شرکت های باروری AIVF، Genea Biomedx برای بهینه سازی مراقبت های IVF شریک هستند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

شرکت باروری AIVF که راه‌حل‌های مبتنی بر هوش مصنوعی را برای کلینیک‌های IVF ارائه می‌کند، همکاری خود را با Genea Biomedx که دستگاه‌های پزشکی برای آزمایشگاه‌های IVF ارائه می‌کند، اعلام کرد.

محصول اصلی AIVF پلت فرم EMA است که به گفته این شرکت از هوش مصنوعی برای ارزیابی کیفیت جنین در طول درمان IVF استفاده می کند.

Genea Biomedx انکوباتور تایم لپس Geri خود را برای نگهداری جنین ارائه می دهد. دستگاه جوجه کشی رومیزی دارای شش محفظه مجزا برای هر جنین است که باید به طور جداگانه ذخیره شود و در هر اتاق یک دوربین برای نظارت بر روند رشد جنین قرار داده شده است.

از طریق این مشارکت، پلت فرم EMA AIVF در انکوباتور تایم لپس Geri ادغام خواهد شد و تصویربرداری و تجزیه و تحلیل های مبتنی بر هوش مصنوعی را ترکیب می کند تا میزان موفقیت درمان های IVF را بهبود بخشد و به بیماران امکان دسترسی به داده های جنین را بدهد.

ماریان گاریگا، مدیرعامل Genea Biomedx در بیانیه ای گفت: هر دو شرکت تحت رهبری زنان، AIVF و Genea Biomedx ماموریت محور هستند و بر توانمندسازی بیماران با شفافیت رادیکال در آزمایشگاه IVF متمرکز هستند. همکاری نوآورانه ما با ساده‌سازی اکوسیستم پیچیده ART (تکنولوژی کمک باروری)، پنجره‌ای به بینش‌ها و داده‌های شخصی IVF برای بیماران فراهم می‌کند.

روند بزرگتر

AIVF در سال 2021 نشان CE اروپا را برای پلت فرم EMA خود دریافت کرد.

سال گذشته استارت آپ باروری اسرائیل آن را اعلام کرد شرکت ART Compass را که نرم افزار مدیریت آزمایشگاهی برای لقاح آزمایشگاهی تولید می کند، خریداری کرد. همچنین 25 میلیون دلار سرمایه در سری A به دست آورد.

یکی دیگر از شرکت های فناوری IVF با کمک هوش مصنوعی است Alife Health، که از انتشار اپلیکیشن رایگان آیفون خود در این هفته خبر داد تا به بیماران کمک کند تا روند IVF را دنبال کنند، از جمله ردیابی نتایج آزمایش، دریافت نوبت و یادآوری دارو و دسترسی به اطلاعات آموزشی.

شرکت های دیگر در فضای باروری سلامت دیجیتال شامل شرکت مراقبت‌های باروری و باروری هیبریدی Kindbody است که در اوایل سال جاری ۱۰۰ میلیون دلار بودجه دریافت کرد و مدیر مزایای باروری Carrot Fertility.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …