بازی موسیدورا از Soul Sister به فرانکی دتوری فرصت بزرگی در Oaks | مسابقه اسب دوانی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جان گوسدن و فرانکی دتوری تعداد زیادی برنده مسابقه گروهی در 18-1 ندارند – اما پس از آن، آنها دونده های مسابقه گروهی زیادی ندارند که در آخرین شروع خود در رده دوازدهم از 12 به پایان رسیدند. قبل از Musidora Stakes در روز چهارشنبه، این خط کاملاً بی‌امید در کنار نام Soul Sister بود، اما این دختر سه ساله با یک موفقیت قاطع چهارگانه در آخرین آزمایش بزرگ اوکس، انتظارات بازار را مخدوش کرد. اکنون 4-1 دومین مورد علاقه (از 50-1) برای کلاسیک در 2 ژوئن است.

Soul Sister یک شوت 6-1 برای فرد دارلینگ استیک ماه گذشته در زمین سنگین نیوبوری بود، جایی که او تقریباً 10 طول را پشت سر دومین پرنده آخر خط به پایان رساند. با این حال، او با زمین بهتر و سه فرلنگ اضافی تغییر شکل داد و به طرز شومی به سمت جایگاه ها بسته شد و کمی بیش از یک فریم برای دویدن قبل از جارو کردن به سمت جلو و ادامه مسیر تا خط صاف تر شد.

Soul Sister توسط صاحبش، لیدی بامفورد، پرورش داده شد، او همچنین Sariska، برنده Musidora و Oaks در سال 2009 را پرورش داد و ماه آینده به همراه ثابت خود، Running Lion، در میدان Epsom خواهد پیوست. Savethelastdance Aidan O’Brien، برنده Cheshire Oaks، با قیمت بالای 13-8، از 5-4 صبح چهارشنبه، مورد علاقه برای کلاسیک Fillies باقی می ماند.

«همه ما کمی گیج بودیم [after Newbury]دتوری گفت، اما شاید [it was] زمین و هفت فرط، و این نقطه ای از سال بود که اسب های جان همه به دویدن نیاز داشتند.

“جان کاملاً مطمئن بود، او گفت که من بی دلیل او را اداره نمی کنم، اما من انتظار نداشتم که او این کار را انجام دهد. او سفر کرد، دو بار تند کرد و احساس بسیار خوبی داشت.»

Soul Sister تنها کسی نبود که یک برد چشمگیر را در کارت افتتاحیه جلسه دانته به ثبت رساند، زیرا Azure Blue، که شاهزاده کلاس برتر Highfield Princess را با نیمی از طول در دوک یورک استیکز شکست داد، احتمالاً به شرکت گروه یک منتقل می شود. برای شروع بعدی او

فیلی مایکل دادز در سپتامبر گذشته یک معلول از دهه 80 به دست آورد، اما آخرین موفقیت او پنجمین موفقیت او در شش شروع بود و در زمینه‌ای به دست آمد که شامل سه برنده قبلی در سطح گروه یک بود.

دادز گفت: “او از پایان فصل گذشته هیچ کاری جز پیشرفت انجام نداده است.” “من فکر می کنم امروز او نشان داده است که یک اسب گروه یک مناسب است.

راهنمای سریع

دو اسب در یورک زمین گذاشتند

نمایش دهید

Creative Force، برنده دوی سرعت قهرمانان گروه یک در Ascot در اکتبر 2021، یکی از دو اسبی بود که در هنگام مسابقه در یورک در روز افتتاحیه جلسه دانته دچار جراحات مرگبار شد.

کودک پنج ساله چارلی اپلبی پس از دو کیلومتری دوک یورک استیکز، به دلیل آسیب دیدگی شدید از ناحیه پا، به پایین کشیده شد.

Appleby در بیانیه‌ای در وب‌سایت Godolphin گفت: «ما از درگذشت Creative Force که یکی از محبوب‌ترین افراد در مولتون پدوک بود، بسیار ناراحت هستیم. این یک روز بسیار غم انگیز برای همه در گودولفین است که اسبی را از دست می دهند که همیشه قلبش را روی آستین خود می بست و سال به سال نمایش های عالی ارائه می داد.

در آخرین مسابقه روی کارت، دبی اینستینکت، کودک هفت ساله‌ای که توسط مایکل و دیوید ایستربی آموزش دیده بود و اولین شروع خود را از ژوئیه 2021 انجام می‌داد، پس از آسیب دیدگی نیز کنار گذاشته شد.

از بازخورد شما متشکرم.

“امروز شروع کار او در این مسابقات بود، ما او را در برخی از مسابقات زودهنگام نداشتیم. [at Royal Ascot] و من نمی دانم هزینه تکمیلی چقدر است، اما اهداف زیادی وجود دارد که باید منتظر آنها باشیم [and] جایزه ابی [on Arc day in October] در رادار من خواهد بود.”

روباه ها می توانند دونده های خیالی در دانته را ناراحت کنند

با شش نفر از 12 دونده با شانس تک رقمی در شرط بندی اولیه، گروه دو Dante Stakes در روز پنجشنبه در یورک به اندازه هر تمدید برای حداقل 20 سال باز به نظر می رسد، در حالی که از نظر تجربه، این زمینه شامل همه چیز از اسب هایی است که گروه بودند. -برندگان مسابقه به عنوان نوجوانان به مسافر سر مایکل استوت، که در ماه گذشته در وود دیتون استیک، میدانی از اولین بازیکنان را شکست داد.

مسافر یک شوت 20-1 برای دربی در پشت آن موفقیت انحصاری است، اما از نظر واقع بینانه باید با یک سنگ پیشرفت کند تا چندین رقیب روز پنجشنبه، از جمله Epictetus، مورد علاقه باریک، که سه و یک بود را به مشکل براند. با فاصله نصف برنده مسابقات سال گذشته گروه یک Vertem Futurity Trophy.

کلت جان گوسدن در مسابقه آبی ریبند در اپسوم با چیزی که داشت برنده شد، اما تنها در برابر چهار حریف قرار گرفت و از آن زمان هر چهار نفر شکست خوردند.

قیمت حدوداً 4-1 در روز پنجشنبه با توجه به این شواهد ناچیز به نظر می رسد، و با Flying Honours، دومین مورد مورد علاقه، احتمالاً نیاز به یک مایل و نیم در حال حاضر، 7-1 پیشنهادی در مورد روباه ها (3.35) می تواند گزینه بهتری باشد

کلت اندرو بالدینگ دبی مایل، برنده بعدی گروه یک و پنجمین خانه را در 2000 گینه این ماه، در آخرین شروع خود در دو بازی شکست داد و شروع خوبی برای فصل کلاسیک خود داشت که در ماه گذشته در کریون استیک دوم شد. به نظر می رسد گام پنج شنبه تا یک مایل و یک چهارم نیز مطمئناً بهبود بیشتری را به همراه خواهد داشت.

یورک 1.50 شرکت گروه سه گامی بیش از حد برای خود نشان داد قله کوه دفعه قبل اما او از یک سوم نزدیک در هایداک در سپتامبر یک پوند از وزنش کم شده است و در گذشته استراحت خوبی داشته است.

سالزبری 2.05 دو برنده برای اولین بار بر بازار در یک مسابقه ارزشمند برای بچه‌های جوان تسلط دارند توت عرعر پس از اینکه ماه گذشته تقریباً پنج فاصله از زمین خود در باث دور کرد، به سختی به رالی امدادی ترجیح داد.

یورک 2.25 این یک شروع حرفه ای بوده است باد آزاد تا این مرحله اما او در اینجا میدان زیادی در اختیار دارد و اگر نزدیک به پیروزی تابستان گذشته خود در Lancashire Oaks باشد، باید با موفقیت به بازی بازگردد.

راهنمای سریع

نکات پنجشنبه گرگ وود

نمایش دهید

سالزبری 1.30 My Genghis 2.05 Juniper Berries 2.35 Palmar Bay 3.10 Jax Edge 3.45 Kingfisher King 4.20 Mantoog 4.55 Lionella

یورک 1.50 Mountain Peak 2.25 باد آزاد 3.00 شمال سریع (چرت) 3.35 The Foxes (nb) 4.10 Walbank 4.45 Cuban Thunder 5.20 Rathgar

پرت 2.15 Bix Beiderbecke 2.50 Conkwell Legend 3.25 Aurora Thunder 4.00 Scots Poet 4.35 Everyday Champagne 5.06 Izzys Champion 5.38 Beauty To Behold

فونت ول 4.50 Stiletto 5.25 Mickyh 5.55 Any News 6.30 In The Air 7.05 Pure Theatre 7.40 Martin Spirit 8.15 اخبار خوب

بازار جدید 5.15 Townsend Manor 5.45 Icy Dip 6.20 Spring Dawn 6.55 Global Esteem 7.30 Appier 8.05 Connemara Coast 8.40 Fierce

از بازخورد شما متشکرم.

یورک 3.00 وقتی زمین سنگین بود شمال اکسپرس اوایل این ماه در Thirsk بهترین بازی حرفه ای را برای شکست دادن پیسانلو – یک برنده دفعه بعد – در Thirsk انجام داد، اما گل زدن مایکل دادز روی سطح سریع تری نیز شکل گرفت و می تواند با افزایش 3 پوندی وزنه ها مخالفت کند.

یورک 4.10 نایب قهرمان نورفولک استیکز سال گذشته، Walbank، در Molecomb در Glorious Goodwood به مقام سوم رسید و می‌توانست در این فصل با تنها چهار اجرا در کتاب تا به امروز پیشرفت بیشتری داشته باشد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …