رودیگر را که هفته گذشته ارلینگ هالند را تحت کنترل درآورده بود، آغاز کند یا از ادر میلیتائو که بازی اول را به دلیل محرومیت از دست داد، استقبال کند.

کلمه اسپانیا این است هر دو بازیکنان می توانند شروع کنند، آلابا به سمت دفاع چپ، کاماویگا به نقش معمولی خود در میانی و رودریگو روی نیمکت می رود. در دیگر اخبار مربوط به انچلوتی بالقوه، فرلاند مندی، مدافع چپ رئال نیز پس از بازگشت از مصدومیت ساق پا که دو ماه پیش گرفت، دوباره آماده است. ملی پوش فرانسوی 45 دقیقه مقابل ختافه بازی کرد.

مقدمه

در حالی که اینترناسیونال منتظر برندگان در فینال ماه آینده است، منچسترسیتی در این بازی برگشت نیمه نهایی میزبان رئال مادرید است تا ببیند چه کسی به عنوان مدعی اصلی برای شکست تیم ایتالیایی به استانبول سفر خواهد کرد. بعد از افتتاحیه هفته گذشته در برنابئو، جایی که وینیسیوس جونیور در حالی که سیتی در صدر قرار داشت، دروازه رئال مادرید را باز کرد، همه چیز بین دو تیم به پایان رسیده است، تنها زمانی که رئال مادرید در بازی دوم، کوین دی بروین ضربه خود را لغو کرد. نیم.

در حالی که به نظر می رسد پول هوشمندانه سیتی در اختیار سیتی است تا با برتری خانگی پیروز شود، اما فقط یک احمق شانس رئال را از بین می برد، رئالی که فصل گذشته نشان داد در مورد «پیداکردن راهی» نه تنها با هم تفاوت دارد. زنده بمانند، اما در این رقابت زمانی که شانس با آنها مخالف است، پیشرفت کنند. شروع بازی در استادیوم اتحاد ساعت 20 (BST) است، اما در این مدت منتظر اخبار تیم و ساخت یک فیلم هیجان انگیز اروپایی باشید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …