نواک جوکوویچ بدون کلید از اوپن ایتالیا توسط هولگر ران خارج شد | جوکوویچ نواک

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

هولگر رون روز چهارشنبه نواک جوکوویچ بد رنگ را فرستاد و از مسابقات آزاد ایتالیا خارج شد و دانمارکی با استعداد با نتیجه 6-2، 4-6، 6-2 در نبردی حماسی مقابل مدافع عنوان قهرمانی پیروز شد تا جایگاه خود را در نیمه نهایی تضمین کند. .

Rune در فینال مسترز پاریس سال گذشته در سه ست از جوکوویچ پیشی گرفت و این بازیکن 20 ساله در جستجوی یک ناراحتی دیگر با شکستن شماره 1 جهان در بازی ابتدایی مسابقه، شروعی عالی داشت.

نفر هفتم سبک تهاجمی خود را به نمایش گذاشت و بازی خود را با چند افت ظریف مخلوط کرد و 4-1 جلو افتاد زیرا جوکوویچ در بین نقاط ناراحت کننده به نظر می رسید و یک روز قبل اعتراف کرده بود که با یک مشکل فیزیکی دست و پنجه نرم می کند.

رون یک فرصت شکست دیرهنگام را از دست داد، اما جوکوویچ که به سرعت محو می‌شد نتوانست مانع از بستن ست اول شود، زیرا به نظر می‌رسید که برخی از جمعیت نسبت به مبارزات قهرمان شش‌بار ناباور بودند.

جوکوویچ در اواسط ست دوم یک مسکن مصرف کرد و این بازیکن 35 ساله مدت کوتاهی بعد به زندگی بازگشت و 5-2 به دنبال یک استراحت و یک هولد صعود کرد. داور

هولگر رون پس از شکست دادن نواک جوکوویچ از صربستان در رم جشن گرفت و به نیمه نهایی راه یافت.
هولگر رون پس از شکست دادن نواک جوکوویچ از صربستان در رم جشن گرفت و به نیمه نهایی راه یافت. عکس: فیلیپو مونتفورته/ خبرگزاری فرانسه/ گتی ایماژ

رون، که در حین درمان مشکل پای راست خود، یک غرغر مملو از توهین به راه انداخت، با استراحت خود پاسخ داد اما پس از یک وقفه طولانی در بازی به دلیل باران، مجموعه را تسلیم کرد. جوکوویچ همچنین در جریان یک رویارویی پرتنش در رم به داور اعتراض کرد.

ضربه وحشیانه هر دو بازیکن شروع تصمیم‌گیرنده را رقم زد، اما رون غالب در مسیری که به برتری 4-0 جوکوویچ رسید روی سرویس جوکوویچ هجوم آورد و یک برد معروف را در تحویل خودش در یک طلسم آفتابی نادر تکمیل کرد.

جوکوویچ در مسابقات آزاد فرانسه رتبه اول را به کارلوس آلکاراز واگذار خواهد کرد. این صرب به دنبال کسب رکورد بیست و سومین عنوان قهرمانی گرند اسلم مردان در رولان گاروس خواهد بود، زیرا با رافائل نادال با قهرمانی در مسابقات آزاد استرالیا برابری کرده است.

نایب قهرمان سال گذشته اوپن فرانسه، کاسپر رود، در یک چهارم نهایی دیگر در روز چهارشنبه به مصاف فرانسیسکو سروندولو خواهد رفت و برنده در نیمه نهایی با Rune دیدار خواهد کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …