DeSantis با نزدیک شدن به ورودی سال 2024، دسته بلند قبض های جناح راست را امضا می کند

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

فرماندار فلوریدا، ران دیسانتیس، نامزد ریاست جمهوری که کاملاً اعلام شده است، سفرها و رویدادهای خود را پیش از اعلام رسمی افزایش داده است، در ایالت عبور می کند و تلاش می کند توجه ملی را به هنگام امضای قانون محافظه کارانه به شدت جلب کند. معتقد است که می تواند او را به سمت نامزدی حزب جمهوری خواه سوق دهد.

روز چهارشنبه، آقای دیسانتیس مجموعه‌ای از اقدامات را امضا کرد که به تمام یادداشت‌های تضاد فرهنگی که پایگاه او برای آنها پاداش داده است، از جمله لوایح منع مراقبت از انتقال جنسیتی برای خردسالان، جلوگیری از حضور کودکان در “اجراهای زنده بزرگسالان” مانند درگ شوها و محدودیت‌ها را امضا کرد. استفاده از ضمایر ترجیحی در مدارس

آقای دیسانتیس در یک مدرسه مسیحی در تامپا گفت: «ما باید به بچه هایمان اجازه دهیم فقط بچه باشند. آنچه ما در فلوریدا گفته‌ایم این است که پناهگاهی برای سلامت عقل و ارگ عادی باقی می‌مانیم.»

این سومین روز متوالی او بود که مراسم عمومی امضای لایحه را در سراسر ایالت برگزار می کرد. مراسمی که او در مقام رسمی خود به عنوان فرماندار میزبانی می کند، به آقای دیسانتیس اجازه می دهد تا پیام سیاسی خود را در محیط هایی که با دقت به عنوان یک MC واقعی مدیریت می کند، تبلیغ کند، سخنرانان دیگری را فراخواند و سپس از آنها برای کمک هایشان تشکر کند. این اتفاقات گاه حس و حال میتینگ های سیاسی به خود می گیرد.

چنین پلت فرمی به آقای دیسانتیس نسبت به رقبای بالقوه‌اش برای ریاست‌جمهوری – که بسیاری از آنها یا خارج از دفتر هستند یا نقش‌های قانونگذاری دارند – برتری می‌دهد، زیرا او برای اعلام نامزدی خود که احتمالاً تا پایان ماه اتفاق می‌افتد، سرعت می‌گیرد.

روز دوشنبه، امضای او لایحه‌ای مبنی بر کاهش بودجه برنامه‌های تنوع و برابری در کالج‌ها و دانشگاه‌های دولتی، پوشش خبری گسترده‌ای را به همراه داشت – و همچنین معترضان پر سر و صدا. او و دیگر جمهوری‌خواهانی که در صحنه حضور داشتند، تظاهرکنندگان را مسخره کردند، بسیاری از آنها دانش‌آموزان کالج جدید فلوریدا، یک مدرسه عمومی هنرهای لیبرال در ساراسوتا هستند که فرماندار به دنبال تبدیل آن به یک سنگر محافظه‌کار بوده است.

جو ساندرز، مدیر ارشد سیاسی سازمان حمایت از برابری فلوریدا، در یک کنفرانس خبری مجازی گفت که امضای لوایحی با هدف جامعه دگرباشان جنسی در روز چهارشنبه “یک حمله همه جانبه به آزادی” بود. او خاطرنشان کرد که آقای دیسانتیس قبلاً یک ممنوعیت شش هفته ای سقط جنین و همچنین لوایحی را امضا کرده بود که به پزشکان اجازه می داد از ارائه مراقبت بر اساس دلایل اخلاقی یا مذهبی خودداری کنند.

آقای ساندرز گفت که آقای دیسانتیس آزادی را “به عنوان یک شعار مبارزاتی در تلاش برای کاخ سفید” می داند. “ملت باید در حالت آماده باش باشد، زیرا امروز همه ما فلوریدیایی هستیم.”

برخی از جمهوری خواهان میانه رو می گویند روشی که آقای دیسانتیس فلوریدا را در مورد مسائل اجتماعی به سمت راست سوق داده است، یک ضعف بالقوه در انتخابات عمومی است. نمایندگان آقای DeSantis بلافاصله به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

هنگامی که او در ایالت سفر می کند، خطوط بین نقش های آقای دیسانتیس به عنوان فرماندار و نامزد احتمالی ریاست جمهوری گاهی ممکن است مبهم به نظر برسد.

آقای دیسانتیس روز سه‌شنبه، پس از امضای چندین لایحه در نزدیکی فورت لادردیل با هدف محدود کردن قاچاق انسان، موضوعی که جناح راست سعی کرده آن را در سیاست ملی به سلاح تبدیل کند، از سوی دو رهبر ارشد قانون‌گذاری جمهوری‌خواه فلوریدا، کاتلین پاسیدومو، رئیس سنا، حمایت شد. و پل رنر، رئیس مجلس.

پس از پایان امضا، خانم پاسیدومو و آقای رنر به سمت یک سخنرانی رفتند – که مهر ایالت فلوریدا را به جای علامت “قاچاق انسان متوقف کنید” که فرماندار لحظاتی قبل از آن استفاده کرده بود – برای حمایت از آقای دسانتیس برای ریاست جمهوری. دفتری که او هنوز به طور رسمی به دنبال آن نیست.

انتظار می رود که فرماندار به زودی از تاییدیه های بیشتر قانونگذاران ایالتی رونمایی کند. در پشت صحنه، متحدان او با حامیان رئیس جمهور سابق دونالد جی. ترامپ برای تضمین این تعهدات درگیر هستند. در سطح فدرال، اعضای هیئت کنگره فلوریدا به شدت به دنبال آقای ترامپ بوده اند.

آقای DeSantis اکنون در هر روز هفته این ماه یک رویداد رسمی برگزار کرده است. او آخر هفته های خود را به سفرهای سیاسی می گذراند، از جمله شنبه گذشته به ایالت حیاتی آیووا که رأی گیری زودهنگام برگزار می شود.

از زمان پیروزی مجدد در انتخابات در نوامبر، آقای دیسانتیس مرتباً در رویدادهای ایالتی با سؤالاتی در مورد جاه طلبی های سیاسی ملی خود مواجه بوده است. برای ماه‌ها، او معمولاً آنها را با کنایه‌هایی در مورد اینکه چگونه علاقه‌ای به درگیری‌های درونی جزئی ندارد و اینکه چگونه در مورد کمپین‌های آتی با نشست سالانه قانون‌گذاری در انتظار صحبت کردن است، دفع می‌کرد.

بیشتر نه. روز سه‌شنبه، آقای دیسانتیس از این فرصت استفاده کرد و از آقای ترامپ به خاطر طفره رفتن از سوال درباره سقط جنین انتقاد کرد. رئیس‌جمهور سابق از ممنوعیت شش هفته‌ای فلوریدا انتقاد کرده بود و در عین حال نسبت به محدودیت‌هایی که ممکن است حمایت کند، متعهد نبود.

«من لایحه را امضا کردم. آقای دیسانتیس به خبرنگاران گفت: من به انجام آن افتخار می کردم. او پاسخ نمی دهد که آیا آن را امضا می کند یا نه.

این بار ضربه زدن به آقای ترامپ بود که خبرساز شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …