لیورپول تایید کرد که آکسلید چمبرلین، میلنر و کیتا با فیرمینو می روند | لیورپول

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

لیورپول تایید کرد که روبرتو فیرمینو، جیمز میلنر، الکس اکسلید چمبرلین و نبی کیتا پس از پایان قراردادشان در تابستان امسال باشگاه را ترک خواهند کرد.

خروج تیم چهارگانه انتظار می رفت و قبلاً در مورد فیرمینو تایید شده بود، تنها یکی از چهار نفری که به آنها پیشنهاد تمدید قرارداد داده شد. با این وجود، اعلام لیورپول نشان دهنده پایان یک دوران درخشان با ملی پوش برزیلی و میلنر و آغاز بازسازی هافبک آنهاست.

فیرمینو پس از هشت فصل بسیار موفق در آنفیلد که او را به یکی از تاثیرگذارترین و محبوب ترین بازیکنان دوران یورگن کلوپ تبدیل کرد، تصمیم گرفت قرارداد خود را تمدید نکند. این مهاجم در تمام مراحل پایانی پیروزی 3-0 دوشنبه در لستر با وجود اینکه به دلیل مصدومیت در بازی حضور نداشت، مورد سرناد قرار گرفت. این بازیکن 31 ساله باید برای خداحافظی احساسی در آنفیلد مقابل استون ویلا در روز شنبه در دسترس باشد، زیرا تمرینات کامل خود را از چهارشنبه از سر گرفته است. او شش بازی گذشته لیورپول را به دلیل مشکل عضلانی از دست داده است.

کلوپ همچنین می‌خواست میلنر، یکی دیگر از چهره‌های تاثیرگذار را در داخل و خارج از زمین در طول هشت سال حضور در لیورپول حفظ کند، اما پس از گفتگوهای دوستانه بین همه طرف‌ها، به این بازیکن 37 ساله پیشنهاد جدیدی داده نشد. این هافبک کهنه کار که سومین لیست حضور در لیگ برتر است، قرار است به برایتون بپیوندد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

خروج کیتا و آکسلید چمبرلین پس از دوران حرفه ای لیورپول که با مصدومیت مواجه شد، تعجب آور نخواهد بود. کیتا در سال 2018 با خرید 52.75 میلیون پوندی از RB Laipzig رکورد باشگاهی داشت اما تنها 49 بازی در لیگ برتر را آغاز کرده است. اکسلید چمبرلین پس از انتقال 35 میلیون پوندی خود از آرسنال در آگوست 2017، شروع خوبی داشت، اما در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در آن فصل مقابل رم دچار آسیب دیدگی خطرناکی از ناحیه زانو شد که تاثیر او را پس از آن محدود کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …