کیتلان کالینز، مدیر انجمن ترامپ، به عنوان گوینده ساعت 9 شب CNN معرفی شد.

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

سی ان ان کیتلان کالینز را برای میزبانی یک برنامه جدید هفته در ساعت 9 شب انتخاب کرده است و یک هفته پس از آن که او یک هفته پس از مدیریت یک تالار شهر مناقشه برانگیز با رئیس جمهور سابق دونالد جی. ترامپ، او را به یکی از مورد علاقه ترین زمان در اخبار کابلی ارتقا داد.

نقش جدید خانم کالینز توسط رئیس سی‌ان‌ان، کریس لیخت، روز چهارشنبه، درست پیش از ارائه به تبلیغ‌کنندگان در میدتاون منهتن به میزبانی برادران وارنر دیسکاوری، شرکت مادر CNN، اعلام شد.

نمایش او که هنوز عنوانی ندارد، قرار است در ماه ژوئن آغاز شود. آقای لیخت در یادداشتی در اتاق خبر نوشت: “او یک روزنامه نگار باهوش و با استعداد است که همه ما دیده ایم که قانونگذاران و خبرسازان را پاسخگو می داند.” کیتلان زوایای نامعلوم را نشان می‌دهد و خرد متعارف را به چالش می‌کشد تا مطمئن شود بینندگان داستانی را از هر طرف می‌بینند.»

ارتقای مقام خانم کالینز، 31 ساله، یکی از مجریان برنامه صبحگاهی این شبکه، به شرط شرط بندی بزرگ توسط رهبری CNN بر روی ستاره ای در حال ظهور است که همکارانش را با مصاحبه ها و گزارش های خود تحت تاثیر قرار داده است، اما به عنوان مجری انفرادی نسبتا آزمایش نشده باقی مانده است. .

همچنین این آخرین تلاش آقای لیخت برای احیای افت رتبه‌بندی شبکه‌اش است.

ساعت 9 شب در CNN – زمانی که بالاترین امتیاز آن را داشت – از زمان اخراج کریس کومو در دسامبر 2021، عملاً خالی بوده است. تلاش اخیر آقای لیخت برای پرکردن ساعت با انواع مصاحبه ها و اخبار ویژه بینندگان را برانگیخت. در شب‌های هفته، سی‌ان‌ان از فاکس نیوز و ام‌اس‌ان‌بی‌سی عقب می‌افتد و روز جمعه، دو روز پس از تالار شهر ترامپ، حتی به Newsmax، یک شبکه محافظه‌کار نوپای که در خانه‌های کمتری در دسترس است، شکست خورد.

خانم کالینز که در سال 2017 به عنوان گزارشگر پوشش کاخ سفید ترامپ به CNN ملحق شد، تکان جوانی را به بلوک برنامه‌ای که سال‌ها توسط مجریان مرد میانسال میزبانی می‌کرد، به ارمغان می‌آورد.

خانم کالینز یک بومی آلابامایی که دندان هایش را در سایت خبری محافظه کار The Daily Caller برید، توسط آقای لیخت به دلیل توانایی درک شده اش در ارتباط با بینندگان خارج از مناطق آزاد ساحلی مورد قدردانی قرار گرفت. او در سال 2021 در سن 28 سالگی خبرنگار ارشد شبکه کاخ سفید شد و جوانترین فردی بود که این نقش را برعهده داشت و قبل از انتقال به نیویورک سال گذشته به عنوان یکی از مجریان CNN This Morning، رئیس جمهور بایدن را پوشش داد.

او همچنین در رسانه های سیاسی مورد احترام است و قرار بود از سال 2024 به عنوان رئیس انجمن خبرنگاران کاخ سفید خدمت کند.

در ماه آوریل، خانم کالینز به مدت یک هفته به عنوان مجری برنامه ساعت 9 شب CNN حضور داشت. او رتبه‌بندی‌های مطلوبی به دست آورد، و مدیران متوجه شدند که او می‌تواند بسیاری از مخاطبان اصلی اندرسون کوپر را از ساعت ۸ شب حفظ کند.

او هفته گذشته به عنوان مجری تالار شهر نیوهمپشایر با آقای ترامپ در کانون توجه ملی قرار گرفت. خانم کالینز در مواجهه با رگبار دروغ های آقای ترامپ خونسرد باقی ماند و مکرراً برای اصلاح ادعاهای بی اساس حرفش را قطع کرد. آقای ترامپ بیشتر در مورد او صحبت می کرد و زمانی که خانم کالینز را “شخصی بدجنس” خواند، مورد تشویق برخی از حضار قرار گرفت.

خانم کالینز در یکی از تبادلات نمایندگان گفت: «در انتخابات تقلب نشد، آقای رئیس جمهور. “شما نمی توانید تمام شب این را تکرار کنید.” (آقای ترامپ مدام این را می گفت.)

فرمت دقیق برنامه خانم کالینز در ساعت 9 شب هنوز مشخص نشده است، اما به گفته شخصی که برای تشریح بحث های داخلی خواست نامش فاش نشود، یکی از ایده های مورد بحث توسط مدیران CNN تمرکز بر یک یا دو موضوع اصلی خبری روز است.

آقای لیخت، در اعلام نقش خانم کالینز، روز چهارشنبه به تبلیغ‌کنندگان گفت که برنامه‌اش برای CNN تاکید بر «گزارش‌دهی بیش از حد کارشناسان برای جدا کردن اخبار از سر و صدا» است. ویدئویی که این شبکه را تبلیغ می‌کند شامل لحظه‌ای بین خانم کالینز و آقای ترامپ از تالار شهر هفته گذشته بود، نشانه‌ای که آقای لیخت در میان انتقادها از این رویداد عقب نشینی نمی‌کند.

خانم کالینز پس از پیمایش یک موقعیت پرتنش در CNN This Morning در حال صعود است. دون لمون، مجری همکار او، سال گذشته هنگامی که در پشت صحنه با خانم کالینز روبرو شد، اعضای خدمه را به لرزه درآورد و او را متهم کرد که خیلی اوقات حرف او را قطع می کند. تنش ها تا حدی منجر به ترک کارگزار استعدادیابی خانم کالینز شد که او نیز با آقای لمون کار می کرد و نماینده جدیدی پیدا کرد. آقای لیمون بعداً توسط CNN پس از انتقاد شدید از اظهارات جنسیتی که او در آنتن پخش کرد، از قدرت برکنار شد.

آقای لیخت روز چهارشنبه گفت که پاپی هارلو، مجری دیگر برنامه “سی ان ان امروز صبح” در این برنامه خواهد ماند. خانم هارلو قرار است در کنار یک سری از میزبانان مهمان ظاهر شود تا زمانی که یک ترکیب دائمی نامگذاری شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …