سازمان خیریه بی خانمان ها در ایرلند پس از کمک به پناهندگان هدف آزار قرار گرفت

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ،

داوطلبان خیریه پس از تلاش برای کمک به پناهندگانی که اردوگاه آنها توسط معترضان ضد مهاجرت سوزانده شده بود، تهدید کردند.

یک موسسه خیریه بی خانمان که قبل از آتش زدن یک اردوگاه توسط معترضان به پناهندگان در پایتخت ایرلند کمک می کرد، هدف تماس های تلفنی توهین آمیز قرار گرفت.

به عنوان یورونیوز قبلا گزارش شده استیک اردوگاه موقت مهاجران در خیابان ساندویث در دوبلین جمعه گذشته پس از تظاهراتی به آتش کشیده شد.

این حادثه روزها اعتراضات ضد مهاجرتی در شهر را به دنبال داشت.

خیریه، Streetlink Homeless Support، از آن زمان تماس های توهین آمیزی از معترضان دریافت کرده است.

پادریگ دراموند، مدیر عامل این سازمان، در گفتگو با یورونیوز، گفت: “تماس های بی پاسخی در صبح شنبه وجود داشت، و سپس با من تماس گرفت و تمام این “f-ing f-ing” ادامه یافت. او فقط به ارسال هرزنامه ادامه داد. من سعی کردم. برای اشاره به اینکه او در حال ارسال هرزنامه به یک شماره تماس با جامعه است.”

دراموند گفت که این موسسه خیریه شب گذشته مورد سوء استفاده و تهدید قرار گرفته و همچنین سعی کرده است به افراد حاضر در کمپ کمک کند. این موسسه خیریه تلاش کرده بود تا پناهندگان و چادرهای آنها را به دلیل تهدیدهایی که دریافت شده بود به مکان امن تر منتقل کند.

صفحه فیس بوک استریتلینک به تشریح این مسائل پرداخته است: «وسیله نقلیه ما با وسایل بی خانمان ها از خروج از منطقه جلوگیری شد؛ در حالی که از خروج آن جلوگیری شد، داوطلبان ما مورد آزار لفظی قرار گرفتند، درهای خودرو لگد زدند، و موشک ها به خودرو اصابت کردند.

آقای دراموند از مقامات خواست تا قبل از انتقال مردم به مناطق، با جوامع مشورت کنند.

وی گفت: وضعیت این است که هیچ ارتباطی با نمایندگان جامعه وجود ندارد قبل از اینکه جایی برای این افراد باز کنند.

«آنگاه آژیتاتورهای دست راستی را می‌بینید که آنها را متهم می‌کنند که پدوفیل، قاتل، و این چیزها هستند و اینها افرادی هستند که از جنگ فرار می‌کنند تا به اینجا بیایند و این را بگیرند، و آژیتاتورها جوانان را عصبانی می‌کنند.

آنها باید با جامعه درگیر شوند تا بتوانند با همسایگان خود در مورد آنچه در حال وقوع است بحث کنند.

این موسسه خیریه در صفحه فیس بوک خود اعلام کرد که خدمات ارتباطی آنها اکنون بازگشایی شده است و افزود: “تیم ما آخر هفته را صرف حمایت از افرادی کرد که در اثر حملات نژادپرستانه در کمپ های بی خانمان ها آواره شده اند. همه کسانی که تاکنون اسکان داده شده اند به خدمات مربوطه مرتبط شده اند. در هفته های آینده، همه مسکن های جایگزین را از ایالت دریافت خواهند کرد.

ما از همه کسانی که فراتر رفتند برای محافظت از کسانی که مورد حمله قرار گرفتند و به تامین نیازهای آنها ادامه می دهند، قدردانی می کنیم.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …