مذاکره کنندگان بایدن در مورد توافق سقف بدهی با جمهوری خواهان چه کسانی هستند؟

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یکی از بزرگترین تحولات در نشست سقف بدهی روز سه شنبه، انتخاب دو مقام از سوی رئیس جمهور بایدن برای مذاکره مستقیم با دستیاران کوین مک کارتی رئیس مجلس بود: شالاندا یانگ، مدیر دفتر مدیریت و بودجه، و استیو ریچتی، مشاور ارشد کاخ سفید. .

به نظر می رسد که این تصمیم آقای مک کارتی را تسکین می دهد، او پس از جلسه خاطرنشان کرد که “ما بالاخره فرمولی داریم که در گذشته کارایی خود را ثابت کرده است.”

خانم یانگ و آقای ریچتی سال‌ها تجربه کار با قانون‌گذاران در هر دو طرف را برای دستیابی به توافقات در مورد قوانین مهم به ارمغان می‌آورند. اما آنها همچنان با کار دشواری در تلاش برای دستیابی به توافق برای افزایش سقف بدهی پیش از نکول احتمالی در اول ژوئن روبرو خواهند بود. انتظار می رود که آنها از نزدیک با لوئیزا ترل، مدیر دفتر امور قانونگذاری کاخ سفید همکاری کنند. .

در اینجا نگاهی داریم به دو بازیگر کلیدی که نماینده آقای بایدن به عنوان سیاستگذاران برای جلوگیری از آنچه که بسیاری می‌گویند از لحاظ اقتصادی ویرانگر است، جلوگیری می‌کنند.

خانم یانگ، دستیار ارشد سابق در کاپیتول هیل، سال گذشته با 61 رای موافق در برابر 36 رای موافق، توسط سنا تایید شد تا پس از خدمت به عنوان معاون بودجه و سرپرست این دفتر، بر اداره مدیریت و بودجه نظارت کند. این آژانس بر بودجه فدرال نظارت می کند و به شکل گیری مقررات اجرایی کمک می کند.

خانم یانگ قبل از پیوستن به دولت بایدن، بیش از یک دهه در کمیته تخصیص بودجه مجلس نمایندگان کار می کرد و در میان اعضای هر دو حزب سیاسی اعتبار کسب کرد.

از زمان پیوستن به کمیته در سال 2007، او سمت‌های مختلفی داشت و در نهایت اولین زن سیاه‌پوستی شد که در سال 2017 به‌عنوان مدیر کارمندان اکثریت آن فعالیت کرد. خانم یانگ نقش مهمی در حفظ تریلیون‌ها دلار بسته‌های امدادی همه‌گیر و کمک‌های بلایای طبیعی به قانون داشت. علاوه بر مذاکرات سالانه در مورد چگونگی حفظ بودجه دولت. در سال 2019، او به مذاکره برای پایان دادن به جنگ هزینه‌ها که منجر به طولانی‌ترین تعطیلی دولت در تاریخ ایالات متحده شده بود، کمک کرد.

خانم یانگ در سال 2021 به قانونگذاران گفت: «کار من در کمیته تخصیص به من آموخت که هر دو طرف می‌توانند بدون به خطر انداختن ارزش‌های خود مصالحه کنند – حتی زمانی که این بدان معناست که هیچ‌کس به هر آنچه می‌خواهد نمی‌رسد.

کار او ستایش دو حزبی او را در مجلس و سنا به همراه داشته است. سناتور سابق ریچارد سی شلبی از آلاباما، که به عنوان برترین جمهوری خواه در کمیته تخصیص خدمت بود، از خانم یانگ برای رهبری دفتر بودجه حمایت کرد.

آقای شلبی در آن زمان گفت: «او می‌داند که چگونه همه چیز را جمع کند، و این همان کاری است که ما به‌عنوان تصاحب‌کنندگان تلاش می‌کنیم انجام دهیم».

سناتور لیندسی گراهام، جمهوری خواه کارولینای جنوبی نیز از کار او در کنگره هیل تمجید کرده است. آقای گراهام در سال 2021 گفت: “همه کسانی که از طرف ما با شما سروکار دارند، چیزی جز چیزهای خوب برای گفتن ندارند.”

خانم یانگ قبلاً در مؤسسه ملی بهداشت کار می کرد و در کلینتون، لا. بزرگ شد و از دانشگاه لویولا نیواورلئان و دانشگاه تولین مدرک گرفت.

آقای ریچتی، لابی‌گر سابق که در سال 2012 به معاونت ریاست‌جمهوری بایدن پیوست، یکی از قابل اعتمادترین مشاوران آقای بایدن و یکی از افراد معتمد قدیمی است. او اغلب به عنوان مجرایی در میان آقای بایدن، قانونگذاران کنگره و کمک کنندگان عمل کرده است.

او پس از خدمت به عنوان مشاور معاون رئیس جمهور، بعداً به سمت رئیس ستاد منصوب شد. یکی از مشاغل اولیه او در واشنگتن به عنوان دستیار قانونگذاری برای رئیس جمهور بیل کلینتون بود.

در حال حاضر، آقای ریچتی به عنوان مشاور آقای بایدن به معامله‌های میانجی بر روی بسته‌های قانونی که به اصول اصلی دستور کار سیاست داخلی رئیس‌جمهور تبدیل شده‌اند، کمک کرده است. آقای ریچتی بازیگر کلیدی در مذاکرات بر سر قانون زیرساخت 1.2 تریلیون دلاری بود که کنگره در سال 2021 پس از توافق آقای بایدن و یک گروه دو حزبی از سناتورهای میانه رو تصویب کرد.

آقای ریچتی همچنین با سناتورها برای کمک به دولت بایدن در تصویب یک بسته آب و هوا، بهداشت و مالیات در سال گذشته ارتباط برقرار کرد و کانالی باز با سناتور جو منچین سوم، دموکرات محافظه کار ویرجینیای غربی داشت.

او به تشکیل ساختار اولیه کمپین انتخاباتی آقای بایدن در سال 2020 کمک کرد و بعداً به عنوان رئیس کار کرد. در آن نقش، آقای ریچتی روابط عمیقی را در سرتاسر کاپیتول هیل و جامعه اهداکنندگان حفظ کرد.

آقای ریچتی در کار خود در واشنگتن استعداد جذب سرمایه را نشان داد و قبلاً برای صنعت داروسازی لابی می کرد. او قبل از پیوستن به کارکنان آقای بایدن، یک شرکت پرسود را اداره می‌کرد و فهرستی از مشتریان شامل جنرال موتورز، اکسپریان، انجمن بیمارستان‌های آمریکا، AT&T، الی لیلی، نکستل، نوارتیس، فایزر و فانی می تهیه کرد. بلافاصله پس از روی کار آمدن آقای بایدن، برادر آقای ریچتی به دلیل فعالیت او به عنوان یک لابیگر مورد بررسی قرار گرفت.

بر اساس گزارش ها، آقای ریچتی علاوه بر مشاوره در مورد تصمیمات سیاسی آقای بایدن، بر بسیاری از تصمیمات شخصی و مالی رئیس جمهور نظارت داشته است. او به عنوان مدیر بازرگانی آقای بایدن خدمت کرد و در مورد معامله کتاب هفت رقمی او مذاکره کرد.

او که بومی منطقه کلیولند است، مدرک حقوق را از دانشگاه جورج میسون گرفت.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …