میدلزبرو – کاونتری: نیمه نهایی پلی آف قهرمانی، بازی برگشت – زنده | قهرمانی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

اخبار تیم به زودیتوییتر کاونتری می گوید:

پیتر لنسلی در بازی رفت در کاونتری حضور داشت:

در اخبار لیگ قهرمانان اروپابری گلدنینگ منچستر سیتی و رئال مادرید را در اینجا برای شما آماده کرده است:

مقدمه

بازی پرمخاطره امشب به زیبایی برگزار می شود، حداقل به این معنا که در بازی رفت بدون گل اتفاق خاصی رخ نداد. کاونتری سیتی این شانس را دارد که در عرض چند ماه به یک حرکت قابل توجه و شبیه ناتینگهام فارست از قعر چمپیونشیپ به لیگ برتر دست یابد، اما مارک رابینز، سرمربی آنها معتقد است که میدلزبورو مایکل کریک پس از بن بست روز یکشنبه، میدلزبروی مایکل کریک، گزینه مناسبی برای ومبلی است. .

در مورد تعادل بازی در ورزشگاه کاونتری بیلدینگ سوسایتی آرنا، رابینز یک نکته دارد: چوبا آکپوم از میدلزبرو بهترین موقعیت‌ها را در آن روز داشت و مسلماً باید به تیمش در بازی رفت برتری می‌داد تا به ریورساید برگردد.

همانطور که پیش می‌رود، همه چیز درست است و همه چیز برای بازی کردن در نبرد برای رویارویی با لوتون در فینال پلی‌آف در ومبلی 10 روز دیگر است. اخبار تیم و موارد دیگر در راه است.

شروع: ساعت 8 شب

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …